Domů Sex & vztahy Kluci Co na nás kluci milují? Zatím bez hodnocení.

Co na nás kluci milují? Zatím bez hodnocení.

15

Kluci, kluci, kluci… Věčně opakované téma všech, kteří se svými články zaměřují na mladé dívky a není také divu. Mnoho slečen v určitém pubertálním věku, nezajímá nic jiného než jak ulovit toho, který se jim líbí nebo chtějí slyšet rady jak zapůsobit.

I když doba je jiná a už neplatí, že jenom muž může ženě vyznat lásku, nýbrž i naopak (staromódní???), stále je potřeba si uvědomit, že někdy prostě musíme využít své „ženské zbraně“ a chytnout ho do té nejpromyšlenější pasti. Často to ale není nutné – vysíláme signály a ani o nich nevíme… Co na nás tedy kluci milují? Čeho nejsou ochotni se vzdát? Článek nejen o tom, co se jim líbí, ale i pár zmínek o tom, jak ho můžeš lépe zaujmout.

Bez úsměvu ani ránu

Jen hrozně málo kluků si přeje mít neusměvavou, urážlivou, smutnou, flegmatickou slečnu. Mnohem hezčí je vztah, který je založen na lásce – a když jsi zamilovaná – svět je přeci hezčí a s úsměvem ještě hezčí.

Když budeš věčně neusměvavá a vystresovaná (třeba i z toho, že nikoho nemáš), možná se tak sama připravuješ o potencionální přítele. Mnohem krásnější jsou slečny, které jsou usměvavé – nejen od ucha k uchu, ale i lehký úsměv má za následky mnohé hezké věci. O takové bývá větší zájem, ale znáš to – s ničím se to nesmí přehánět.

Chemie je nejlepší parfém

Pro to, abys někoho zaujala, nemusíš být jedničkářka v chemii i když se říká, že láska je chemie. Naše tělo vydává různé pachy, různé vůně, mění se hladina hormonů v těle – když se ti někdo líbí, když jsi zamilovaná apod.

I podle vůně se kluci řídí, i když o tom sami ani neví. I proto hodně babiček (které si toho jsou znalé) radí, abys na sebe zbytečně neplácala tuny voňavky. Tvá přirozená vůně by měla být znát, i když bez antiperspirantu ani ránu;)

Ve zdravém těle – zdravý duch

Nenávidím tuhle větu – neustále se mluví o tom (a dívky si to i samy myslí), že proto, aby tě měl někdo rád, musíš být hubená, mít krásnou štíhlou postavu, ale je to tak? Nemyslím si.. Znám spoustu slečen, které mají lehkou nadváhu a jsou ve vztahu mohem šťastnější než nějaké „vychrtliny“. Holka krev a mlíko je ve většině případů pro kluky přitažlivější než taková, které lezou kosti.

Tím nechci diskriminovat ani jednu váhovou skupinu – tím chci říct, že by ses o své tělo a váhu měla pečlivě starat. Snaž se ukončit ten boj s kily – zkus žít zdravě už jen proto, aby ses hezky cítila. Kluci nechtějí žádnou holku, která si bude věčně stěžovat jak je tlustá nebo jak je hubená.

Péče o tělo by měla i zahrnovat tvé vlasy, nehty, zuby apod. Na tom všem se totiž ukazuje, jak moc o sebe pečuješ a dbáš o tělo. Proto hlavně PRYČ s oprýskaným lakem na nehtech (už si je nekousej!), kup si nějakou tu regenerační masku na vlasy a zuby si pečlivě čisti, aby nežloutly!

Měj se ráda taková, jaká jsi

Souvisí to s tím, co jsem napsala předtím… Holka se zdravým sebevědomím je na tom určitě lépe než ta, která neustále blábolí o tom, jak má ošklivá stehna, divný nos…

Představ si, že bys měla kluka (nebo kamaráda), který by ti neustále brečel na rameni, protože by měl tlusté bříško – pak bys chtěla jít na koupaliště a on by zase začal vyšilovat, protože v těch plavkách VYPADÁ TÁÁÁK TLUSTĚ! Nebylo by ti to nepříjemný? Protivný? Tak se třeba cítí kluk, který od holky musí takovéhle řeči poslouchat….

Kašli na to – i holka s větším břichem, ošklivým nosem, křivými zuby si přeci může někoho najít, stačí si jen trošičku věřit. A možná to tvůj budoucí kluk ocení!

Poslouchám!

Často se vztah utváří z kamarádství, tvůj kamarád může být za chvíli tvým přítelem – nikdy nevíš, jak to dopadne. Hodně kluků si váží toho, když se mají kde vyzpovídat, často totiž jejich kamarádi problémy neřeší, nechtějí slyšet stížnosti.

Proto je fajn, když si na něj uděláš čas na povídání – možná se o něm dozvíš něco víc a budete si bližší. I když to tak často nevypadá – kluci si váží holek, které dokáží poslouchat, říct vlastní názor a hned za rohem to nevykecají kámošce…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekO ženském orgasmu
Další článekNový design pro tvůj notebook
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

15 KOMENTÁŘE

 1. úsměv dělá divy! Jen mě poslední dobou napadá myšlenka : Je tolik článků, jak se máme ke klukům chovat, jak jim dávat najevo své city, jak zachránit vztah atd. Ale co kdyby se snažili oni? :D :D Vím je to dost feministický pohled…. :D :D Možná začínám být feministka, když jsem delší dobu sama.
  Článek je jako vždy krásně napsaný ;-)

  • já si myslím, že kluci to taky řeší, jen to není tak vidět. společenský předsudky-chlap má být drsnák apod.. jinak si zkus napsat do vyhledavače „jak sbalit holku“ a něco si přečíst, je to vážně zajímavý, a holka víc pochopí v čem dělá chyby a tak.. :D

 2. Já se směju pořád. :D Prostě se směju každý kravině a neuvědomuju si to. :D

 3. Ahoj Mers, mohla bys prosím udělat nějaký článek „jak opticky zkrátit tělo“? . sem hrozně vysoká..a štve mě to :/

 4. asi rok jsem byla bez kluka, a ted jsem nasla konecne kluka, ktery me miluje a ja ho taky :) jsem ted strašně štastná ale ten rok co jsem pracně hledala byla jsem na tom špatně,pořád jsem se trápila,a měla jsem depky,pak jsem na to začala kašlat, a užívala jsem si to bez kluka, a potom přišel :) chce to jen čas ;)

 5. nádherný článek, taky si o sobě myslím, že jsem tlustá, ale všichni mi to vymlouvají, asi máš pravdu je lepší to neřešit :-D :-D :-d

 6. No já si upřímně myslím, že kluci mají rádi, když je ženská upravená a krásně voní. Takže parfém je základ!!! Já osobně bez parfému z domu neodejdu, připadám si neoblečená. Miluji vůně, mám ji spoustu, jelikož ráda střídám. V současné době mezi ně patří Gucci Rush II, Carolina Herrera 212, ale také jedna z levnějších a to Puma Animagical, která voní opravdu krásně.

 7. Jojo, měj se ráda taková jaká jsi ale navoněj se ať nesmrdíš! Nesnáším, když dneska někdo neumí používat deodorant! Vždy´t je to taks nadné! Pak v tramvaji natáhne hnát a smrdí jak …fuj! Jinak ta Puma má taky deodoranty a jsou fakt hezky vonící. Takže holky, stříkejte se!

 8. Jenže deodoranty dlouho nevydrží, jsou spíše na osvěžení těla, a na léto. Raději volím toaletky nebo v lepším případě parfemované vody. Puma dělá obojí, ale zvol raději edt nebo edp.

 9. no to jo, ale i deoš je dobrý! A s Pimou dokonce můžeš vyhrát iPad když koupíš deoš, nebo toaletku…

 10. Když chci chodit s klukem z osmé nebo deváté třídy a já jsem ze sedmé je to problém?? A jak na něho nejvíc zapůsobím když se moc neznáme?? A nemám facebook?

 11. Ahoj jak mam zbalit kluka a čím jak se mam oblíknout aby semnou chodil ja snim už byla ale on se rozešel??? ja ho miluji ale jak na nej

Diskuze je uzavřena.