Domů Krása & Péče (Foto)návody DIY: krásný deníček ...

DIY: krásný deníček 4.78/5 (18)

1

Moje první DIY. Já na to moc nejsem, ale proč ne? To, co bude napsané takhle, píše moje sestra, která je odbornice na DIY.

Ahoj! Jsem sestra vaší blogerky Lindy. Je mi 12 let a ukážu vám, jak ozdobit svůj obyčejný deník. Bohužel to bude bez obrázků, kvůli mojí SD kartě.

Nejdřív musíte mít nějaký obyčejný a nudný deník. Nejlepší je, když je úplně nový. Tak jdeme na to!

Potřebujete i nějakou podložku, stačí i noviny nebo papír. Líbí se vám jeho barva? Jestli ne, tak jak to změnit? A celkově je několik způsobů.

Když se vám nelíbí barva: 

Vezmeš si nějaké laky na nehty a nalakuješ ho. Až uschne, tak ho přetři průhledným lakem na nehty. Než uschne, tak na něj nasypej třpytky, není to nutné, jen jestli to chceš třpytivé. Nalepíš na něj papírek a na něj můžeš napsat tvoje jméno a velký nápis NEČÍST.

Barva se mi líbí, ale je obyčejný: 

Není lepší řešení než samolepky, ozdobné papírky a tak. Můžeš si na něj nalepit alobal (pouze rovný) a máš zrcadýlko na deníku. 

Tak, to bylo takové DIY. A ráda bych vyhlásila vítězky mojí soutěže. Takže vyhrály Mikinka, Adéla a Ku*da 113. Napsala bych celý její jméno, ale je trochu sprosté. Místo hvězdičky tam má být n. Myslím, že si to domyslíte. Já jim gratuluju a brzy vám pošlu vaše výhry. A vyhlašuju další soutěž. Na můj mail mi napíšeš:

  • Tvoje oblíbené jídlo
  • Oblíbená písnička
  • Upír, duch nebo příšera?
  • Tvůj oblíbený film a pořad

Můj mail: linda.buchnerova@atlas.cz

Podmínky/pravidla:

Ty, které toho mají nejvíc společného se mnou, hodím do klobouku (papírky s jmény) a vylosuju dvě. Ty si vyberou jednu z výher:

Den se mnou, dárkový poukaz do drogérie Teta, kávový balzám na rty nebo maska na vlasy.

Takže se zúčastni. Doufám, že se vám moje DIY líbilo. Tak asi jenom:

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTerčiny recepty: skvělé lívance
Další článekTIP: Slevové kupóny a slevy pro červenec
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.😄Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky

1 komentář

Diskuze je uzavřena.