Domů Rodina & Škola Volný čas Nový design pro tvůj notebook

Nový design pro tvůj notebook

12

Ne mnoho z nás má takové štěstí, že každý rok dostává nebo si kupuje nový notebook. I když v současné době jsou na tom elektra a podobné eshopy, cenově velice dobře a za kvalitní notebook nezaplatíš takovou ohromnou částku, jako před pár lety, stejně by ti takový stroj měl na pár let vydržet.

Nejprodávanější notebooky jsou ty klasické v černé, šedé nebo stříbrné barvě. Stále jen menšina z nás si kupuje ty barevné variace, protože se často omrzí, stejně tak, tě ale může přestat bavit ta nudná jednobarevná kombinace. Mám pro tebe ale relativně levné řešení.

Když už tě vzhled tvého notebooku nebaví, ale nemáš penízky, aby sis koupila nový, určitě je právě pro tebe určen obchod se samolepkami na notebooky. Samolepky se vyrábí z kvalitního materiálu, takže na notesu pevně drží, navíc většina z nich vypadá moc hezky a vůbec ne jako nálepka.

Co bys pro nákup takové samolepky měla udělat? Navštiv jeden z internetových eshopů, který takový prodej nabízí, na českém trhu jich není moc, takže si vše dobře projdi, omrkni ceny a recenze. Zatím jsem nepotkala žádný kamenný obchod, kde by je prodávaly, takže jistý je nákup je na internetu. Tam se dozvíš, zda pro koupi samolepky budeš muset svůj notebook změřit nebo jen stačí značka a typ.

Měř doopravdy pečlivě, stejně tak si prostuduj papíry od svého mechanického miláčka, abys věděla, co je to za typ. Některé internetové obchody nabízí i samolepky s vyříznutým logem pro tvůj notebook (např. hp – kde logo Hp často vyčnívá). Pokud si nejsi jistá samotným měřením či typem notebooku, ve větších městech bývají různé budovy na servis notebooku, prodej apod., kde by ti to měli spolehlivě říct.

Pak stačí jen prohlédnout všechny nabízené motivy a vybrat si. Co když tě motiv za chvíli zase omrzí? Samolepku můžeš bez námahy sundat. Neměly by po ní zůstat žádné stopy, takže si jich klidně můžeš objednat víc.

Jedna taková samolepka tě i s poštovným přijde na částku okolo 200 – 350 Kč. Někde najdeš levnější, někde dražší. Pokud se ti žádný motiv nelíbí, můžeš si objednat svůj vlastní a na notebook si klidně nalep svůj idol, oblíbeného zpěváka či zpěvačku, za takovou službu si ale připlatíš okolo 50 Kč.

Samo lepení není nijak extrémně náročné, ale lépe se provádí ve dvou, takže zavolej klidně na pomoc staršího bráchu, kamarádku či rodiče. notebook by měl být dokonale čistý, odmaštěný, aby tam nálepka perfektně držela a nevznikaly žádné nesrovnalosti.

Předchozí článekCo na nás kluci milují?
Další článekPro to správné (m)učení
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

12 KOMENTÁŘE

    • Vážně? To já jsem na ně právě ještě vůbec nenarazila ani jsem o nich jinde nečetla – než jako výrobky z eshopů:) Díky za informaci

  1. Ahoj , myslíš že je blbé když mám černý notebook dát si na to třeba žlutou folii ? jako třeba různobarevnou atd atd…;) Díky

  2. no mers, to mě docela odradilo: Když už tě vzhled tvého notebooku nebaví, ale nemáš penízky, aby sis koupila nový, – copak je laptop jen modní doplněk?klidne se urazte ale mne vzdycky zklamou lidi co se nezajimaji o ekologii nebo co ji opovrhuji. ja se rozhoduji hlevne podle ceny, podle toho jestli to ma funkce ktere potrebuji a zadne zbytecnosti a pole toho jestli je to ekologické. teda ten clanek se mi jinak libil protoze predvadis levnejsi a ekologictejsi reseni nez si koupit novy :)
    TRIDTE ODPADY JAK TO JEN PUJDE A NEPLYTVEJTE VODOU A PJESTUJTE ROSTLINKY A JEZDETE VLAKEM NEBO BUSEM NEBO NA KOLE!!! :D

  3. Já osobně mám radši čistý a jednoduchý styl ,myslím si ,že nějaké varianty jsou moc přeplácané …., ale ten článek je zase moc pěkně napsala :D

  4. O těchto samolepkách jsem už slyšela, ale nenašla jsem ještě obchod kde by je levně prodávali. Takže děkuju za článek. Můj etbook je totiž nudně černý. Určitě si nějákou samolepku koupím

  5. Nevím, jestli by se to na můj noťas hodilo – je celý stříbrný,ale je na něm nápis, který je jakoby v prohlubni…

Diskuze je uzavřena.