Jak o sebe pečovat na podzim Zatím bez hodnocení.

Léto už nám dávno zamávalo šátečkem a lehké šaty nahradily první bundy a kabáty. Změna by ale měla nastat i v tvé kosmetické taštičce. Jaké jsou nezbytné podzimní produkty a čím bys měla začít?

Peeling

Ruku na srdce. Má opravdu ještě cenu chlubit se posledními zbytky prázdninového opálení?

Vezmi si na pomoc peeling a odstraň starou pokožku nejen z obličeje ale z celého těla.

Krém

hydratace pokožkyNormálně pudruješ a pudruješ, aby se ti obličej neleskl, ale najednou tvá pleť připomíná papír. S klesajícími teplotami jde o přirozený proces, na podzim a v zimě se pokožka vysušuje daleko rychleji. Pořiď si pořádný hydratační krém a minimálně jednou denně se namaž.

Na hydrataci ale nesmíš zapomínat ani u ostatních částí těla. Po obličeji jsou nejvíce vysoušené a nejvíce vidět samozřejmě ruce. A pokud stejně jako já na pravidelné mazání zapomínáš, nech si krém na ruce někde, kde ho budeš mít stále na očích. Třeba vedle počítače. A v neposlední řadě nevynech ani hydrataci zevnitř a hodně pij. Nejlepší pro tvoji pleť bude čistá voda nebo bylinkové čaje.

Balzám na rty

Malá věcička, která ti prokáže velké služby. Není třeba říkat víc.

Vlasová maska a kondicionér

Vlasy po létě trpí snad nejvíce. Kombinace sluníčka a chlorované vody jim opravdu neprospívá. Podzim je nejlepší čas vrátit jim přízvisko koruna krásy.

Ke slovu opět přichází zde mnohokrát zmiňovaná hydratace, která k podzimu prostě patří. Po umytí nezapomínej na kondicionér, ale čas od času dopřej svým vlasům i nějakou tu výživnou masku. Uvidíš, že ti za to budou vděčné.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist