Domů Krása & Péče Kosmetika z časopisů?

Kosmetika z časopisů?

7

Určitě taky znáš pár časopisů, které ti za to, že si je koupíš nabízejí menší dárečky uvnitř. V současné době se fantazii meze nekladou, tudíž to můžou být naušnice, prstýnky, tašky, přívěsky a nebo právě zmiňovaná kosmetika.

Jednu dobu se o tom dost mluvilo, zda je spolehlivé a také bezpečné tyhle kosmetické výrobky používat. Spousta lidí si totiž myslí, že za pár kaček, které za časopis utratíš v něm nemůže být nijak extra kvalitní či hodnotný dar. A z jedné strany je tomu doopravdy tak.. Ale co dál? Jak to vlastně je?

Vím minimálně o dvou časopisech, které ke koupi přidávají dárky. Samozřejmě v tomhle případě si budeme povídat o ženských/dívčích časopisech – ne o těch počítačových, kde dávají různá cdčka – to by se sem asi vážně nehodilo:)

Prvním z nich je časopis Elle – jeden z mých oblíbených. Samozřejmě ho nechci vychvalovat do nebes, ale ráda si jím prolistuju, posbírám nějakou tu inspiraci, zkritizuju a pochválím. Nekupuju si ho nějak extra pravidelně, ale vždy si ho koupím, když mě v něm zaujme dárek. Už od nich mám tašku na kosmetiku, která je úžasná, stylová a musím jí jen pochválit – netrhá se a zatím se projevuje velmi kvalitně. S kosmetikou zkušenosti nemám.

Druhým známým časopisem, který je už podle názvu určen mladým dívkám je Bravogirl, kde pravidelně každý měsíc ti dají nějaký ten dáreček. Je jasné, že prstýnky nebudou z pravého stříbra nebo zlata, to samé s náramky či naušnicemi – to je pochopitelné, asi by dost prodělali, ale co kosmetika? Jestli si dobře vzpomínám tak v právě dostupném čísle by měly být oční stíny.

I když ten časopis nečtu, nebudu se ale tajit, že jako třináctiletá puberťačka jsem ho četla:), tak jsem si ho koupila, abych ty dárky testla. A jak to dopadlo?

Stíny rozhodně nejsou nijak nekvalitní ve zdravotnickém ohledu – určitě bych se nebála, že tam redakce hodí nějaký nebezpečný či netestovaný dárek, na to dnes asi musí pořádně dohlížet. Jen ty stíny prostě nejsou tak kvalitní, jak bych si představovala – nevydrží tak dlouho jako ty o pár kaček dražší, občas se dost rozmazávají a i když některé vypadají dost sytě, musíš nanést dost vrstev, aby to bylo pořádně vidět.

Tím to samozřejmě nechci pomlouvat – mnoha slečnám budou vyhovovat a nevidím důvod, proč je nezkusit. Třeba budeš mít jiný názor než já:)

Předchozí článekTip: Maybelline – Falsies Lashes
Další článekRovné nebo vlnité vlasy?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Já si občas BG koupim :) některý řetízky jsou fajn, to samé stíny, ale řasenky se drolí a lesky taky nejsou nijak kvalitní

  2. Děkuju, děkuju. No teď tam byly oční stíny, a celkem jsou dobré. :)

  3. Ahoj BravoGirl ted vychází každých čtrnáct dní, kupuju si ho pravidelně mají docela dobrý rady. Stojí vždy 30Kč.

Diskuze je uzavřena.