Dostaň se do formy díky chůzi s Leslie Sansone! 5/5 (1)

Doby, kdy jsi trávila hodiny týdně na tréninku sportovní gymnastiky nebo plavání jsou tatam, a snížení pohybové aktivity se pomalu ale jistě začíná na postavě projevovat. Navíc, z holky se stává žena, hormony řádí, a i to se odráží na zvětšujících se bocích, stehnech, atd. Povědomé? Většina z nás se tomuto vývoji jednoduše nevyhne :) A proto je na čase přemýšlet nad tím, jak své postavě co možná nejlépe pomoci k našemu vysněnému ideálu. Dobrým pomocníkem, takovou kamarádkou do nepohody, nám při dosažení cíle může být i Leslie Sansone a její programy „Walk at home“.

DSC_0031

Ano, můžete si říkat, že už přeci známe Jillian, už známe Shauna T., v čem by nás Měla Leslie Sansone ohromit? Odpověď je jednoduchá. Jak programy Shauna T., tak i cvičební programy Jillian jsou relativně dost náročné a především založeny na posilování. Člověk, kterému například poskoky nevyhovují, nebo je ze zdravotního důvodu provádět nemůže, se musí takovým druhům cvičení vyhnout. A nyní nastupuje Leslie Sansone. V rámci cvičení s ní totiž žádné skákání nehrozí.

Cvičební program „Walk at home“ je založen na člověku nejpřirozenějších pohybech – chůzi a běhu. Na výběr je programů hned několik, zpravidla rozdělených podle vzdálenosti – 1 míle (cca 1,6 km), 3 míle (4,8 km) a 5 mílí (8 km). Pokud byste postupem času dospěly k názoru, že by to chtělo nějakou inovaci, nepřijdete zkrátka. Leslie má i videa, která jsou doplněna o prvky posilování, zaměřené zpravidla na ruce, kde využíváte navíc činky, nebo například cvičící gumu.

A že si myslíte, že chůzí se nedá zhubnout, že toto cvičení k ničemu není? Mýlíte se. V první řadě je již dokázáno, že chůzí cca 10 km lidé mohou při vhodném jídelníčku zhubnout. Navíc, co je pro nás podstatnější, je především zpevnění postavy – stačí si představit ta vypracovaná stehna a zadek. A věřím, že už jen to bude pro každou z nás zaručenou motivací.

Nenechte se dlouho přemlouvat, oprašte své sportovní oblečení, a pokud chcete udělat něco pro sebe, vrhněte se na „Walk at home“ s Leslie. Nejen, že budete mít krásně zpevněnou postavu, ale navíc, její optimismus, který dýchá z každého videa, vás bude nutit pouštět si její programy za účelem cvičení každý den.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist