Domů Trendy & Fashion Módní tipy Harémové kalhoty

Harémové kalhoty

9

Harémové kalhoty určitě znáš, používá se na ně opravdu mnoho pojmenování. Já sama jim říkám sultánky nebo turecké kalhoty. Když jsem psala všechny předchozí články o oblékání, tak jsem si popravdě na ně ani nevzpomněla, i když byli v určité době velice diskutabilní – někomu se to extrémně líbilo a někdo by si to na sebe rozhodně nevzal. Takže se jdeme podívat na Trendy & Fashion harémových kalhot.

Když se na ně podíváš určitě ti připomenou orient, protože ony z orientu také pochází. Dodnes jsou např v Turecku velice populární a i v mnoha jiných zemí jsou součástí tradičního kroje země. Já se s nimi poprvé setkala asi před třemi lety ve Francii, kde byly doopravdy mega modou a musela je mít každá francouzska. Ovšem trvalo další dva roky než se dostali k nám do Česka a tady se zas až tolik neuchytily. Ale i tak mají mnoho příznivkyň.

Já sama mám doma tmavě modré, dlouhé. Dlouhé proto, že jsem dost malá a krátké by jen zmenšovaly mou postavu. Pokud jsi také malá vzrůstem, tak vol buď ty delší, anebo klidně tříčtvrteční, ale trošku více na tělo a krásně vypadají s podpadky, kdy naopak tvou postavu a odkrytou dolní část nohou zeštíhlí.

Nosit se k nim dá téměř všechno. Pokud nejsi zrovna dvakrát zběhlá v kombinování barev či stylů, doporučuju koupit obyč černé, ke kterým můžeš nosit jak bílá, tak i různě barevná tílka či trička.

Mě se tahle moda opravdu strašně moc líbí, ale jen pokud to slečna správně nakombinuje. Protože pak je to pastva pro módní oko. Bohužel, u nás v republice nejsou zas tak rozšířené a proto hodně slečen nemá odvahu si je vzít do ulice. Musím se přiznat, že já jsem je venku měla jen asi třikrát a většině našich obyvatel se nelíbily, alespoň dle výrazu. Pokud ale je doma prostě mít chceš, tak jsou výbornými společníky na dovolenou – nehřejí, jsou volné a do teplých letních dnů k moři – no prostě paráda – a v zahraničí se na tebe nikdo divně dívat nebude:)

Já sama si k nim nejraději beru tílka – žlutá a bílá. Úplně nejlepší je, když jsou narozdíl od kalhot spíše na tělo, tudíž se tenhle look hodí k slečnám, které jsou spokojené se svým bříškem či prsy a chtějí schovat třeba silnější stehna.

Předchozí článekČerné tečky a jak na ně
Další článekKde kupuješ kosmetiku?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. ja ich mam doma a sú bohové :D najviac v lete ked to skombinujem s takym obtiahnutym bielym topom tak je to sexy:D nuž..ludia nevedia čo je moderné :D

  2. Já takové kalhoty používám když chodím na tanečnii kroužek, jsou luxusnii :D

  3. Vůbec se mi nelíbí.. nevzala by jsem to na sebe :) Ale je to každého věc. Každému se líbí něco jiného. Nebýt toho, je na světě obrovská nuda.

  4. ale slyšela jsem se o nich bavit kluky a prý podle nich slečny pak vypadají jako „při*osrané“..musím souhlasit:D

  5. Ja mam doma hned dvoje, a je to jen o kamaradech a o tom, co nechas sve kamarady myslet si o tobe a ceho se snad bojis …
    Jeden z tech mych je nazval „asexualnimi“, a ja zase na oplatku pohodlnymi, a ze byt chlap, tak by mi nestahovaly k*, no vsak vy uz si domylsite!

    • A jinak prave jsem se vratila po pul roce z Mexika a tam haremky taky jedou ve velkem, ze vsech materialu, ve vsech barvach a hlavne vzorovane … lehke, prodysne …

  6. Kalhoty á la nasrávačky já nepreferuji…ale budiž,každému se líbí něco jiného…

Diskuze je uzavřena.