Domů Krása & Péče (Foto)návody Růžovo-šedé líčení + (foto)návod

Růžovo-šedé líčení + (foto)návod

18

Jak už jsem slíbila na facebooku, tak dneska Vás čeká fotonávod na líčení, ke kterému jsem se odhodlala dnes, i když se mi vůbec nechtělo vylézt z postele. Nakonec jsem se přesvědčila a nafotila dva návody – jeden, který Vám teď představím a druhý týkající se vlasů, který se tu také brzy objeví.

Růžovo-šedé líčení patří k mým poměrně oblíbeným, protože je velice jednoduché a líčím se tak, když nemám náladu na nic extra těžkého nebo nemám čas. Vypadá totiž pěkně a je velice rychlé. To už poznáte samy – ve fotonávodu to zabere jen pár kroků.Co se týče výraznosti, tak záleží, jaké odstíny očních stínů vyberete – pokud chcete toto líčení nosit běžně ve dne, nedoporučuji nic křiklavého. Já sáhla po zlatém středu a podle mého není důvod, proč se tak nenalíčit i do školy.

Co budeš potřebovat:

Růžový oční stín + šedý oční stín – vyber si podle svého uvážení odstín. Použila jsem oba odstíny od značky Astor – konkrétně Astor Couture Mono, což jsou stíny, které mám ve své kosmetické taštičce v několika provedení a patří k mým stálicím, hlavně díky výdrži. Konkrétně jsem aplikovala odstín 630 Silky Pink a 300 Anthracite.

Při líčení jsem úplně vynechala tužku na oči a na dolní linku nanesla taktéž šedý stín, jen ve světlejší variantě (Astor – 740 Glam Silver). Samozřejmostí je řasenka, make-up, pudr a jemná tvářenka.

Krok 1

Po aplikaci make-upu a pudru, aplikuj na horní víčko růžový oční stín

Krok 2

Připrav si k ruce tmavší šedou, kterou naneseš do záhybu horního očního víčka. Pro jistotu jsem ti na fotce vytečkovala oblast, kam stín nanést. Doporučuju pořídit si plochý, měkký štětec na oční stíny, se kterým se skvěle pracuje.

Krok 3

Poté si připrav světlejší šedý stín, kterým orámuj spodní víčko. Můžeš použít i tužku na oči, podle mého je ale tahle varianta o něco jemnější a šedá s metalickým nádechem oči krásně rozzáří a projasní.

Krok 4

Vše zakonči řasenkou a je hotovo!

Celkové líčení:

Použité výrobky: Rimmel Lasting Finish 25h, Astor – AntiShine Mattitude, ELF – Essential Tvářenka, Astor – Couture Mono Eyeshadows, Rimmel Mascara 1 2 3 looks, Elf – Glossy Gloss (Sweet Salmon)

Předchozí článekHodinky jako dokonalý doplněk outfitu
Další článek9kg dole za 3 měsíce, podívej se na mojí zkušenost
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

18 KOMENTÁŘE

  1. Krásne líčenie ;) Ružovú naočiach avšak nemusím, aspoň na mojich pôsobí tak, že mám oko akoby napuchnuté, začervenané a tak, ale na tebe to vyzerá krásne.

    • Díky, to je milý, ale myslím, že bys časem litovala :) (hlavně po ránu:D)

  2. Mers, ty těch stín musíš mít hromady viď?:D Ty jich snad nikdy nebudeš mít dost :) Sluší ti to ;)

    • Právě, že stínů ani moc nemám. Používám je totiž hrozně často + experimenty, takže mi neustále nějaké dochází :)

  3. Máš boží fotonávody :) strašně mi pomáhají a díky tobě můžu být každý den jinak namalovaná :))

Diskuze je uzavřena.