Domů Trendy & Fashion Módní tipy Hand made kabelky: Buď originál

Hand made kabelky: Buď originál

6

Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys na chvilku upustila od velkoobchodů s oblečením a zaměřila se na něco originálního? Na věci, se kterými budeš jedinečná a nepotkáš s nimi někoho jiného? Pak právě pro tebe jsou určeny hand made kabelky, které si můžeš vybrat podle svého vkusu a sladit je přímo k oblečení.

Existuje spousta stránek, kde můžeš hand made výrobky koupit (a to nejen kabelky) a každá má trošku jinou koncepci. Já osobně se v článku chci zaměřit na kabelky, protože jsem se včera byla podívat na Tomášovu mladší sestru v tanečních a když jsem si k oblečení chtěla vzít kabelku (psaníčko), tak jsem zjistila, že můj výběr je dost omezený a mám jen jednu, která se ještě nehodí ke všemu. Vzhledem k tomu, že brzy začne plesové období jsem se  začala rozhlížet po internetu, kde taková psaníčka mohu sehnat.

V detailech tkví dokonalost a proto si na doplňcích dávám hodně záležet, i s takovými plány a pocity jsem narazila na plno stránek, z nichž mohu poukázat např. na ručně vyráběné svatební a plesové kabelky dotta.cz. Upřímně se přiznám, že mi imponují věci, s kterými budu vyčnívat a budu jejich jediná majitelka. I proto nerada nakupuju v obchodech, do kterých chodí 90% žen a dívek – myslím, že hand made výrobky a doplňky jsou v tomhle případě ideální možností.

Stránku na kterou jsem uvedla odkaz, zmiňuji hlavně proto, že materiál z které jsou kabelky vyrobeny je kvalitní, tedy se nemusíš bát, že ti za ty peníze kabelka nevydrží (to se o všech nabízených výrobcích např. na fleur.cz říci nedá) K výrobě se používají kamínky, perly, polodrahokamy, satén nebo taft. I to se odráží na ceně, která je ale vzhledem k výrobním nákladům přiměřená.

Mám v plánu koupit jedno psaníčko i svojí drahé mamince, protože ta na takových věcech ujíždí snad ještě víc než já:)

Předchozí článekTipy pro domácí zastřihávání konečků
Další článekRecenze: ELF kosmetika I.
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak to nejspíše vyzkouším, Nedávno jsem o tom taky přemýšlela, když většinu holek potkávám v triku z New Yorkru, které má polovina třídy :)

  2. ta je nádherná :)) mám ráda třeba i ručně vyrobené náušnice, peněženky… protože vždycky je to prostě originál:))

  3. Ak rada niečo vyrábaš odporúčam pozrieť papierové kabelky, ja som phrúžená o ich skladania a výsledok tojí za to ! :)

Diskuze je uzavřena.