Hand made kabelky: Buď originál Zatím bez hodnocení.

Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys na chvilku upustila od velkoobchodů s oblečením a zaměřila se na něco originálního? Na věci, se kterými budeš jedinečná a nepotkáš s nimi někoho jiného? Pak právě pro tebe jsou určeny hand made kabelky, které si můžeš vybrat podle svého vkusu a sladit je přímo k oblečení.

Existuje spousta stránek, kde můžeš hand made výrobky koupit (a to nejen kabelky) a každá má trošku jinou koncepci. Já osobně se v článku chci zaměřit na kabelky, protože jsem se včera byla podívat na Tomášovu mladší sestru v tanečních a když jsem si k oblečení chtěla vzít kabelku (psaníčko), tak jsem zjistila, že můj výběr je dost omezený a mám jen jednu, která se ještě nehodí ke všemu. Vzhledem k tomu, že brzy začne plesové období jsem se  začala rozhlížet po internetu, kde taková psaníčka mohu sehnat.

V detailech tkví dokonalost a proto si na doplňcích dávám hodně záležet, i s takovými plány a pocity jsem narazila na plno stránek, z nichž mohu poukázat např. na ručně vyráběné svatební a plesové kabelky dotta.cz. Upřímně se přiznám, že mi imponují věci, s kterými budu vyčnívat a budu jejich jediná majitelka. I proto nerada nakupuju v obchodech, do kterých chodí 90% žen a dívek – myslím, že hand made výrobky a doplňky jsou v tomhle případě ideální možností.

Stránku na kterou jsem uvedla odkaz, zmiňuji hlavně proto, že materiál z které jsou kabelky vyrobeny je kvalitní, tedy se nemusíš bát, že ti za ty peníze kabelka nevydrží (to se o všech nabízených výrobcích např. na fleur.cz říci nedá) K výrobě se používají kamínky, perly, polodrahokamy, satén nebo taft. I to se odráží na ceně, která je ale vzhledem k výrobním nákladům přiměřená.

Mám v plánu koupit jedno psaníčko i svojí drahé mamince, protože ta na takových věcech ujíždí snad ještě víc než já:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Tak to nejspíše vyzkouším, Nedávno jsem o tom taky přemýšlela, když většinu holek potkávám v triku z New Yorkru, které má polovina třídy :)

  2. FloSii McCartney

    Miluju handmade věci :)

  3. ta je nádherná :)) mám ráda třeba i ručně vyrobené náušnice, peněženky… protože vždycky je to prostě originál:))

  4. Mers máš moc krásný články . dívala jsem se na tu adresu a přišli mi tam nějaké kombinace nezvyklé . Ta tvoje je ,ale moc hezká ♥ :)

  5. Ak rada niečo vyrábaš odporúčam pozrieť papierové kabelky, ja som phrúžená o ich skladania a výsledok tojí za to ! :)

  6. mate zkusenosti z kabelkami z http://www.simira.cz/produkty/doplnky/kabelky? maji tu nektere pekne kousky :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist