Domů Sex & vztahy Kluci Někdy stačí letmý úsměv… Zatím bez hodnocení.

Někdy stačí letmý úsměv… Zatím bez hodnocení.

7

Nenávidím kecy holek (někdy i kluků) jako: „Já jsem taková chudinka! Nikdo mi nerozumí! Radši budu pořád smutná, vypadá to zajímavěji! Jsem na všechno sama!“, to mě vždy, hlavně u mladých holek dokáže dost vytočit. Proč?

Protože si strašně často vůbec neuvědomují, co mají,  jak je v podstatě nic netrápí a ty jejich problémy, jsou vlastně jen maskované radosti. Svět je plný krásných věcí a je škoda se na něj jen mračit, nebo přemýšlet o tom, že nic tady nemá cenu.

Tenhle článek souvisí i se vztahy – s kluky. Nevím, jestli je to jen můj názor, ale spouta dívek si myslí, že když si na fb, na twitteru nebo na blogu budou stěžovat, jak je nic nebaví, jak jsou na vše samy a nikdo je nemá, tak tím ohromně zaujmou. Naopak! Podle mě, je mnohem zajímavější být milá, optimistická holka, která pro úsměv nejde daleko…

Myslíš si, že kluk o kterého stojíš se raději podívá, když se směješ, nebo když přemýšlíš o nicotné existenci a o tom, že tvůj život nemá smysl? Já myslím, že holka s úsměvem je přitažlivější, krásnější a prostě víc sexy pohodářka.

Někdy totiž i letmým úsměvem můžeš udělat zázraky. Můžeš jím potěšit, dát radost, ukázat, že tě něco baví, že máš radost, můžeš tím zaujmout více než čímkoliv jiným (co se týče chování). Vím, že život často není lehký – nikdo ho nemá jednoduchý, ale vždy (!) může být hůř a to si musíš uvědomit.

Proto, až příště uvidíš kluka, co se ti líbí, zkus se na něj trošku pousmát, zkus mu dát trošku dobré nálady – možná to dokáže víc než si myslíš:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPéče o mastnou pleť
Další článekJak na ošklivou celulitidu?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Mas pravdu i kdyz je to obcas tezke clovek by se mel smat a ne furt jen „depkarit“ :). Mimochodem nemohla by jsi sem dat nejaky clanek o celulitide? Me totiz dost trapi i kdyz jsem hubena, pravidelne cvicim a zadek i stehna mam pevne, presto ji mam :( tak kdybys na to neco vedela…?

  2. To jo, já se snažím smát, ale prostě to nejde věčně a jednoho dne ta dobrá nálada dojde a najednou BUM a sem v háji. Ale jinak se furt tlemim;))

  3. asi jsem divná ale všechny holky ze třídy budto mají kluka,nějakého měli, nebo se jim někdo líbí nebo tak ale já ne . jenže mě to neláká z někým chodit a ani mě nebaví bavit se o klucích.prostě jsem mimo a to je mi14….

  4. Naprosto souhlasím.. :-) Například jedna moje bývalá kamarádka ze základky si dává na facebook fotky svý ruky, je celá pořezaná. Vůbec mi to nepřijde jako něco drsnýho, co by mělo zaujmout. Sakra! Když si to uvědomí??? Úplně to ve mně bublá, když si uvědomím jakej luxus máme. Dneska jsme se na Ov dívali na různý pořady o pracujících dětech, jenže ty maj radost z toho, že můžou pracovat. Co to je? Holky, vzpamatujte se!!

  5. Úsměv :) Pořád vkuse se usmívám a někdy se na mně tady pár kluků usmálo, hlavně to potěší a dodá sebevědomí.Už se neumím skoro ani mračit, pořád úsměv a úsměv! Souhlasím s článkem.

Diskuze je uzavřena.