Domů Krása & Péče Jak aplikovat umělé řasy

Jak aplikovat umělé řasy

0

Jak aplikovat umělé řasy

Falešné řasy jsou skvělým způsobem, jak si vylepšit vzhled svých očí a dosáhnout ohromujícího efektu plnějších a delších řas. Abychom jim však dosáhli co nejlepšího výsledku, je důležité se naučit, jak je správně aplikovat.

Zde je několik kroků, které vám pomohou při aplikaci falešných řas:

  1. Připravte řasy: Nejdříve musíte odstranit falešné řasy z obalu a pečlivě je očistit od případného podezření na špínu nebo zbytky lepidla.
  2. Namíření: Podívejte se do zrcadla a ujistěte se, že máte správnou délku a tvar falešných řas pro váš pohled. Měly by se vejít přesně na vaše přirozené řasy.
  3. Nanesení lepidla: Použijte speciální lepidlo na falešné řasy a aplikujte ho tenkou vrstvou na horní stranu řasy. Nechte lepidlo na pár sekund zaschnout, aby se lepilo lépe.
  4. Umístění řas: Pomocí pinzety nebo speciálního aplikátoru přesuňte falešné řasy co nejblíže ke kořínkům vašich přirozených řas. Pečlivě je přitiskněte, aby se přilepily.
  5. Zakončení: Aby se falešné řasy sjednotily s vašimi přirozenými, aplikujte vrstvu řasenky na celé řasy. To dodá vašim očím ještě více intenzity.

Pamatujte si, že aplikace falešných řas vyžaduje trochu praxe, ale s časem se stanete odborníkem. Vyzkoušejte různé druhy falešných řas a experimentujte s různými styly, abyste si našli ten nejlepší pro sebe. A užijte si svůj povýšený vzhled!

 

[highlight]TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu [/highlight]

 

Umělé neboli Falešné řasy jsou velmi oblíbené pro vytvoření dramatičtějšího vzhledu vlastních řas nebo jednoduše pro větší linii řas, pokud jste nebyli obdařeni mnoha řasami pro začátek.

Řasy se dodávají v různých barvách, tloušťkách, délkách a stylech. Na některých stylech řas jsou také třpytky. Budete se muset rozhodnout, jak získat přirozené řasy, pokud je to to, co chcete.

Některé sady na řasy se dodávají samy o sobě a některé obsahují lepidlo na řasy (lepidlo). Potřebujete jak lepidlo, tak řasy. Nemusíte utratit spoustu peněz, ale hraní si s různými značkami řas vám může ukázat, jaká značka vám nejlépe vyhovuje.

Dejte si čas, abyste se naučili, jak je nasadit. Není to vždy snadné, pokud je aplikujete poprvé.

Jak aplikovat umělé řasy – Úprava velikosti umělých řas

Umělé řasy, které dostanete v obchodě – ať už je to obchod s potravinami, drogerie nebo kdekoli jinde – mohou být pro lidské oči příliš velké. Proto je třeba řasy přidržet na místě těsně za linií řas, abyste získali představu o tom, jak vám budou sedět.

Pokud se vám zdá, že jsou řasy pro vaše oko příliš velké, můžete je zastřihnout. Vezměte si nůžky a zastřihněte postupně jeden kousek umělých řas. Pak ji podržte na stejném místě a podívejte se, jak opět sedí.

Nechcete řasy stříhat příliš krátce, proto je lepší stříhat jednu řasu po druhé. Když je to podle vašich představ, velikost je dobrá. Měly by sahat jen po vaši přirozenou linii řas.

Jak aplikovat umělé řasy – Aplikace lepidla/lepidla na řasy

Existuje možná více než jeden způsob, jak dostat lepidlo na umělé řasy, aby přilnuly k vašim očím. Jedním ze způsobů je nanesení linie lepidla na řasy na hřbet ruky. Lehce nakapejte umělé řasy – stranu, která má přilnout k očím – do lepidla.

Může být užitečné použít pinzetu k namáčení nebo posouvání lepidla. Jinak s nimi může být těžké pohybovat.

Jak aplikovat umělé řasy – Umístění umělých řas

Jemně si řasy naberte pinzetou a umístěte je na oční víčka co nejblíže linii řas. Snažte se je zarovnat těsně za místo, kde jsou vaše skutečné řasy, aby vše vypadalo přirozeně, ale lépe.

Když jsou řasy správně umístěny na vašich očích, přitiskněte je nyní pinzetou.

Jakmile je budete mít, stiskněte je pinzetou asi na 30 sekund. Pokud budete tlačit konečky prstů, když je lepidlo mokré, bude se lepit.

Jak aplikovat umělé řasy – Závěrečné úpravy

Pokud chcete, můžete použít hřeben na řasy, který vám pomůže spojit vaše řasy s umělými řasami. Pokud chcete, můžete použít i černou řasenku, ale není to nezbytné.

Některé z nich smíchají vaše pravé řasy s umělými řasami. Než začnete dělat cokoli dalšího, ujistěte se, že je lepidlo suché, než použijete řasenku nebo kleštičky na řasy.

Když se podíváte do zrcadla poté, co budete mít umělé řasy nalepené po celé délce, všimnete si značného rozdílu. Vypadají neuvěřitelně a menší oči vypadají mnohem větší. Mají v sobě kus kouzla.

 

Jak aplikovat falešné řasy

Příprava před aplikací

Před aplikací falešných řas je důležité mít čisté a suché řasy. Pokud máte řasy pokryté make-upem nebo olejem, odlíčení je nezbytné. Dále se ujistěte, že máte k dispozici správné nástroje, jako jsou pinzety a řasenka.

Aplikace falešných řas

1. Vyjměte falešné řasy z obalu a pečlivě odstraňte případné zbytky lepidla, které by mohly být na nich.

2. Pokud jsou falešné řasy příliš dlouhé, ořízněte je na vhodnou délku podle svých přirozených řas.

3. Nanesete tenkou vrstvu lepidla na okraj falešných řas. Nechte lepidlo na okraji zaschnout až do poloprůhledného stavu.

4. Použijte pinzetu k opatrnému umístění falešných řas na kořen svých přirozených řas. Začněte na středu vašeho víčka a postupujte směrem k vnějšímu a vnitřnímu okraji.

5. Opakujte a přizpůsobte další falešné řasy, aby byly správně umístěny a vytvářely přirozený vzhled.

Odstranění falešných řas

1. Pokud si přejete odstranit falešné řasy, pečlivě chytněte okraj a pomalu je stáhněte. Nepoužívejte násilí, abyste se vyhnuli poškození svých přirozených řas.

2. Odstraňte případné zbytky lepidla z falešných řas, abyste je mohli znovu použít.

Pamatujte si, že aplikace falešných řas vyžaduje cvičení a trpělivost. S časem se stanete lepší a dosáhnete přirozeného vzhledu, který si přejete.

[highlight]TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu [/highlight]

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno