Domů Rodina & Škola Cestování Láska z hotelu – může vyjít? ...

Láska z hotelu – může vyjít? 4.67/5 (3)

1

maxresdefaultLéto se nezadržitelně blíží a stejně, jako k němu patří zmrzlina a vychlazená malinovka, tak se tohle horké období určitě neobejde bez nějakého flirtu. A je úplně jedno kde, jestli v Čechách u rybníka nebo někde na pláži u moře. Je strašně jednoduché přijet na dovolenou, seznámit se s nějakým animátorem/číšníkem a po týdnu odlétat s hlavou v oblacích a vidinou společné budoucnosti. Holky, co já už takových lásek viděla!

Strávila jsem v cestovním ruchu několik let a řeknu vám, jak to doopravdy je.

Budu mluvit například o animátorech v Tunisku. Hned na začátek bych chtěla upozornit, že neházím všechny do jednoho pytle a že ne všichni animátoři jsou stejní.

Takže si udělejte kafíčko, dejte nohy nahoru a přečtěte si, jak takovéhle letní lásky většinou vypadají, jak je to vnímáno na té opačné, klučičí straně.

Takový animátor, říkejme mu třeba Ahmed, se dostane do hotelu pravděpodobně proto, aby vydělal peníze a někteří se ani za mák netají tím, že si chtějí najít nevěstu z Evropy, aby díky ní získali víza a mohli odletět „za lepším životem“. Jak taková „láska“ většinou vypadá?

Na hotel přijede nějaká slečna, která si chce prostě jenom odpočinout, vytáhne bikiny, časopis, nasadí sluneční brýle, na baru si vyzvedne koktejl a jde si na lehátko užívat vysněnou dovolenou. Netrvá to ani pár minut a už se vedle ní ozve:
„Helou vér ár jů from“? (Ahoj, odkud jsi?)
Slečna odvrátí zrak od časopisu, podívá se na Ahmeda, usměje se a odvětí: „Ájem from d Ček Repablik“ (Jsem z české republiky)
„Ahoooj jak še maš“ bývá většinou odpověď
To slečnu dostane do kolen a začne se smát. Vždyť Ahmed je tak vtipný! A jak žvatlá česky! A hned mu uvolní místo vedle sebe na lehátku. Ahmed si přisedne, sjede slečnu, říkejme jí třeba Marcela, pohledem a velmi pravděpodobně ji shledá jako vhodný typ pro splečně strávené chvíle.
„Ár jů eloun?“ (Jsi sama?)
Ať už je odpověď jakákoliv, Ahmedovi je to srdečně jedno, překážkou by mu nebyl ani Chuck Norris s pěti pitbully bez vodítka.

A pak následuje smršť dotazů: Kolik ti je, co děláš za práci, máš kluka, jak dlouho tu budeš,… Což je zakončeno večerním pozváním na rande. Marcela se nejdřív ošívá, ale v duchu se tetelí blahem. Ahmed, takový krasavec, pozval zrovna JI na rande! „A vlastně co, jsem na dovolené, můžu si trochu povyrazit.“ omlouvá sebe sama.
Po zbytek dne už Marcela radši nic nejí, aby neměla večer nafouklé břicho, maže se krémem s faktorem 1350, aby se náhodou nepřipálila a na pokoj odchází v 16:00, protože v sedm musí čekat u brány hotelu.
Vezme si na sebe ty nejlepší šaty, hezky se namaluje, v zrcadle zkontroluje stav a odchází. Už tam na ni čeká. A jak mu to sluší, to budou všichni koukat!
Usadí se v kavárně, objednají si koktejl a vodní dýmku. Mluví hlavně Marcela, Ahmed se jí pořád na něco vyptává, jestli má počítač a mobil a auto… Ale to neva, je príma vidět, že má o ni zájem. Potom zajdou na diskotéku, kde se pomalu začnou „sbližovat“. Tuhle ruka na ramínku, tuhle trochu níž, pusinka za ouško,… A tak není divu, že spolu odcházejí ruku v ruce. Ahmed ji vezme na procházku na pláž a Marcela je unešená. O tomhle přece vždycky snila! Líbačka pod hvězdama s neuvěřitelně sexy týpkem. V duchu rychle vzpomíná, jaké má spodní prádlo…uff, je to to černé krajkové. Ne, sice s ním nechtěla spát hned, ale co kdyby náhodou, že jo. Samozřejmě se spolu vyspí. Nic z toho nemá, byl trochu drsný, ale co, hlavně, že je spokojený Ahmed.
Ráno je Marcela na snídani jako na trní, netrpělivě ho vyhlíží a když ho konečně uvidí, už už se zvedá, že mu dá ranního hubana. Jenomže Ahmed jí vytře zrak, protože ji úplně ignoruje. Neví, co si o tom má myslet. Jde tedy na pláž a myšlenky se snaží zahnat v moři. O pár hodin později jí spadne kámen ze srdce, to když Ahmed konečně přijde a domluví se s ní na večer – miluje ji!
Večer se jí svěří s trápením – jeho maminka je těžce nemocná a on potřebuje peníze na její léčbu. Ne, nechce od Marcely nic… Nakonec teda přijímá těch několik euro.
… a tak je to každý večer to samé. Když odjíždí, Ahmed hystericky plačíčí Marcelu objímá a slibuje lásku na celý život.

i_love_my_animation_director_boyfriend_gift_box-rd9e38d97181d4e108b22368a701a7e0f_aglbn_8byvr_324

Marcela je strašně zamilovaná a tak posílá Ahmedovi nejnovější iPhone, který by si tak přál. Chudák, vydělává přeci tak málo. Dokonce ji Ahmed požádal o ruku, a tak rychle vyřizují vízum do Evropy…

Ne vždycky to tak je, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že málokdy jde klukům o lásku. Je strašně lehké se do nich zamilovat, jsou mladí, opálení, vtipní,… Stačí dvě tři věty, poklona, jak máš krásné oči, a lítáš v tom jak blázen. Každý týden se na hotelu střídají turnusy  s turisty, takže i nové holky, nové Marcely.

Znám pár párů, které se seznámily na hotelu a jsou spolu dodnes a šťastní, ale spočítala bych je na prstech jedné ruky. Kluci si opravdu chtějí většinou užít, nebo, jak už jsem psala, dostat se do Evropy. Proto někdy neváhají a nabrnknou si dokonce o několik desítek let starší paní. Docela jsem koukala, když jsem ve městě potkala mc hezkého kluka kolem 25 let, co se vedl za ruku s nejmíň padesátiletou paní. A maminka to určitě nebyla:-)

Můj další kolega si za léto „odpracoval“ dva notebooky a telefon. Výměnou za sladký řeči je to slušný, že?

Další z animátorů byl takový „frajer“, že měl na hotelu hned dvě milenky a když nebyl s jednou, tak byl s druhou. Nikdy nepochopím, že se to neprovalilo.

Na jednu stranu je tu odporné, na druhou stranu – ty holky strašně rychle podlehnou. Arabky jsou dost nedostupné, trvá docela dlouho, než přikývnou byť jen na pozvání na kávu a o sexu před svatbou nemůže být ani řeč. Takže je jasné, že ti kluci animátorští využijí situace a do té postele s každou druhou slečnou vlezou. A když z toho „kápne“ i nějaký ten dárek…  primasol-el-mehdi

Takže holky, jestli pojedete na dovolenou, dávejte si pozor. Určitě tam potkáte nějakého Ahmeda, který se bude snažit vás uhranout. Když mu nepůjde o vízum, pravděpodobně si vystačí s „trofejí“ v podobě jedné noci s vámi. Nezapomeňte, že máte svoji hrdost. Možná si řeknete, že je to jen jedna noc, proč si neužít… To je samozřejmě věc názoru, ale nezapomeňte, že budete jen další v řadě. Takovéhle vztahy vyjdou hodně málo párům, kulturní rozdíly jsou otiž fakt velké, mohla bych povídat z vlastní zkušenosti. A to za zlomený srdíčko a kýbl slz přece nestojí, ne?:-)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak udělat osvěžující domácí limonády
Další článekDIY: mašlička z balonků
Jsem věčně optimistická, miluju život se vším, co přináší, kromě hloupých a arogantních lidí,ty nemůžu vystát:-) Bydlím v Istanbulu, živím se překlady, korekturami a psaním reklamních textů. Ve volném čase cvičím jógu, čtu, vařím a pomáhám asi 36536 neziskovým organizacím. Jsem milovnice kávy, čaje a knížek a jednou bych to chtěla spojit - mým snem je otevřít si kavárnu, kde budu dělat dobrý kafe a kam si lidi budou chodit číst:-) V lednu očekávám příchod nového člena domácnosti, malou Meryem, tak se na ni moc těším a jsem zvědavá, jak mě mateřství změní:-) Doufám, že ne moc, nemám moc ráda zdrobněliny, šišlání a tak, takže doufám, že se do téhle sféry nikdy nedostanu:-) Mějte se báječně!

1 komentář

  1. Tenhle článek tady už dávno je! Co se to děje?

Diskuze je uzavřena.