DIY: krásný deníček 4.78/5 (18)

Moje první DIY. Já na to moc nejsem, ale proč ne? To, co bude napsané takhle, píše moje sestra, která je odbornice na DIY.

250x250-lahve.gif

Ahoj! Jsem sestra vaší blogerky Lindy. Je mi 12 let a ukážu vám, jak ozdobit svůj obyčejný deník. Bohužel to bude bez obrázků, kvůli mojí SD kartě.

Nejdřív musíte mít nějaký obyčejný a nudný deník. Nejlepší je, když je úplně nový. Tak jdeme na to!

Potřebujete i nějakou podložku, stačí i noviny nebo papír. Líbí se vám jeho barva? Jestli ne, tak jak to změnit? A celkově je několik způsobů.

Když se vám nelíbí barva: 

Vezmeš si nějaké laky na nehty a nalakuješ ho. Až uschne, tak ho přetři průhledným lakem na nehty. Než uschne, tak na něj nasypej třpytky, není to nutné, jen jestli to chceš třpytivé. Nalepíš na něj papírek a na něj můžeš napsat tvoje jméno a velký nápis NEČÍST.

Barva se mi líbí, ale je obyčejný: 

Není lepší řešení než samolepky, ozdobné papírky a tak. Můžeš si na něj nalepit alobal (pouze rovný) a máš zrcadýlko na deníku. 

Tak, to bylo takové DIY. A ráda bych vyhlásila vítězky mojí soutěže. Takže vyhrály Mikinka, Adéla a Ku*da 113. Napsala bych celý její jméno, ale je trochu sprosté. Místo hvězdičky tam má být n. Myslím, že si to domyslíte. Já jim gratuluju a brzy vám pošlu vaše výhry. A vyhlašuju další soutěž. Na můj mail mi napíšeš:

  • Tvoje oblíbené jídlo
  • Oblíbená písnička
  • Upír, duch nebo příšera?
  • Tvůj oblíbený film a pořad

Můj mail: linda.buchnerova@atlas.cz

Podmínky/pravidla:

Ty, které toho mají nejvíc společného se mnou, hodím do klobouku (papírky s jmény) a vylosuju dvě. Ty si vyberou jednu z výher:

Den se mnou, dárkový poukaz do drogérie Teta, kávový balzám na rty nebo maska na vlasy.

Takže se zúčastni. Doufám, že se vám moje DIY líbilo. Tak asi jenom:

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Příští DIY by mělo být s obrázky.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist