Domů Krása & Péče (Foto)návody DIY: mašlička z balonků ...

DIY: mašlička z balonků 5/5 (2)

2

Po dlouhé době tu je DIY, nebo (foto)návod, jak chceš. Jak víte, tak miluju vymýšlení různých DIY. Jak vidíte na náhledovém obrázku, tak můžete zvolit jakoukoliv barvu.

Potřebuješ: 2 balonky různých barev, nůžky, šikovnost

Postup: Z jednoho balonku vystřihneš (nevím, jak jinak to nazvat) hrdlo. Aby bylo dlouhé, ale rozměry musí mít asi co nejpřesněji. Z druhého balonku vystřihneš ten kroužek na začátku. Ostřihni ho co nejlíp, bude to vypadat líp.  Potom ustřihnutý kroužek omotej tak nějak ve prostřed jako gumičku.

Můžeš udělat všech barev a všech velikostí. A jak ji využít:

Potřebuješ pistoli s horkým lepidlem, čelenku, náramek, náhrdelník a co tě jěště napadne. Nevím, co dál dodat. Přilepíš to tam. Budeš vypadat velice elegantně a hlavně moc hezky. A mám tu pro vás soutěž:

Vyhraje jen jedna. Na můj mail (sofie.buchnerova@atlas.cz) mi napíšeš všechny S.B. slova. Je jich celkem 6. Seženeš je pod: Jedním článkem od Adely (vp), jedním článek ode mne (jvmj), jedním článkem od Chloe (psoso), jedním článkem od Siffery (jnzv), jedním článkem od Lindy (zsav+vosm) a jedním článkem od Mersmerize (jvnats) a vytvoř z nich větu, co mi pošleš. Ty písmena v závorkách jsou zkratky pro názvy toho článku. Vyhraje ta, co to bude mít správně a bude první. Hrajeme o makeupový set, obsahuje velice pěkné části makeupu. Pokud mi odpovíš do jednoho dne, tak si produkty můžeš vybrat. Když rozklikneš článek, tak pod nadpisem najdeš kategorii, autorku a datum. Musíš mi napsat ve stejné datum, aby sis mohla vybrat. Jinak ceny- už jasně vidím famozní představy. Pokud budeš druhá a nudeš to mít správně, tak mi můžeš poslat článek a já ho vydám. Třetí, co to má správně vyhraje přívěsek s jejím jménem. Sice touhle soutěžovou částí jsem zabrala více místa, než návodem, ale snad to nevadí.

Toť vše. Na závěr řeknu, že s mašličkou perfektně doladíš tvůj outfit. Mašle ho krásně oživí. A takové BTW: Nech Adelu, Sexy Baby, děkuji. Už to přesáhlo mezi, když ti říkám, ať přestaneš v článku-no tak jenom

Ahojky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekLáska z hotelu – může vyjít?
Další článekStyl a barva nehtů o tobě řeknou víc, než si myslíš
Ahoj! Jmenuju se Sofie a miluju různá DIY, osobní zápisky a hlavně recenze. Moje starší sestra je taky blogerka Linda. Je mi 14 let. Ráda podnikám něco s mojí nejlepší kamarádkou Verčou. Možná budu dělat i (foto)návody. Chci moc poděkovat všem, co mi to umožnily. Takže, dík. Mám ráda komedie a proto budu vydávat velice humorné články, možná. Natáčím na YouTube, ale neřeknu, jak se tam jmenuju. Takže, doufám, že se ti moje články budou líbit.

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.