Domů Trendy & Fashion Jak oživit styl: Kruhové naušnice Zatím bez hodnocení.

Jak oživit styl: Kruhové naušnice Zatím bez hodnocení.

4

Nevím jak ty, ale mě doma už od mladšího věku, nesmí chybět kruhové naušnice, které se mi začaly líbit už někdy ve dvanácti letech a od té doby je skupuju, co se dá. Jsou stylové a nikdo ti nemůže říct, že kruhy už se nenosí. Nejlepší na nich ovšem je to, že se jich vyrábí tolik a nikdy nebudeš stejná jako ostatní. Můžeš si vybrat jak s kamínky, tak z barevných ve stylu 60. & 70. let nebo z těch orientálních s krásnými motivy a vzory.

Kruhové naušnice sluší jakékoliv barvě vlasů, z mé vlastní zkušenosti bych řekla, že sluší dívkách s delšími vlasy, než s těmi ostříhanými „na kluka“. Dokáží doplnit romantický vzhled, stejně jako drsňácký vzhled s koženou bundou, stačí si jen vybrat ten správný typ naušnic.

Já sama kruhové naušnice nejraději nakupuju v Gate, Bijou Brigite nebo v Orsay.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekČastá chyba při hubnutí + jídelníček
Další článekNejsi hezká „tam dole“?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Mám ráda takovýhle typ náušnic, ale bojím se je nosit.. Kdysi mi kdosi řekl že jsou cigánský, a od tý doby se snažím vyhýbat moc velkým a výrazným naušnicím…

Diskuze je uzavřena.