Nejlepší místa, kde najít kluka 5/5 (1)

Nejlepší místa, kde najít kluka

Pokud jste připraveni začít svou cestu za láskou, neváhejte a prozkoumejte naše stránky. Náš tým vám přeje mnoho štěstí a úspěchů při hledání vašeho vysněného kluka!

 

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Zeptejte se svých kamarádek, kde našly své kluky. Možná vás překvapí, ale pravděpodobně uslyšíte o naprosto běžných místech, jako je škola, klub, diskotéka, tábor, nebo dokonce autobus. Každé místo však vyžaduje speciální přístup.

Kde najít kluka – Škola volá?

Ano, škola je místem, kam chodí každý, včetně chlapců. A jak se říká, největší překvapení se skrývá tam, kde ho nejméně čekáte. Ten pravý kluk by mohl být docela blízko, takže během přestávky se procházejte po chodbě a možná se tam přihodí něco neočekávaného. 😉

Kde najít kluka – Autobusová zastávka

Možná se vám to nezdá, ale na autobusové zastávce se jen hemží hezkými kluky. Takže příště, když budete čekat na autobus, zkusme se usmát a podívat se kolem sebe – možná tam na vás čeká někdo zvláštní! Pokud si vás nevšimne, zkuste ho nenápadně oslovit. Tady můžete klidně použít i trapnou otázku „nevíš, kolik je hodin?“

Kde najít kluka – Obchod

I když kluci nemusí obchody tak jako my holky, občas si potřebují koupit něco nového. Například novou PC hru nebo nakoupit potraviny na mamku. Při nákupech můžete získat i číslo pěkného chlapa. Jak na to? Využijte ho. Můžete ho požádat o pomoc se sundáním krabice z horní poličky nebo se zeptat na názor na triko pro vašeho bratra. Pokud se nebojíte, klidně ho můžete poprosit, aby vám pomohl zapnout šaty. I ta nejskromnější osoba se musí naučit flirtovat.

Kde najít kluka – Hřiště

Kluci jsou často velcí sportovci, takže nezapomeňte je podpořit na hřišti. Sportovci jsou přitažliví. Určitě si budete užívat jejich vypracovanou postavu, týmového ducha a uvolněnou osobnost – sportovci mají dobrou náladu díky endorfinům. Ulice

Jít ven je nejběžnější způsob, jak potkat svého budoucího kluka. Nemusíte se snažit, stačí se rozhlédnout a usmívat se. Uvidíte, že to zabere, pokud kluk není slepý. 😉

Kde najít kluka – Party

Když ještě nejste patnáctiletá a nemůžete jít na opravdovou párty, můžete se seznámit na oslavě u kamarádky nebo na školní diskotéce. Možná má kamarádka hezkého staršího bratra nebo kluk z vyššího ročníku není takový suchar, jak se na první pohled zdá. Jestli ale máte možnost jít na skutečnou párty do klubu, bude to ještě lepší. Uvolněná atmosféra vás povzbudí k flirtování a překonávání typického studu.

Kde najít kluka – Koncerty a festivaly

Spolu s teplým počasím přichází různé festivaly a koncerty. Občas odkouknete od pódia a podívejte se kolem sebe. Možná si všimnete někoho, kdo má společný zájem – hudbu. Vybrali vy stejný koncert.

Kde najít kluka – Víkend nebo prázdniny u babičky na vesnici

Možná si myslíte, že to na babiččině vesnici je strašně nudné. Ale pokuste se procházet venku a zkoumat okolí. I v nejmenším městečku můžete najít překvapení. Nemějte strach, že by to byl vztah na dálku. Možná sem jezdí za babičkou ze stejného města jako vy.

Na závěr malá rada. Pokud chcete najít svého snového kluka, rozhodně se neskrčte doma u počítače a nečekejte, až se objeví princ na bílém koni. Jděte ven! Kluci vás uvidí a budete atraktivnější. Budete uvolnění, šťastní a budete zářit. To je pro kluky to největší lákadlo.

láska kluci

 

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Podívejte se, jak funguje prodlužování řas:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – kluci

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist