Domů Sex & vztahy Kluci Konec letním láskám? Zatím bez hodnocení.

Konec letním láskám? Zatím bez hodnocení.

8

Už se nám pomalu ale jistě blíží škola, končí dovolené, léto a s tím i spojená jedna vcelku zásadní věc pro mladé slečny, ale i starší dívky – letní láska.

Pokud nemáš přítele, může pro tebe být léto a dovolené trošku matoucí. V létě kveteme, užíváme si a možná si i víc všímáme kluků a že jich najednou je! I proto se na dovolené může stát, že se prostě a jednoduše zamiluješ – ano, zní to jednoduše, ale pro většinu z nás to bývá hodně bolestné, protože víme, že z 99% je to jen letní úlet, poblázenění a že až začne škola, všechno tohle skončí a ty se opět vrátíš tam, kde jsi byla než jsi svého ‚letního vysněného‘ potkala.

Letní lásky pro nás můžou být ale i osvobozující, příjemné… A možná to bude věkem. Když mi bylo nějakých 15 let a byla jsem v té supr pubertě, kdy jsem všechno brala hrozně vážně, všechno jsem řešila a dělala jsem si hlavu z blbostí, bylo těžší najít si v cizině (nebo prostě jen mimo domov) někoho, s kým si rozumím, máme se rádi (podle mě) a najednou všechno skončí, pádíme domů a je konec. Brala jsem to hrozně smutně a dá se říct, že mi to i zkazilo konec prázdnin.

Postupem času, když už mi není 15ct, to beru jinak. I když mám přítele, takže jsem nějakou dobu letní úlet nezažila, bylo by to spíš pěkné zakončení prázdnin než ten předešlý opak. Čím je většina holek starší, tím víc to doopravdy berou jako dočasnou hru a možná to i bude tím, že jako mladá si nehodláš připustit, že to za pár dní skončí.

Možná i to je hlavní předpoklad, jak si prázdniny s letní láskou užít – počítat s tím, že to skončí a vím, že mi na to někdo možná napíše, že jemu letní láska vydržela – jo jasně, je to možné. Pokud ale je tvá láska v cizině a dá se říct, že kluk má skoro v popisu práce balit mladé holky (zaměstnanci hotelů, obchodů apod.), z 99% to bude mít trvání pouze v tu chvíli.

Je to i skvělý způsob jak si zvednout sebevědomí – vždyť pocit, že se někomu líbíš, že si takový románek prožiješ a někdo na tebe kouká trošku jinak, než na malou a hloupou holku je prostě super a když se nad tím zamyslíš, co chtít lepšího? Pokud do letního románku nedáš víc než je zapotřebí (takový sex z úletu považuji za rozumné až v pozdějším věku, záleží na konkrétnosti), měla by sis to užít. Vždyť i ty vzpomínky jsou přeci hrozně cenné a jednou to možná budeš vyprávět svojí dceři a usměješ se při tom.

Nedávno jsem narazila na skvělý příklad, který se podle mě sem hrozně hodí. Jedna slečna na blogu popisuje každý den prázdnin, kdy si vyhlédla kluka, do kterého se zamilovala. Příběhy jsou na pokračování a já je moc ráda čtu. Není zapotřebí ji upozorňovat na chybičky, špatné i/y nebo slovní skladbu – jde to od srdce a takové články mám ráda. Příběh 1. najdeš tady: http://batty-ladys.blog.cz/love-story-in-egypt-den-1 a myslím, že si najde spoustu čtenářek, možná hlavně takových, které prožily podobné emoce. Doufám, že se autorka na mě nebude zlobit, že jsem to uveřejnila bez souhlasu.

Každá si letní lásku můžeme prožít a je jen na nás, jak dopadne, jak jí budeme brát a jestli to raději celé probrečíme nebo si ji užijeme a zbudou nám pěkné vzpomínky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článek27.8.11 – Kde vzniká můj blog
Další článekJakou tašku do školy?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

 1. Když už mluvíme o letních láskách .. zase jsem si musela připustit ,že se blíží škola. :D

 2. Zažila jsem to a je to strašné týden sem brečela ,protože ho asi už nikdy neuvidím je to ten nejúžasnější kluk na světě ( pro mě ) ach jo .. ještě pořád na něj myslím mám ho jako tapetu v mobilu je tak sladkej .. moc se mi po něm stýská a chtěla bych ho zpátky =* Vím že to byl jen letní flirt .. nejradši bych od něj dostala zas ty záplavy polibků :*

 3. Krásnej článek Mers. Máš naprostou pravdu ve všem.
  A nezlobím se :) Já jsem neměla ani tušení že si to čteš, ale mile mě to překvapilo.
  Netušila jsem že být zamilovaný někdy může být tak moc bolestné.
  Ale všechno jednou končí – bohužel. Máme ale krásné vzpomínky které nám nikdo nevezme. Aspoň za to můžeme být rádi. A já jsem zažila tu nejkrásnější dovolenou o jaké jsem ani nesnila.

 4. Mers máš pravdu…taky jsem jednu prožila a zlobila jsem se na každýho kdo mi říkal že z toho stejně nic nebude a jak to dopadlo….teď prožívám 2. a doufám že to nedopadne jako ta 1………:(

 5. Letni lasku sem prozila a sem snim az do dneska moc ho miluju he tak sladkej :* :* :*

 6. Já byla jednou na dovolené v Tunisu. Všichni kluci co tam pracovali si mě prohlíželi a zdravili mě (nejspíš doufali že se s nimi dám do řeči), ale zrovna ten co se mi líbil o mě jako jediný pohledem nezavadil ani omylem -_-

Diskuze je uzavřena.