Domů Trendy & Fashion Co je „in“ – 2011 Zatím bez hodnocení.

Co je „in“ – 2011 Zatím bez hodnocení.

11

Pokud sháníš nejnovější modní trendy, pár návrhářů už udalo směr – jak na jaro, tak na léto. Není to nic extra, často se módní trendy vrací (viz. 50. 60. léta) a na jaro a léto, to chce doopravdy hodně odvahy, pokud se chceš držet té „in“ kategorie.

Oblékání a fantazii se meze nekladou – hlavně fantazii v oblékání, proto se neboj kombinovat veselé barvy a zajímavé motivy. Určitě koukej na detaily – hezký náramek, bižuterie, barva laku na nehty. Doplňky utváří celý vzhled a proto si na nich dej záležet stejně jako na oblečení samotném.

Jaro už je skoro za námi a přichází léto… Pomalu ale jistě, proto bys měla dát sbohem smutnému oblečení a snažit se, jít létu vstříc. Takže.. co je in v roce 2011?

Květinové vzory

Květiny se opět vrací do našich šatníků a dle návrhářů, to je věc velmi stylová. Ať už jen šátek, boty, pásek, motiv na nehtech nebo čelenka, ničím se nedá šlápnout vedle. Navíc se k jaru skvěle hodí…

Výrazná obuv

Zkus na chvilku odložit své smutné černé boty a dát přednost nějakým pěkným barvám. Pokud se chceš bránit tím, že nosíš jen konversky, i takové vyrábějí barevné a prostě o mnoho lepší než černo bílé. Čím nápadnější a barevnější boty, tím lépe.

Nude barva

Trošku opak těch dvou předešlých trendů. Pokud nemáš ráda přílišnou barevnost, mohl by se ti spíš líbit nude styl. Nude barva představuje tělovou, čistou a zkrátka barvu v plné nahotě, nic přeplácaného…

Boty na klínu

Pokud nemáš ráda podpatky a neumíš na nich chodit, možná by sis měla vyzkoušet tyhle. Mě se na nich chodí stokrát lépe než na klasických jehlách. Např. Baťa kolekce obsahuje moc pěkné kousky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekKdyž se objeví pupínek…
Další článekZměř se! Kvůli správné podprsence
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

11 KOMENTÁŘE

  1. Mě je to upřímně jedno, co je *in*, chodím v tom v čem se citím dobře. Ale hezký článek :)

  2. Ty šaty nejsou nějak můj vkus. Ale ty první boty jsou opravdu pěkné. Mám ráda ty výrazné barvy, než smutné. :) Zajmavý článek.

  3. Určitě super typy :) boty na leotešek se mi vážně líbí ty na klínku jak tady máš :) ale mám problém s tím, že jsme zaprvé hoodně vysoká a zadruhé, že mám velkou nohu. Jedny boty na klínku mám, ale jinak moc nemůžu sehnat chodím jen do Diechmana (nebo jak se to píše) :)

  4. Ahoj .. promin že jsem tu dlouho nebyla, ale nestíhala jsem .. :) a vypadával mi internet … Jinak … nějak to nehrotim přesto co je in .. Ale jestli je tedy in nude barva .. mě se moc nelíbí … ale na hodně opálený kůži už by trochu mohla vyniknout .. :) .. Jiank pěkný článek :)

  5. Tyhle květinové vzory ve mne vzbuzují podivný pocit. Ano, přesně..50-60 léta. Zkrátka mi to připomíná jakousi „babičku Květušku“. To je však jen můj názor, někomu se to může líbit…Na druhou stranu – nude barva má v sobě zvláštní klid, který se mi líbí. A ani ty botky nejsou k zahozená. Každopádně, Mersmerize, ty umíš psát krásné články.

  6. vůbec se mi to nelíbí..mám ráda černou..a v tomhle bych si připadala jako stará babka :D

  7. Květinové vzory mám ráda:-) Připomínají mi dobu hippies:-) Hlavně nějaká pěkná volná halenka – to je moje:-D

Diskuze je uzavřena.