Růžovo-šedé líčení + (foto)návod 4.83/5 (6)

Jak už jsem slíbila na facebooku, tak dneska Vás čeká fotonávod na líčení, ke kterému jsem se odhodlala dnes, i když se mi vůbec nechtělo vylézt z postele. Nakonec jsem se přesvědčila a nafotila dva návody – jeden, který Vám teď představím a druhý týkající se vlasů, který se tu také brzy objeví.

Růžovo-šedé líčení patří k mým poměrně oblíbeným, protože je velice jednoduché a líčím se tak, když nemám náladu na nic extra těžkého nebo nemám čas. Vypadá totiž pěkně a je velice rychlé. To už poznáte samy – ve fotonávodu to zabere jen pár kroků.Co se týče výraznosti, tak záleží, jaké odstíny očních stínů vyberete – pokud chcete toto líčení nosit běžně ve dne, nedoporučuji nic křiklavého. Já sáhla po zlatém středu a podle mého není důvod, proč se tak nenalíčit i do školy.

Co budeš potřebovat:

Růžový oční stín + šedý oční stín – vyber si podle svého uvážení odstín. Použila jsem oba odstíny od značky Astor – konkrétně Astor Couture Mono, což jsou stíny, které mám ve své kosmetické taštičce v několika provedení a patří k mým stálicím, hlavně díky výdrži. Konkrétně jsem aplikovala odstín 630 Silky Pink a 300 Anthracite.

Při líčení jsem úplně vynechala tužku na oči a na dolní linku nanesla taktéž šedý stín, jen ve světlejší variantě (Astor – 740 Glam Silver). Samozřejmostí je řasenka, make-up, pudr a jemná tvářenka.

Krok 1

Po aplikaci make-upu a pudru, aplikuj na horní víčko růžový oční stín

Krok 2

Připrav si k ruce tmavší šedou, kterou naneseš do záhybu horního očního víčka. Pro jistotu jsem ti na fotce vytečkovala oblast, kam stín nanést. Doporučuju pořídit si plochý, měkký štětec na oční stíny, se kterým se skvěle pracuje.

Krok 3

Poté si připrav světlejší šedý stín, kterým orámuj spodní víčko. Můžeš použít i tužku na oči, podle mého je ale tahle varianta o něco jemnější a šedá s metalickým nádechem oči krásně rozzáří a projasní.

Krok 4

Vše zakonči řasenkou a je hotovo!

Celkové líčení:

Použité výrobky: Rimmel Lasting Finish 25h, Astor – AntiShine Mattitude, ELF – Essential Tvářenka, Astor – Couture Mono Eyeshadows, Rimmel Mascara 1 2 3 looks, Elf – Glossy Gloss (Sweet Salmon)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. Pěkné. Mers

 2. Vypadá to moc pěkně :).

 3. krásné, zkusím

 4. Krásne líčenie ;) Ružovú naočiach avšak nemusím, aspoň na mojich pôsobí tak, že mám oko akoby napuchnuté, začervenané a tak, ale na tebe to vyzerá krásne.

 5. chci se umět líčit jako ty! :)

 6. jéééé ty jsi taková zlatá ;)

 7. Krásné líčení :) A moc ti to sluší..

 8. Jsi strašně krásná holka, Mers:) Chtěla bych vypadat jako ty:)

  • Mersmerize

   Díky, to je milý, ale myslím, že bys časem litovala :) (hlavně po ránu:D)

 9. Krásný. Moc ti to sluší. Máš krásný oči.

 10. Mers, ty těch stín musíš mít hromady viď?:D Ty jich snad nikdy nebudeš mít dost :) Sluší ti to ;)

  • Mersmerize

   Právě, že stínů ani moc nemám. Používám je totiž hrozně často + experimenty, takže mi neustále nějaké dochází :)

 11. Nádherné líčení :D. Moc ti to sluší.

 12. Moc pěkné. Já teprve dolaďuju stínování, zapeklitá věc

 13. Haaanííík-Batty Lady

  Krásné líčení :))

 14. ALENA HUSAKOVA

  SLUSI TI TO..TAKY BYCH SI PRALA NAKOU PROMENU..

 15. Máš boží fotonávody :) strašně mi pomáhají a díky tobě můžu být každý den jinak namalovaná :))

TOPlist