Domů Krása & Péče Triky pro dokonale černé, husté a dlouhé řasy Zatím bez hodnocení.

Triky pro dokonale černé, husté a dlouhé řasy Zatím bez hodnocení.

0

Ty nejlepší triky pro dokonale černé, husté a dlouhé řasy

Zde jsou některé nejlepší triky a tipy, jak dosáhnout dokonale černých, hustých a dlouhých řas.

Použijte dobrou řasenku: Vyberte si řasenku s dobře formujícími a zesilujícími vlastnostmi, která také barví a prodlužuje řasy.

Nanášejte vícenásobné vrstvy: Aby se vaše řasy zdály hustší a delší, nanášejte řasenku ve více vrstvách, s krátkou přestávkou mezi každou vrstvou.

Zkuste ohnutí řasenky: Použijte řasenkový kleště, aby se vaše řasy jevily bolším, ohnutým a většími.

Využijte řasovou kefku: Před aplikací řasenky použijte řasovou kefku, abyste oddělili a vyčesali řasy.

Odstraňujte make-up jemně: Při odstraňování řasenky používejte mírný odličovač nebo micelární vodu, abyste minimalizovali poškození řas.

Sledováním těchto triků můžete dosáhnout dokonale černých, hustých a dlouhých řas, které dodají vašemu vzhledu wow efekt.

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Není řasenka jako řasenka a cena není vždy rozhodující. Avšak při vytváření dokonalých řas můžeme udělat chyby i jinde. Správný výběr produktů je sice důležitý, ale pokud podceníme všechny další faktory, může se stát, že budeme mít již v poledne černé šmouhy pod očima a naše dokonale upravené řasy budou ztraceny.

Jaké triky si osvojit, pokud toužíme po dokonalých řasách?

dlouhé řasy – Dvě a více

Kdo říká, že musíme malovat horní a dolní řasy stejnou řasenkou? Pro dosažení nejlepšího efektu je někdy třeba vzít si k ruce hned dvě řasenky. Například pokud máme problém s rozmazáváním dolních řas, můžeme použít voděodolnou řasenku. Použitím různých řasenek můžeme dosáhnout různých looků. Horní řasy můžeme přejet prodlužující řasenkou a dolní jen lehce obarvit pomocí té zahušťující, což na krátkých spodních řasách vypadá lépe.

dlouhé řasy – Přebytky pryč

Pokud patříme mezi ty, kteří nanáší řasenku rovnou a případné přebytky nebo nedokonalosti napravují až na oku, možná je čas na změnu. Pro dosažení co nejdokonalejšího a nejpřirozenějšího vzhledu nejprve otřeme řasenku, buď o okraj balení, nebo o papírový kapesníček. I když se to může zdát jako ztráta drahého produktu, přebytek řasenky na kartáčku je při líčení jen na obtíž.

dlouhé řasy – Prodlužující versus zahušťující

Mohlo by se zdát, že podobné nápisy na balení jsou jen marketingovým trikem a že záleží hlavně na kartáčku. Avšak složení řasenky je rozhodující. Prodlužující řasenky často obsahují drobné částice, které se na řasy přilepí a tím je prodlouží. Tyto řasenky bývají také sušší a je tedy potřeba s nimi pracovat rychleji. Naopak zahušťující řasenky bývají „vlhčí“ a s nimi můžeme vytvářet více dramatických looků. Díky delší době schnutí je můžeme vrstvit a hrát si s nimi déle.

dlouhé řasy – Cik cak

Oblíbený trik make-up artistů k dosažení hustých a výrazných řas je nanášet řasenku pohybem cik cak. Podržte horní víčko, abyste se kartáčkem dostali až ke kořínkům, a začněte pomalu nanášet řasenku pohybem zleva doprava (a naopak), odspodu až ke konečkům řas. Tato technika je ideální pro výrazné kouřové líčení. Navíc tím, že řasenku naneseme až ke kořínkům, vytvoříme efekt oční linky.

dlouhé řasy – Nenalíčená

Pro co nejvíce přirozený vzhled zkuste řasenku otočit kolmo a nanášet ji svislým směrem. Jemně přejíždějte řasy kartáčkem ve svislé poloze směrem nahoru a ven a v koutku oka potom do strany.

dlouhé řasy – Natočeno

Pokud vaše řasy nevydrží natočené a neustále se rovnají a padají dolů, tak kleštičky na řasy jsou vaším přítelem. Před použitím je můžete zahřát v teplé vodě nebo pomocí fenu. Pak by vaše řasy měly držet tvar po celý den.

dlouhé řasy – Žádné rozmazávání

Máte problém se zbavit rozmazaných kruhů pod očima a nezáleží na tom, jakou řasenku použijete? Zkuste si nejprve očistit řasy. Je možné, že na řasách zůstaly zbytky krému, olejů nebo séra. Pouhé ranní opláchnutí nemusí odstranit veškeré nečistoty z řas. Přetřete je odličovací vodou, abyste měli jistotu, že na nich nezůstal žádný zbytek. Trocha pudru může také pomoci, můžete jej přepudrovat oblast pod očima a pro jistotu i trochu nanést na samotné řasy.

dlouhé řasy – Výživa

Než se pustíme do líčení, měli bychom věnovat pozornost péči o řasy. Vyhněte se příliš drsnému odličování tamponkem, který může řasy vytrhnout. Odličujte jemně, pomocí olejových emulzí nebo mléka. Po odlíčení do řas vetřete trochu přírodního oleje, který je ochrání, vyživí a posílí. Skvělé jsou například ricinový, arganový a mandlový olej.

dlouhé řasy

 

Často kladené otázky

Jak docílit dokonale černých řas?

Existuje několik triků, které vám pomohou dosáhnout dokonale černých řas. Mezi ně patří:

  • Používání kvalitního černého řasenky s vysokým obsahem pigmentu.
  • Před aplikací řasenky použijte řasovou kartáč nebo hřeben pro oddělení řas a odstranění přebytečného produktu.
  • Pokud se vám zdají vaše řasy příliš světlé, můžete zkusit použít řasovou bázi nebo před aplikací řasenky nanést černou tužkou nebo gelovým eyelinerem na kořínky řas.
  • Při aplikaci řasenky se snažte nanést více vrstev, ale s opatrností, abyste se vyhnuli slepení řas a vytvořili ještě více objemu.

Jak získat husté a dlouhé řasy?

Abyste měli husté a dlouhé řasy, zde je několik tipů:

  • Existují různé řasové séra a kondicionéry na trhu, které mohou pomoci stimulovat růst řas a zesílit je. Tyto výrobky je vhodné používat pravidelně podle instrukcí výrobce.
  • Před aplikací řasenky použijte řasovou kartáč nebo hřeben na oddělení řas a odstranění přebytečného produktu. To umožní lepší přilnutí řasenky a vytvoření objemnějšího vzhledu.
  • Při nanášení řasenky si dejte pozor, abyste obalili i kořínky řas a nejen jejich konečky. To dodá řasám iluzi většího objemu a délky.

 

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Podívejte se, jak funguje prodlužování řas:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – krása

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno