Domů Sex & vztahy Kluci Jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje? Osvědčené strategie, jak získat...

Jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje? Osvědčené strategie, jak získat jeho pozornost

23

Jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje? Osvědčené strategie, jak získat jeho pozornost

Může být frustrující, když se cítíte ignorováni někým, koho máte rádi nebo o koho máte zájem. Nicméně existují osvědčené strategie, jak přimět tu druhou osobu k lítosti a získat jejich pozornost. Zde jsou některé tipy, které vám mohou pomoci:

Zanechte svou stopu: Projevte se ve společnosti a připomínejte se. Můžete se účastnit aktivit, které jsou zájmové pro vás oba. Buďte přátelští a projevte zájem o jeho zájmy.

Zůstaňte autentičtí: Nezkoušejte se tvářit jako někdo jiný nebo přehrávat svoji osobnost. Ukažte svou skutečnou podstatu a buďte upřímní ke svým pocitům. Lidé mají tendenci být přitahováni k těm, kteří se nebojí být sami sebou.

Udržujte zdravou rovnováhu: Je důležité neupadnout do extrému a neplet radost vztahu s neustálým stíháním. Buďte sami sebou, vytvořte si vlastní zájmy a nepleťte svou existenci celým světem okolo této jedné osoby. Lidé mají rádi ty, kteří mají život mimo vztah.

Zachovejte se s noblesou: Pokud si neuvědomuje jeho ignorování, neubližujte mu nebo ho nekritizujte. Namísto toho buďte trpěliví a dávejte si pozor na svoje city. Zacházejte s ním tak, jak byste chtěli být zacházeni vy sami.

Pamatujte si, že každý člověk je jedinečný a někteří lidé se mohou jen těžko otevřít. Někdy je také důležité se smířit s tím, že toho druhého nemůžeme ovládat. Pokud se však budete držet těchto osvědčených strategií, můžete získat jeho pozornost a přinutit ho, aby litoval, že vás ignoruje.

Začali jste spolu chodit a šlo vám to dobře. Ale pak tě najednou začal ignorovat.

Teď si říkáte, kde se stala chyba. A proč se váš muž chová tímto způsobem? Je to váš příběh?

No, mít někoho rád nebo se do někoho zamilovat je jeden z nejlepších pocitů na světě.

Motýli v žaludku, když se vaše oči setkají, nervozita, když na vás mluví, nebo silné červenání, když se jeho ruka otře o vaše tváře, tyto pocity jsou něco, co se nikdy nedá popsat slovy.

Ale pokud vás začne ignorovat poté, co s vámi strávil několik dní, pak to není v pohodě.

Než se nabiješ na pomstu za to, že si hraje s tvými pocity, dej si na čas a přemýšlej.

Je to jediný případ, kdy vás ignoroval?

Neodpověděl na vaši zprávu, protože řídil? Ignoroval vás, protože byl na důležité schůzce v kanceláři? Nebo vás ignoroval, protože byl rozrušený a chtěl mít prostor?

Pokud je vaše odpověď na některou z těchto otázek „ano“, pak se není čeho obávat. V daném okamžiku dělal něco důležitějšího než váš text. Přijměte to.

Pokud však existovaly jiné nedůležité důvody a přemýšlíte, jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoroval, jsem tu, abych vám pomohl!

Jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje?

Když začnete trávit čas s osobou, která se vám líbí, vaše vzájemná přitažlivost a láska roste. Vy dva se pro sebe stáváte těmi nejdůležitějšími lidmi.

Vzájemně se staráte o své potřeby a jste si oporou. Ale po několika dnech chození, kdy začnete k tomuto muži cítit větší náklonnost, vás najednou začne ignorovat. To je něco, co byste neměli brát na lehkou váhu.

Měl by litovat, že vás ignoruje a že vás rozčiluje a zraňuje. Níže jsou uvedeny některé způsoby, jak mu můžete dát lekci. Nechte ho uvědomit si hodnotu drahokamu, který zmeškal.

1. Vypadejte a oblékejte se co nejlépe

Aby to fungovalo, musíte vědět, kdy ho uvidíte nebo na něj narazíte. Možná jste oba pozváni na večírek, který uspořádal jeden z vašich společných přátel, nebo se chystáte na celodenní výlet společně se svými společnými přáteli. Může to být cokoli.

Bez ohledu na to, o jakou příležitost se jedná, se ujistěte, že jste oblečeni tak, abyste mohli zabíjet.

Vezměte si ty malé černé šaty, ve kterých budete vypadat nejžhavěji. Vezměte si své oblíbené jehlové boty, které jste už dlouho neměla na sobě. Vezměte si účes, který zvýrazní vaše nejlepší rysy obličeje. A vezměte si parfém a úsměv, který dokáže otočit hlavu.

Když se na vás všichni kluci, včetně vašeho rozdrcení, nemohou přestat dívat, je to okamžik, kdy si bude myslet, jestli udělal chybu, když vás ignoroval. Bude litovat, že tě nechal jít. Ale, děvče, nevěnuj mu žádnou pozornost.

2. Dejte lidem vědět, jak jste šťastní, ačkoli vzájemní přátelé a sociální média?

Ukažte mu, jak jste šťastní bez něj. Vím, že jste opravdu rozrušená a chybí vám tento chlap, ale také se divíte, proč vás ignoruje. A na druhou stranu ho chceš přimět, aby toho litoval.

Ale kdo řekl, že musíš dávat ostatním najevo své pocity? Někdy je v pořádku předstírat, zvlášť když se chceš pomstít.

To je chvíle, kdy se vám hodí vaši společní přátelé a sociální média. Zveřejňujte na svých sociálních sítích pozitivní citáty, motivační řádky a šťastné obrázky sebe sama, bez ohledu na to, jak jste uvnitř rozervaní nebo jak vám celá tato věc rozdrtila sebevědomí.

Také si promluvte se svými společnými přáteli o tom, jak se váš život děje. Ale nezapomeňte, nepřehánějte to tak, aby lidé poznali, že to předstíráte.

Až chlap uvidí vaše příspěvky nebo uslyší, jak jste šťastná bez něj, bude litovat, že vás ignoruje.

3. Už ho nekontaktujte

To je něco, co vždy funguje. Bez ohledu na to, jak moc vám chybí, jak zoufale toužíte poslouchat jeho hlas nebo jak moc jste opilí, NEKONTAKTUJTE ho.

Pokud si myslíte, že nebudete schopni odolat tomu, abyste ho kontaktovali, vymažte jeho číslo. Pokud znáte jeho číslo nazpaměť a chcete ho vyťukat, kousněte se do prstů. A pokud máte důvěryhodného přítele, požádejte ho, aby vám zabránil kontaktovat tohoto muže.

Bude se divit, proč s ním nemluvíte, protože vás měl ignorovat a vy jste ho chtěli prosit, aby mluvil. Když se však stane opak, jeho ego bude zraněno.

4. Žijte svůj život naplno

Víte, že pokud vás člověk ignoruje nebo vám ubližuje, znamená to, že vás nevidí šťastného. A nejlepší pomstou, kterou jim můžete vzít, je být šťastný.

Ano. Bez ohledu na to, jak moc chcete sedět doma, přejít do režimu pojídání deprese a nic nedělat, zajistěte, abyste šli ven a využili svůj život.

Párty s přáteli, jděte na ten dívčí výlet, který jste vždycky zrušili, nechte se změnit, jezte zdravě, choďte do posilovny a mějte šťastný a happeningový život.

Udělejte ze sebe prioritu a dělejte věci, které vás zajímají. To přiměje chlapa přemýšlet, zda neudělal chybu.

5. Ignorujte ho, když ho vidíte

Zajímá vás, jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje? No, udělejte mu to zpět! Ano, myslím to vážně.

Když ho uvidíš v restauraci nebo když budeš v posilovně, ignorujte ho zcela. A tím úplně myslím ÚPLNĚ.

I když se vaše oči náhodou setkají, podívejte se jiným směrem, aniž byste si vyměnili úsměv nebo přikývli. To mu umožní uvědomit si, že jste nezapomněli ani neodpustili, jak moc vás zranil nebo ignoroval.

A možná toho bude i litovat, protože si uvědomí, jak špatný je to pocit, když vás někdo ignoruje.

6. Přestaňte se starat

Ublížit vám mohou pouze lidé, na kterých vám záleží. Je to proto, že vám na nich záleží a jejich činy vás mohou ovlivnit dobrým nebo špatným způsobem.

Totéž platí i pro vaši zamilovanost. Může ti ublížit, pokud ti na něm záleží. Bude to bolet méně, když se o něj přestaneš starat nebo přemýšlet o jeho činech.

Zapomeňte tedy na to, čím vám ublížil. Prostě tu vzpomínku vymažte. Vím, že je to těžké. Ale musíš se o to pokusit. A já vím, že to dokážeš.

Nezasloužíš si chlapa, který tě najednou ignoruje. Zasloužíš si někoho lepšího a hodného tvé lásky, péče a citů.

A v okamžiku, kdy přestaneš ztrácet čas přemýšlením o něm, vyjdeš z toho jako vítězka. V tu chvíli prohraje.

7. Pošlete mu dlouhou a upřímnou zprávu

To funguje nejlépe, když vás váš chlap ignoruje přes text. Ano, můžete být super ticho a už mu nepsat. Ale pokud mu skutečně řeknete, jak jste se cítili zraněni poté, co vás znovu a znovu ignoroval, pochopí své chyby.

Takže vytáhněte telefon a napište tu brutálně upřímnou, super dlouhou zprávu o tom, jak hrozně jste se cítila. Pište co nejpodrobněji.

Pokud je to opravdový hráč, váš text ho teď neovlivní. Ale budete se alespoň cítit dobře, protože jste konečně řekli všechno, co se vám honilo hlavou. Bude to jako sundat velký kus bolesti z hrudi. Budete se cítit lehce.

8. Zablokujte ho

Zablokujte tohoto člověka ze všech svých účtů na sociálních sítích. Zablokujte také jeho číslo, aby vás nemohl kontaktovat, i kdyby chtěl.

Tímto způsobem nebude moci vidět vaše příspěvky a obrázky ani vědět, co máte za lubem. Uvědomí si, jak jste se cítili po ignorování, když se s vámi nemůže spojit.

Ano, nebude to tak přímé a na tváři, jako brutálně upřímný dopis. Ale bude to hrát svou roli v tom, aby litoval svého počínání.

9. Přimějte ho žárlit

Jste stále připojeni na sociálních sítích?

Pokud ano, můžete je využít ve svůj prospěch. Záměrem je, aby ten chlap žárlil. Za tímto účelem můžete požádat jednoho ze svých nejžhavějších mužských přátel, aby vám pomohl.

Klikněte na šťastné párové fotografie vás a vašeho mužského přítele a nahrajte je na sociální média. Ujistěte se, že je na fotografiích patrné vaše štěstí.

Také obrázky by měly být takové, aby dávaly tušit váš romantický vztah, i když o něm nic neříkáte.

Když tě uvidí s klukem, který je víc sexy než on, určitě bude žárlit. A bude litovat, že tě ignoroval nebo ti ublížil.

10. Dejte mu ultimátum

Osobně nevěřím v dávání druhých šancí, zejména pokud jde o romantické vztahy. Ale můžete to zkusit, protože jsem viděl, že fungují pro mnoho párů.

Pokud mu dáváte ultimátum, nezapomeňte na jednu věc. Ujasněte si, co od něj očekáváte.

Řekněte mu, že si zasloužíte mnohem víc než někoho, kdo vás ignoruje a nedává vám přednost. Měla byste být důležitou osobou v jeho životě, se kterou je vždy ochoten mluvit a trávit čas.

Dejte mu jasně najevo, že je to jeho poslední šance, a pokud selže, nebudete už trvat ani vteřinu, abyste ho odkopla a šla dál.

11. Nedělejte kvůli němu změny ve svých plánech

Když vás chlap, do kterého jste se zamilovali, ignoruje, cítíte se hrozně. Ale nemůžete nic dělat, dokud se vám znovu neozve, zejména pokud chcete, aby toho litoval.

A když ti pak po několika dnech nebo týdnech znovu zavolá, nemůžeš si pomoct a projevíš svou dychtivost si s ním promluvit nebo se s ním setkat. Kvůli tomu dokonce zrušíte své vlastní plány.

Děvče, nedělej to. Nedávejte mu pocit, že je nejdůležitější osobou ve vašem životě a že kvůli němu můžete měnit své plány.

Udělej si jakékoliv plány, které jsi měla předtím, než tě oslovil. Možná jsi měla v plánu jít do kina s kamarády nebo plánovala večeři u kamarádky, nebo jsi chtěla jen vychladnout doma.

Bez ohledu na to, jaký byl tvůj plán na den, neměň ho kvůli tomu klukovi, který tě v první řadě ignoroval.

Dovol mu, aby si uvědomil, že máš v životě i jiné důležité věci na práci než si s ním povídat. Pokud je dostatečně inteligentní, pochopí, co se tu snažíš říct, a bude se cítit provinile, že tě ignoruje.

Závěr

V romantickém vztahu se mohou věci zkomplikovat, zejména pokud si s partnerem nerozumíte. Věci se také mohou stát bolestnými, pokud jste do vztahu zcela investováni, ale váš partner není.

Deprimující se může stát, pokud vás partner ignoruje i po vašich opakovaných telefonátech a textových zprávách. To je čas, kdy byste měli udeřit zpět, abyste se pomstili a ukázali mu, jak jste hodni.

Doufám, že body, o kterých jsem diskutoval, byly užitečné a také vám pomohly cítit se lépe.

Nezapomeňte komentovat, pokud chcete vědět více o tom, jak ho přimět, aby litoval, že vás ignoruje!

 

láska

Níže naleznete několik osvědčených strategií, jak přimět ho, aby litoval, že vás ignoruje:

1. Buďte nedostupní

Přestaňte ho aktivně kontaktovat a vyčkejte. Neodpovídejte na jeho zprávy okamžitě a dejte mu pocítit, že je o vás opravdu zájem.

2. Zaměřte se na sebe

Přestaňte se soustředit jen na něj a věnujte se svým vlastním aktivitám a zájmům. Zaujměte ho tím, že budete plní elánu a života.

3. Buďte tajemní

Neprozrazujte mu všechny své myšlenky a plány. Ponechte si něco pro sebe a vytvořte tajemnou atmosféru, která ho přitáhne.

4. Ukažte se v lepším světle

Zaměřte se na svůj osobní rozvoj a zlepšování. Buďte sebevědomí a předveďte mu své nejlepší stránky.

5. Buďte společensky aktivní

Zapojte se do různých společenských aktivit a událostí. To vám umožní setkat se s novými lidmi a šířit vaši síť kontaktů, což může přitáhnout jeho pozornost.

Pamatujte si:

– Nepochybovat o sobě a svých schopnostech.
– Buďte trpěliví, změna může trvat nějaký čas.
– Nesnažte se ho dělat žárlivým, to by mohlo mít opačný efekt.
– Nezapomínejte, že to, zda vás někdo ignoruje nebo ne, je ve vaší moci a sebeúctě.

Doufáme, že tyto strategie vám pomohou získat jeho pozornost a přimět ho, aby litoval, že vás ignoruje.

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – vztahy

23 KOMENTÁŘE

 1. I’m curiouys to find out whawt blog platformm you
  are workig with? I’m having some smasll
  seurity isssues witrh my latest blog aand I’d like to find somethng mre safe.
  Do you havfe any solutions?

 2. Thhis iis reawlly interesting, You’re a very skikled
  blogger. I hzve joied your rss feed andd look fkrward to seeking moree of your great post.
  Also, I’ve shared your web sie iin myy social networks!

 3. Excewllent blo rivht here! Also yoour web ste soo mjch upp fast!

  What hoszt aree yoou using? Cann I am getting you affiliate link inn yor
  host? I desirde myy site lozded upp as fas aas yours lol

 4. Wondeerful blog! I foud it while searchingg on Yahhoo News.
  Do yyou hae anyy suggetions oon hhow to get listedd inn Yahhoo News?
  I’ve been trying foor a while butt I nevger sedem to get there!

  Appreciate it

 5. Aftrr looking ihto a nummber oof the articls onn your website, I honestly like your technmique oof
  writihg a blog. I added it tto my bookmark webpage lkst and wiill be checking bachk inn tthe near future.
  Please check out mmy website aas well andd telll
  mme your opinion.

 6. Goood dday very nice site!! Maan .. Beautifujl ..
  Superb .. I’ll bookmark yoour bkog and take thee feeds also?
  I’m glad tto finhd a loot of helpful ihfo hwre within thhe submit, wee want work out extra techniques in tis
  regard, thjanks for sharing. . . . . .

 7. Havve yyou evr tgought aboout adding a liittle bbit more thasn jut our articles?
  I mean, what you say iis valuabloe aand all. Nevertheless jut imagine if
  yyou added soke great graphics oor video clips to give youjr posts more,
  „pop“! Yoour content iss excellent but wuth images aand vikdeo clips, this sit could definitely bee
  onne oof thhe mot beneficial iin itss niche. Amazing blog!

 8. When I initially commented I clicked thee „Notify me when new comments are added“ chexkbox annd now each tiume a comment is addewd I
  gett three e-mails withh the same comment.
  Is there any way you caan removfe people from that service?
  Thanks a lot!

 9. Verry nice post. I just stumbled upon your blog annd wanted to mentjon thwt I’ve truly lovedd surfing around your bllog
  posts. Afyer alll I will be subscribing for your rrss feed and
  I’m hoping you wrute once morre soon!

 10. Itss such as yoou learn my thoughts! Youu seem to grasp
  a lot approoximately this, suchh ass yoou wrote the bok inn itt oor something.

  I thunk tht yyou can ddo with sone pewrcent to presure the messsage house a bit, however
  other than that, that iis exfellent blog. A grreat read.
  I’ll certaily be back.

 11. Thiis iis a greaat tip especially to those new too thee blogosphere.
  Brief but vry accuyrate information… Thank you foor shareing thiks one.

  A must read post!

 12. I think thee adnin off his web ite is actually working hard forr hiss
  site, ffor the redason that hesre ever data iis quality
  based information.

 13. Hey I know tthis iss off toplic buut I wass wondering iff yyou knew of anyy widget I could aadd tto my
  log that autoomatically tweet myy newest twitterr updates.
  I’ve been looking ffor a plug-in like this ffor quite some time
  andd wwas hopjng mabe yyou woould hace some exoerience with something
  like this. Please llet me know if youu run inbto anything.
  I truly enjoy reading our blog annd I lookk forwaard to
  ykur neew updates.

 14. Thanks oon your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you mayy be a grea author.I will be sure tto boommark youyr log aand will often ckme back aat
  some point. I want to encourage yoou to ltimately continue youur grrat job, hhave
  a niuce weekend!

 15. I’m really inspired long wiith your writing abilities and also witgh
  the structure for your weblog. Is this a paid topi oor ddid you modify itt yourself?
  Anyway stay uup tthe nice qality writing, it’s uncommjon to
  peer a nicfe weblog lie thius onne today..

 16. If somne one desikres exdpert view concedning runnning a blolg afteer that i suggst him/her
  tto vissit ths web site, Keep uup thhe good job.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno