Kosmetika z časopisů? Zatím bez hodnocení.

Určitě taky znáš pár časopisů, které ti za to, že si je koupíš nabízejí menší dárečky uvnitř. V současné době se fantazii meze nekladou, tudíž to můžou být naušnice, prstýnky, tašky, přívěsky a nebo právě zmiňovaná kosmetika.

Jednu dobu se o tom dost mluvilo, zda je spolehlivé a také bezpečné tyhle kosmetické výrobky používat. Spousta lidí si totiž myslí, že za pár kaček, které za časopis utratíš v něm nemůže být nijak extra kvalitní či hodnotný dar. A z jedné strany je tomu doopravdy tak.. Ale co dál? Jak to vlastně je?

Vím minimálně o dvou časopisech, které ke koupi přidávají dárky. Samozřejmě v tomhle případě si budeme povídat o ženských/dívčích časopisech – ne o těch počítačových, kde dávají různá cdčka – to by se sem asi vážně nehodilo:)

Prvním z nich je časopis Elle – jeden z mých oblíbených. Samozřejmě ho nechci vychvalovat do nebes, ale ráda si jím prolistuju, posbírám nějakou tu inspiraci, zkritizuju a pochválím. Nekupuju si ho nějak extra pravidelně, ale vždy si ho koupím, když mě v něm zaujme dárek. Už od nich mám tašku na kosmetiku, která je úžasná, stylová a musím jí jen pochválit – netrhá se a zatím se projevuje velmi kvalitně. S kosmetikou zkušenosti nemám.

Druhým známým časopisem, který je už podle názvu určen mladým dívkám je Bravogirl, kde pravidelně každý měsíc ti dají nějaký ten dáreček. Je jasné, že prstýnky nebudou z pravého stříbra nebo zlata, to samé s náramky či naušnicemi – to je pochopitelné, asi by dost prodělali, ale co kosmetika? Jestli si dobře vzpomínám tak v právě dostupném čísle by měly být oční stíny.

I když ten časopis nečtu, nebudu se ale tajit, že jako třináctiletá puberťačka jsem ho četla:), tak jsem si ho koupila, abych ty dárky testla. A jak to dopadlo?

Stíny rozhodně nejsou nijak nekvalitní ve zdravotnickém ohledu – určitě bych se nebála, že tam redakce hodí nějaký nebezpečný či netestovaný dárek, na to dnes asi musí pořádně dohlížet. Jen ty stíny prostě nejsou tak kvalitní, jak bych si představovala – nevydrží tak dlouho jako ty o pár kaček dražší, občas se dost rozmazávají a i když některé vypadají dost sytě, musíš nanést dost vrstev, aby to bylo pořádně vidět.

Tím to samozřejmě nechci pomlouvat – mnoha slečnám budou vyhovovat a nevidím důvod, proč je nezkusit. Třeba budeš mít jiný názor než já:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

  1. Já si občas BG koupim :) některý řetízky jsou fajn, to samé stíny, ale řasenky se drolí a lesky taky nejsou nijak kvalitní

  2. Děkuju, děkuju. No teď tam byly oční stíny, a celkem jsou dobré. :)

  3. A kolik stojí ten Elle?

  4. Mersmerize: dáš sem zase něco o nehtech prosím? :)

  5. Nejhorší řetízky:D lehcce zatáhnu a je to v pr** :D

  6. Ahoj BravoGirl ted vychází každých čtrnáct dní, kupuju si ho pravidelně mají docela dobrý rady. Stojí vždy 30Kč.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist