Domů Sex & vztahy Kamarádky Na první pohled…. ...

Na první pohled…. 3/5 (1)

0

Mohla bych tu psát o lásce na první pohled (což taky budu), ale probereme i něco jiného na první pohled (kamarádka). Tak s chutí do toho!

Začnu asi vysvětlením. Když se narodí kluk, tak jeho život je poloprázdný, dokud se nenarodí jeho zpřízněná duše.

A celou věc zvanou pravá láska řídí osud. Ten všechno zařídí (abyste se potkali). Bez osudu by pravé lásky nebyly.

Když se koukneš tomu pravému do očí, na chvilku ti přestane bít srdce.. a ten pocit doopravdy nejde popsat slovy, musíš ho zažít.

Podle mě by lidé měli počkat se svým poprvé na toho pravého. Což se dnes asi moc často nestane. To je jeden z největších problémů společnosti.

A pravá láska s sebou nese i jisté trable. Je jich plno… Bohužel. Ale​ i přes tohle všechno je to přeci ten, s kým máš strávit celý zbytek života.

Ovšem s kamarádstvím je to jiné. I když každá má na světě tu pravou kámošku. A i když se pohádáte, vždy se udobříte.

Takový je koloběh života a my ho nezměníme. Prostě osud to zařídí, abys neskončila s špatným.

A co je to vůbec ten osud? Se určitě ptáš. No spadá do kategorie Karma a spol. Prostě takové ty věci, které nejdou vysvětlit.

 

A to bude pro dnešek vše. Měj se. A ještě malý detail: do komentářů mi pište nápady na články. Kdybys mě chtěla zkontaktovat, tak můj e-mail je barbie.lilie@centrum.cz

Čau čau

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDárky pro tvou kamarádku
Další článekRozšířené póry – léčba aneb jak s nimi bojovat
Zdravím tě. Je mi 19 let. Jako malá jsem si ráda hrála s Barbie a to jméno se mi moc líbí. Moje články tě určitě zaujmou. Ráda čtu knihy a jednou bych chtěla napsat knihu. Jsem holka, na kterou se můžeš obrátit s každým problémem. A majitelka mi dala takový dárek, stala jsem se blogerkou 19.8.2018 a v tento den mám narozky. Budu ráda za jakoukoliv kritiku. A nenechte se zmást jménem, s barbie už si dávno nehraju. Jeden z důvodu proč se jmenuju Barbie je, že jsem blondýna a jsem celkem inteligentní. Ráda nakupují a věnuji se blogu. Pokaždé napíšu, jaký článek bude příště. Ať víš, na co se těšit :-D