Co je nového ve světě kabelek Desigual? Zatím bez hodnocení.

Pokud tě alespoň trochu zajímá móda, jistě ti neuniklo, že značka Desigual vypustila do světa novou kolekci kabelek. Kolekce podzim/zima 2016 se opět nese v barevném duchu a nezklame svou hravostí a elegancí. S novou kabelkou od Desigual budeš zářit v jinak zašedlém podzimním počasí.

Léto je definitivně pryč a krom ještě trvajícího opálení ti ho možná připomínají už jen zatím neschované plážové tašky a batůžky, které tě létem doprovázely. Teď nastává čas na obnovu šatníku. Na podzim by se v něm měly objevit především šátky, koženkové bundy, kabáty, džíny a samozřejmě i doplňky. Tím nejdůležitějším je nová kabelka.

Inspiraci můžeš hledat v kolekci Desigual podzim/zima 2016. V široké nabídce narazíš na stylové kabelky větších rozměrů (které se perfektně hodí na tvé knihy a sešity do školy), tak i na menší elegantní kabelky vhodné na párty či do města. Každopádně se značkou Desigual budeš za elegantní slečnu a rebelku v jednom. Zajímavé na značce Desigual je, že si díky její rozmanitosti můžeš  z kolekce vybrat hned několik kabelek, aniž by ses kopírovala. Zkrátka a dobře vybereš si kabelku pro každou příležitost – jedna značka pro nekonečné možnosti tvého vzhledu.

dámské kabelky Desigual

Desigual kabelky pro dívky, které milují barvy

Pokud hledáš svůj vyhraněný styl, kterým by ses chtěla odlišit od ostatních vrstevnic, vsaď na barvy. Neschovávej se do černé. Nebuď za šedou myšku! Tvé nedostatky nejlépe schováš za barvičkami. Navíc nové kabelky Desigual najdeš i ve slevě. Tvému novému a zářivějšímu šatníku už nic nestojí v cestě!

desigual kabelka

Ukaž, že na to máš! Nechej za sebe mluvit barvy kabelek Desigual.

Kabelky Desigual pro slečny, které se barev zatím bojí

Desigual kabelka z nové kolekce potěší dívku, která ví co chce i dívku, která ještě tápe v tom, jaký styl jí nejvíce sedí. Pokud se tedy necítíš na nošení barevně výrazných kabelek, nevadí. I tak ti má značka Desigual co nabídnout. Krom barevných kousků najdeš v kolekci podzim/zima 2016 i ty klasické a ověřené  – černá, hnědá nebo bordó kabelka ti bude zaručeně slušet. I taková kabelka je snadno rozeznatelná od jiných značek. Na žádné totiž nechybí nápis Desigual, ani originální vzory, ač v tomto případě méně barevné. S barevně jednodušší kabelku si můžeš dovolit mnohem pestřejší outfit a jeho různé kombinace.

kabelky desigual

Značku Desigual můžeš nosit i přesto, že se na barvy necítíš. Tahle černá kabelka je toho důkazem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist