2 způsoby, jak si vytvořit magnetický náramek během chvilky 5/5 (1)

2 způsoby, jak si vytvořit magnetický náramek během chvilky

Magnetické náramky jsou stále populárnější módní doplňky, které kombinují styl s funkcí. Díky magnetickému zapínání je náramek snadno nasaditelný a sundatelný, a zároveň je zajištěný, že vám ze zápěstí nespadne. Pokud hledáte originální a zároveň praktický doplněk, magnetický náramek je tím pravým řešením. Ukážeme vám, jak si můžete vytvořit vlastní magnetický náramek s použitím magnetických kuliček NeoCube nebo pomocí magnetického zapínání.

Předvedeme vám dva způsoby, jak si magnetický náramek sestavit.

Co budete na magnetický náramek potřebovat

Krok 1: Vyberte design

Prvním krokem je výběr designu vašeho náramku. Můžete se inspirovat tímto návodem na náramek.

Krok 2: Navlékněte korálky

Jakmile máte vybraný design, můžete začít navlékat korálky na nit či provázek. Zkontrolujte, zda je nit dostatečně dlouhá, aby se náramek na vaše zápěstí pak vešel.

Krok 3: Připevněte magnetické zapínání

Jakmile máte navlečené všechny korálky, mušličky nebo jiné malé ozdoby, je čas připevnit magnetické zapínání. Jednoduše navlékněte jeden konec nitě skrz jednu část zapínání a udělejte pevný uzel. Opakujte stejný krok s druhým koncem nitě a druhou částí zapínání. Ujistěte se, že uzly jsou pevné a náramek dobře drží.

Krok 4: Ořízněte přebytečnou nit

Posledním krokem je oříznutí přebytečné nitě, provázku. Použijte nůžky, případně zalamovací nůž a ořízněte nit tak, aby nevyčnívala z náramku. Hotovo!

Jak nosit magnetický náramek

Magnetický náramek a magnetické zapínání je nejen stylový doplněk, ale také praktická pomůcka. Díky němu je náramek snadno nasaditelný a sundatelný. Kromě toho můžete zapínání využít i pro magnetický náhrdelník a dokonce jako drobný magnetický patent na šátek či šálu.

Druhý způsob: Magnetický náramek z kuliček NeoCube

Magnetické kuličky NeoCube nejsou jen zábavnou hračkou, ale také skvělým materiálem pro vytvoření originálního náramku. Tento způsob, jak vytvořit magnetický náramek, nevyžaduje žádné další materiály ani nástroje, pouze vaši kreativitu a soubor kuliček NeoCube.

Krok 1: Vyberte si magnetické kuličky a design

Začněte tím, že si vyberete a pořídíte kuličky NeoCube, které chcete použít. Můžete si vybrat různé barvy a kombinovat je podle svého vkusu.

Krok 2: Vytvořte základního tvar – řetízek

Spojte kuličky do dlouhého řetězce. Jakmile máte dostatečně dlouhý řetězec, začněte ho tvarovat do požadovaného tvaru náramku. Díky magnetické síle kuliček zůstane náramek pevně spojený.

Krok 3: Přizpůsobte velikost náramku

Aby náramek dokonale seděl na vašem zápěstí, můžete přidávat nebo odebírat kuličky podle potřeby. Ujistěte se, že náramek není příliš těsný ani příliš volný.

Krok 4: Tvořte stylové variace

Můžete experimentovat s různými vzory a designy, vytvářet spirály, vlny a jakýkoli jiný vzor, který vás napadne. S flexibilitou kuliček NeoCube můžete snadno měnit design svého náramku, kdykoli chcete.

Jak nosit magnetický náramek z kuliček NeoCube

Tento náramek je nejen stylový, ale také velmi praktický. Pomocí magnetické síly kuliček zůstane náramek pevně na vašem zápěstí a nespadne. Můžete jej nosit samostatně i v kombinaci s jinými náramky.

Jen myslete na to, že magnetické kuličky se mohou přicvaknout k čemukoliv železnému i ocelovému v blízkosti.

Vytvoření magnetického náramku z kuliček NeoCube je jednoduché, zábavné a nabízí nekonečné možnosti designu. Ať už chcete vytvořit něco jednoduchého a elegantního i něco odvážného a jedinečného, s kuličkami NeoCube toho můžete dosáhnout. Tak proč nezkusit vytvořit svůj vlastní magnetický náramek ještě dnes?

S magnety je zábava, ale nepatří do rukou dětí

Vytvoření vlastního magnetického náramku je snadné a zábavné. S použitím magnetických kuliček NeoCube a magnetického zapínání vytvoříte originální a praktický módní doplněk.

Ať už jste domácí kutil, švadlenka či prostě někdo, kdo chce mít něco originálního, magnetický náramek třeba bude tím pravým řešením. Ale pozor, silné neodymové magnety nepatří do rukou malých dětí.

Jak se vám magnetický náramek povedl?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist