Domů Sex & vztahy Kluci Nemáš kluka? To není konec světa! ...

Nemáš kluka? To není konec světa! 4.14/5 (7)

106

Kluci se občas řeší na různých dívčích serverech až přespříliš – to je občas můj názor, když se podívám na ty nejznámější. Pak mě nutí můj mozek přemýšlet a zamýšlet se nad tím, jestli to slečny přeci jen zbytečně nepřehání, nedělají z komára velblouda a jestli z kluků nedělají střed svého života, což určitě na jednu stranu není dobře. Být závislá na někom jiném, nebo už jen to, mít štěstí závislé na tom, zda někoho máš nebo nemáš, není tak úplně ideální. Přeci jen – kluci jsou kluci a když zrovna žádného nemáš, neznamená to, že jsi hloupá nebo ošklivá.

Je mi naprosto jasné, že je hodně nepříjemné, když si všichni ve tvém okolí a tví vrstevníci najdou přítele/přítelkyni a ty se pak cítíš sama a opuštěná. Proč tvoje kamarádka má kluka a ty ne? To jsou časté otázky, které mladým slečnám nedají spát. Čím to může být? Je to skutečně tím, že jsi hloupá, škaredá a nestojíš ani za pohled?

Upřímně? Nikdo není dokonalý, jsou lidé hloupí a jsou lidé, kteří rozhodně nejsou jako z obálky časopisu, ale to neznamená, že si nikdy nikoho nenajdeš. Často totiž poznáš, že úspěch vztahu nezáleží na tom, jestli jsi krásná nebo štíhlá, nejdřív si musíš najít svého vyvoleného, a to zkrátka občas může chvilku trvat.

Často totiž poznáš, že úspěch vztahu nezáleží na tom, jestli jsi krásná nebo štíhlá

Určitě už jsi taky zažila chvilku typu: „Nelíbím se mu, možná bych se měla změnit“ Radikální změny, změny v chování, líčení nebo oblékání – často je to u dívek motivováno jejich idolem. Nikdy bys ale neměla zapomínat na to, že jen málo velkých změn se ujme a kluk by tě přeci měl mít rád takovou, jaká skutečně jsi. Ať už jsi nalíčená nebo v teplákách, bude tě tak vídat po celou dobu vašeho vztahu a nějaká přetvářka může vztah slušně nahlodat.

Pokud si myslíš, že je nějaký určitý konkrétní problém v tom, že nemáš kluka, zkus se zeptat někoho, komu věříš a kdo ti poradí nebo ti řekne pravdu. Možná jsi přespříliš dětinská, možná kluky nevědomky odmítáš a „odpálkováváš je“, možná se zbytečně straníš společnosti. Každý člověk má své chyby a život je i o tom, umět je změnit, vylepšit a seberealizovat samu sebe. Zkus se na sebe podívat do zrcadla – jsi vážně tak strašná? Pochybuji – na každém se najde něco krásného, co stojí za povšimnutí.

Kluk by tě přeci měl mít rád takovou, jaká skutečně jsi – i s tvými nedostatky a chybami, vztah je i o toleranci a kopromisu

Možná nemáš kluka jen proto, že nikam nechodíš. Mnoho slečen má ty problémy, protože prostě žijí ve svém světě u počítače, doma a ve škole a nerozhlížejí se a nevidí, když o ně nějaký kluk má zájem. Nejsi jednou z nich? Vyraž občas někam někdy s kámoškou, ať už si zaplavat, nakupovat, zatancovat si – možná tam na někoho narazíš. Když budeš pouze sedět doma, s nikým se neseznámíš, nemůžeš přeci počítat s tím, že jen tak na někoho ideálního narazíš.

A nemít kluka není žádný konec světa, žádná apokalypsa. Prostě ZATÍM nemáš přítele, no a co? Jsi svobodná a i tohle má spoustu výhod!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNový image slider
Další článekMinirecenze: Essence Blush z kolekce Home Sweet Home
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

106 KOMENTÁŘE

 1. no jo, ale horší je, když jsem ještě NIKDY neměla žádného kluka… a to mi bude 16 :( jinak pěkný a povzbudivý článek :)

  • Myslím, že i na to se článek vztahuje – přeci jen, v šestnácti jsi pořád mladá a je to něco jinýho než nemít nikoho ve třiceti. Já si prvního kluka našla taky až po patnáctných narozeninách a nikdy jsem o nic nepřišla, naopak, teď jsem ve šťastném vztahu – nemyslím si, že by ses měla něčeho obávat:)

   • Tenhle článek+komentáře mě uklidnil :) Sice je mi „málo“ ale často nad tím přemýšlím,jelikož v naší třídě spolu začali „chodit“ už ve čtvrtý :))

    • Nemyslím si, že když s někým nechodíš ve čtvrté třídě, že o něco přijdeš:)

   • Mně je taky skoro 16, jako teres a taky jsem nikdy s nikým nechodila. Vůbec nevím, jak na to, protože se strašně stydím. S klukama ze třídy jsem nikdy neprohodila víc, než 2 věty. I když ty kluky znám od 1. třídy, tak se s nima prostě nedokážu bavit. A tak je vždycky nějak odpálkuju a oni se se mnou pak nebaví. Vůbec nevím, co mám dělat.

  • Já jsem taky nikoho nikdy neměla a to je mi 21. Vím, že jsem sice hnusná, ale existují i hnusní kluci ale očividně ani ti o mě nemají zájem. No co se dá dělat, už jsem se s tím tak nějak smířila.

   • Vím, že je lecos těžké, ale zkus se postavit před zrcadlo (třeba ve svém oblíbeném oblečení) a najdi něco, za co víš, že se nemusíš stydět, něco co se i tobě samotné zdá jako prkotina, můžou to být vlasy, uši, oči, prsa, nohy… cokoliv. Nikdo není tak ošklivý. Kluci moc nemusí holky se sklopenou hlavu, co všechno vzdávají a říkají, že nejsou pěkné. Nevybírej si přítele podle zvhledu, ale podle oho co máte společného(jestli Chodíš do knihovny, tak jdi za nějakým klukem, usměj se a zeptej se ho třeba co právě čte, nebo jestli by ti nemohl poradit. Počkej na jeho reakci, jestli se jenom povrchně podívá aspoň uvidíš jaký je ;), nebo jestli Chodíš ne nějaký sport, tak se pokus o pozornost někoho tam ;) ) … Rozhodně choď oblíkaná podle toho co se ti líbí, na nikoho si nehraj a úsměvem se taky nic nezkazí :)) a že ti je 21? To nevadí!

   • To určitě není pravda že jsi hnusná, neříkej o sobě tak silná slova, každá žena je krásná a nebo se krásnou stane svým charakterem.

  • Já jsem taky žádnýho nikdy neměla :/ a ani mi to nějak nechybělo, ale v poslední době ho hrozně chci..! už mě nebaví být sama..Uvidíš někoho si najdeš ;)

  • neboj, mě je taky 16 a žádnýho jsem neměla…nejsi v tom sama:) jestli ti to pomůže…. :)

   • A me je 20, a zadneho kluka jsem jeste nemela, a noa co :D pomuze Vam to?! ;D

 2. Super článek. Právě teď se mi hodí protože mám někdy depky že prostě nemám kluka. Vlastně ještě nikdy jsem žádnýho neměla, je mi 14 tlustá nejsem, ani né ňák hrozně ošklivá prostě normální a vtipná:D,(samozřejmě nějaké zápory mám taky) ale asi to nestačí. Ale co jak už tu píšeš on se někdy ten pravej najde musím chodit víc do společnosti…a být sama má taky svoje klady :)!.

 3. Plně s tebou ve všem souhlasím.Já jsem teda zatím s nikým nikdy nechodila,nevím prostě to zatím nějak nepotřebuju,teď jsou pro mě důležitější jiný věci a myslím si,že na najití někoho mám ještě dost času.Nebo ne jenom já,ale i spousta dalších slečen.Vždyť je určitě lepší mít nějaký pořádný už vyspělý vztah,než takový ty vztahy v 12ti letech.Jestli se tomu v 12ti dá teda říkat vztah.

  • souhlasím! mám několik spolužaček a ty rádoby říkaly že mají vztah! …jejich vztahy trvají týden maximálně a furt kluky špehují a podobně…těmhle holkám se opravdu jenom směju! :X :D

   • Jsem moc rada ze to takhle nevidim sama. Ja taky nemam kluka a je to nejspis proto ze se mi ti namachrovani pubertaci proste nezamlouvaj jen doufam ze nekej normalni kluk jeste existuje. :-)

 4. Naprosto s tebou souhlasím Mers :) proč by měli být holky na někom závyslé… :) pokud nás nějaký kluk nechce, je to jeho chyba, neví o co přichází :))

  • Souhlasím také jo vím jednoho kluka už jsem měla chodili jsme spolu rok a něco ále teď mi kluci moc nechybí ále spíš me trápí že se mi všechny holky smějí

 5. přispěji svou troškou do mlýna – zlobte se na mě nebo se mnou můžete souhlasit. Za dva měsíce oslavím 27. narozeniny, jsem svobodná maminka a nedlouho po rozchodu s otcem mého syna jsem si uvědomila, že chlapa vážně k životu nepotřebuji – asi to bude věkem i zkušenostmi. Vždycky jsem šla v podstatě ze vztahu do vztahu a neuměla si představit situaci „nemám kluka“. Teď už to vidím mnohem jasněji. Nemusím se ohlížet na partnera, když si chci jít zacvičit, dát si kafe s kamarádkou nebo jít s partou do kina – nemusím řešit, že on bude sedět doma apod. Přiznám, že mám milence a holky, nedovedete si představit, jak svobodně a sexy se pak ženská cítí :) fakt je, že nemít dítě, možná to víc řeším a stálého partnera chci… teď ale vidím, že se vážně dá život užívat i bez chlapa „na krku“ :) (neberte to nijak proti spokojeným vztahům!!! všem, komu vztahy vydrží, držím palce) :D Síma

 6. To já jsem zrovna ten typ, co je odpálkovává… Odpálkovala jsem něco přes 5 kluků, a to je mi 15… Docela si stěžuju, že žádnýho nemám, ale jsem si vědoma toho, že si za to můžu sama… Ale nebudu přeci s někym, kdo mi nesedí :)

  • Přesně tak! Taky jsem mohla mít asi 4-5 kluků a ani jednou jsem nechtěla. Mám úplně stejný názor. Ale zase mě trochu mrzí že o mě nemá zájem nikdo o koho mám já :-/. Ale mám spooustu času :-D

   • Úplně s Tebou souhlasím :D jeví o mě zájem jen ti nesprávní.. asi bych měla být za to ráda, ale přála bych si, aby mě konečně balil kluk, kterého chci i já :D

 7. Já jsem svojí první opravdovou velkou lásku zažila ve 11letech, jo, na někoho je to moc brzo ale mě to nevadilo, byl to spolužák který přistoupil k nám z jiný třídy kvůli tomu že si tam nesedl kolektiv.. V tý době se u nás ve třídě začly dělat skupinky 3 skupinky:D Já a ten kluk a pak další dvě kámošky a dva kluci.. Balo to hezký:) Mezi těma ostatníma školskejma párama jsme byly tak trochu víc svoji, nestyděly jsme se před sebou apod. Takže jsme se třeba držely za ruce a na švp jsme se líbaly u táboráku, před všema :D No ty ostatní páry seděly vedle nás a nejlepší na tom bylo jak nás „doháněly“, s tim klukem jsem se rozešla protože řekl jinýmu že se semnou rozejde a tak nějak to bylo nejistý a nemohla jsem z něho vymáčkout co je špatně, tak jsem to ukončila ale po dvou týdnech jsme se opět vrátily k sobě, bohužel přes prázdniny takže jsem se s nim nakonci rozešla (před 6třídou). V tý druhý části jsme si ani nedaly pusu ani jednou bylo to na prd.. Teď jsem v sedmý a jsem ráda co se stalo, kluci o mě mají docela zájem ale já s nima nic mít nechci.. Je blbý chodit s klukem ze třídy.. :D

  • Podle mě to blbý není, my máme ve třídě 3 páry už přes 2 roky / jsem ve třeťáku na střední / a já sama k nim patřím taky a nemůžu si stěžovat. Mám v něm nejlepšího kamaráda /samozřejmě mimo jiné kamarádky:)/, spolužáka a přítele v jednom.

  • Páni v jedenácti už si se zajímala o kluky ? To já si teda ještě hrála s panenkama :D

   • Ahoj moniko. me je taky jedenact a opravdu si nehraju s panenkama. (vim ze to bylo obrazne receno, ale stejne… …nikdo si v jedenacti nehral/nehraje s panenkama). Proste nekdo je v 11 jeste malej petiletej (napr kluci z moji byvali skoly si v jedenacti a ve dvanacti hrali na strilecky a vsadim se ze to delaj dosud:) Ale nekdo je v jedenacti proste uplne nekde jinde. ma city jakoby mu bylo 13, zacina se zamilovavat, chodi s nekym. Kazdej je jinej a proto neni treba nikoho odsuzovat za to, ze v jedenacti s nekym chodi. je to podle me normalni. myslim ze bysme si to meli navzajem prat at nam je kolik chce let. protoze lasku ikdyz je traba jen na chvili nenajdes na kazdym rohu…
    To je moje teorie. muzete mi nadavat nebo se mnou souhlasit jen polovicne…

    • Mari: v 11i letech s někym chodit a říkat tomu láska a vztah atd je prostě blbost já měla kluka ve 12 a myslím si že jsem mohla klidně počkat. :p

   • Hani, sice mi není 11 a v téhle době jsem taky ještě na žádně zamilovávání nemyslela, ale o moc víc mi taky není a řekla bych, že ikdyž je člověk mladý, nezáleží na tom kolik mu je, když někdo pozná někoho, pro koho by v té době udělal cokoliv, nemám důvod oponovat jejich lásce. V podstatě jsem si teď zažila svou první lásku a klidně bych podotkla, že kdybych sem napsala svůj věk, klidně by mi spousta slečen řekla, že jsem na to ještě stále mladá. Ale já si myslím, že každý to má prostě jinak a mít kluka může mít klidně i ve 12 letech, nebo si svého prvního přítele najít až ve 20. Je to jedno, láska je krásná, tak si ji dopřávejme. :)

    • Pokud v jedenácti miluješ svoje rodiče, proč bys nemohla milovat kluka? Samozřejmě plnohodnotný vztah by to nebyl, ale i malému dítěti může na někom hrozně moc záležet, to přece nikdo nepopře. Já vím, co říkám, zažila jsem to taky a dodneška na to vzpomínám :))

 8. Teď je mi 15 a kluka jsem taky ještě neměla. Po škole chodím na kroužek- atletiku, jinak moc času nemám, možná to bude tím :) Ale na táboře jsem poznala holku, která furt skučela, že nikoho nemá, že jí všichni nesnáší, že pro ní žádnej kluk nepřijde na diskotéku… a přitom kdykoli za ní někdo přišel do chatky z jakýhokoli důvodu, odpálila ho slovy:,,dej si vodjezd, vole“ To se pak člověk nemůže divit :)

 9. Děvčata buďte v klidu jak už jsem psala o pár komentářu nahoře, já jsem taky nikoho nikdy neměla a to je mi 21. Vím, že jsem sice hnusná, ale existují i hnusní kluci ale očividně ani ti o mě nemají zájem. No co se dá dělat, už jsem se s tím tak nějak smířila. Takže se nebojte, jste ještě mladý máte času dost, já jsem na tom mnohem hůr.

 10. Já to přiznám,brzo mi bude 20 a měla jsem jeden vztah a to trval asi 3.měsíce a chodili jsme spolu když mi bylo 17….nejsem škaredá,jsem se sebou spokojená,možná nemám míry modelky,ale zase tlusná nejsem,jsem normální :) jsem extrovert a s klukama si rozumím …ale prostě mám ráda svojí volnost…jasné,někdy se mi zasteskne …potom,že se nemám k někomu přitulit,jsem spíš karieristka … a navíc jsem hodně vybíráva (joo tohle je můj problém,ale prostě když vím,že mi ten druhý nevezme dech,tak prostě do toho nejdu) Sice jsem zamilovaná,ale jsme kamaradi …a on to dál posunout nechce! a tak život jde dál..

 11. Ahoj, je mi 13, kluka už jsem měla, ale nikdy to nedopadlo.. a taky jsem se ještě s nikým nelíbala… a vůbec nevím, jak se poprvé zvládnu líbat, když jsem to ještě nedělala…
  Prosím poraďte…mám strach, že až si někoho najdu (myslím, že už tak trochu někoho mám..), pak mě nebude chtít, protože neumím líbat :((Díky

  • Hele jestli tě má rád tak tě chtít bude i s malými nedostatky. Bud k němu jen upřímná a uvidíš časem se to určitě naučíš. ;D

 12. čauky me bude za 3 tydny 16 a eště sem také žádného kluka neměla sice sem jednomu zlomila srdicko:) ale vim ze to z ni blbe ale cekam az se do nekoho zamiluju n nechci chodit s nekym jen kvuli tomu abych s nekym chodila:)

  • Přesnĕ… myslím si úplnĕ to samé. Podle mĕ v 11 nebo 13 to není opravdový vztah. Radši si počkám :-)

    • Souhlasím :) taky chci chodit s klukem, kterého budu milovat….:)) myslím, že to pak bude jiné než třeba s někým, koho nemám ráda :)

   • a proč by to jako neměl být vztah? Třináct let už je dost! Neřeknu do těch 11 ale od 12 to je normální!! Takhle se jenom obhajujete, protože jste si ještě žádného nenašli. Mě bude za měsíc 13, taky sem ještě neměla kluka. Ale pomalu ho začínám shánět. Když sem byla menší, vůbec sem nechápala holky co chodí s klukama už v třeba v 10.

 13. Je mi 14 a jeden kluk o rok starší mě pozval na pohár…ale já nevím,jestli to není moc brzy. Nechci to uspěchat

 14. Úžasný článek…
  Mimochodem já jse si dala „předsevzetí“ že až mi bude 13 tak si najdu kluka. Šílený! Zamyslela jsem se nad tím proč nemám kluka a řekla bych že je to kvůli tomu že jsem jenom doma u kompu a ve škole… Podle mého má většina holek, co si stěžují na to že nemají kluka problém v tom že např. nechodí moc ven… Asi je to o tomhle…:)

 15. je ni 14 let a porat nikoho nemam a vsichni okolo jo.Co mam delat kdys jim tak zavidim

 16. Sice s tebou částečně souhlasím, ale občas, když je venku zima, mám takovou chuť se k nějakému princovi :D přitulit… A co teprve Valentýn a 1. máj… :(

 17. Ahoj, bude mi 16 a nikdy jsem neměla kluka..Nikdo mě nikdy nechtěl :( Prostě nikdo ani neprojevil zájem, nikdy mě žádný kluk neobejmul, nedal mi svoji mikinu, prostě nic..Žádnej náznak, nic. Kluci mě prostě vůbec nechcou, strašně mě přehlížejí..Myslím si, že doživotně budu sama, nepřijde mi totiž normální, že jsem se skoro v 16ti s žádným klukem neobjala…:( Myslím si, že to bude tím, že jsem stydlivá a nemám prsa, zadek a celkově nevypadám dospěleji.. :( Štve mě to a strašně bych to chtěla změnit :( Už jsem se vzdala jakéholi představy, že někdy v životě budu mít kluka, vážně..:( Připadám si jako nejvíc nechtěná holka na světě :( Není den, kdy bych nebrečela..Nikdo mi s tím nepomáhá, nikomu se nesvěřuju, protože nechci nikoho mými pubertálními starostmi obtěžovat, tak se snažím vždycky se nějak sebrat sama, jenže poslední dobou už to nejde..Čím jsem starší, tím víc se tím trápím.. :(..Jsem ale stydlivá a sama od sebe se s klukama bavit nedokážu, mám před nimi strašný blok a šíleně se stydím..Vždy se před nimi akorát znemožním, nic víc. :( Poraďte, co mám dělat..

  • Ahoj :)…jen pro začátek by mě zajímalo, proč by ti kluk měl dávat svojí mikinu :D, ale to je jedno…co se týče tvého problému, tak tě chápu. Je mi 19 a do 18 let jsem na tom byla podobně, i když jsem si to tak nebrala. Byla jsem stydlivá, nedokázala jsem se s klukem začít bavit, ale nebyla jsem tak nešťastná jako jsi ty. Prostě jsem věřila, že ten MŮJ tam venku někde čeká. Pak jsme se potkali, já udělala první krok a zamilovali jsme se :)…a klukovi bude jedno, jestli máš nebo nemáš prsa, jestli ti odstávají uši nebo jestli máš pihy. Bude tě mít rád takovou, jaká jsi :)…a zkus se občas rozhlédnout kolem sebe, třeba se někomu líbíš a neví, jak tě oslovit, třeba mu připadáš nepřístupná…tak nahoď úsměv a uvidíš, že za chvíli bude taťka tvoje nápadníky střílet brokovnicí :D

   • Souhlasím s Klárou :) Mě je taky 16 a do teď jsem o kluky měla docela nouzi ale teď se to nějak změnilo plno mi jich píše a bavíme se normálně :) Dříve jsem se taky bála ale neboj to se zlomí :) Taky nemám žádné prsa.. A co? Jestli se ti někdo v tomhle bude posmívat tak ho ignoruj a vůbec se s ním nebav byla by to jen ztráta času.. Zkus chodit i na nějaké párty s kámoškami atd :) A určitě najdeš toho svého do kterého se zamiluješ :) Přeji ti hodně štěstí :)) A už se netrap :) Ukaž všem, že jsi sebevědomá a začni se usmívat! :))))

 18. Děkuji za rady, holky..:) A to s tou mikinou jsem myslela tak, že když je např. nějaké spolužačce zima, tak jí kluk dá normálně mikinu..To tak je u všech spolužaček, jen se mnou se kluci nebaví a ignorují mě, takže mně by tohle nikdo neudělal..Ale děkuji ještě jednou za rady, ale mně už fakt nejde se ani usmívat..Vím, že kluci mi moc ublížili, když se mi celou základku posmívali, takže tak..Snad na střední budou lepší:) Ale moc si od toho neslibuju, jen nechci, aby to bylo ještě horší..:) Ale to už snad ani být nemůže, takže je to vlastně v klidu:D:D

  • Buď v pohodě :) Mě taky žádný kluk ještě nepůjčil mikinu ani bundu nic. Takže v tomhle nejsi sama ;) A až půjdeš na střední tak na všechno zapomeň a začni od „začátku“ prostě se zkus normálně bavit s kluky. Ti o tobě nic nebudou vědět ze základky a nebudou se moct posmívat :) Takže fakt hodně štěstí :) A už se netrap :) Spoustu kluků za to ani nestojí :) Měj se ahoj :)

  • ahoj mě taky sám od sebe kluk mikinu nepůjčil ale když jsem se ho zeptala :kubo mohla bych si půjčit mikinu tak řekl že jo někdy jsem ji měla i několik dní .nejsem ošklivá ani tlustá a taky mě nikdo nechce nevim proč ale když se můj nejlepší kamarád ptal ostatních kluků tak podle nich jsem hezká ale asi se neumí vymáčknout…….jo je mi 15 a chodim na soš obor mateřinka tady kluci nejsou takže to je asi taky kámen úrazu kluka jsem zatím neměla…. :D ale ostatním přeji GOOD LUCK

   • Ono nezáleží na tom, jestli jsi nebo nejsi hezká. Normální kluk s tebou nebude chodit proto, že by si se mu jenom líbila, ale proto, že by jsi přitahovala i vnitřně. Může být hezká holka, která se k ostatním chová hnusně a může být holka naprosto průměrná, která není moc hezká, ale může být hrozně hodná a vážit si každé maličkosti, kterou pro ní kdo udělá. Psaly to i holky nahoře, které na původní komentář reagovaly.

 19. Ahoj… Rozhodla jsem se také přizpet se svou troskou do mlynac:-) . Je mi 13 a nikdy jsem s nikym nechodila… ale ani mi to moc nevadi. Ano, jsem zamilovana, ale… kdyz mi byli asi 10, byla jsem s rodinou a kamarady na dovolene. A tam jsme potkali nejake zname – ja jsem je neznala, ale rodice jo. A oni tam meli syna, ktery mi furt lichotil, chtel po me pusu apod. Mozna jsem po nem mela ,,skocit,, ale ja jsem nechtela. Diky bohu jsem nebyla tak blba :-) :-) :-) … pak jsem byla na tabore a neco podobneho tam zazila moje kamoska. :-) v 10 letech… chapete to? :-). Ted mi je uz zminovanych 13 let, a nelituju toho, ze jsem tehdy s tim klukem nebyla. S tou kamoskou jsme obe ,,svobodne,, a nevadi nam to. Muzeme flirtovat s kym chceme, atd…:-)

 20. Popravdě… mě to strašně deptá být sama. Jasně, že má své klady být sama, ale já chci kluka, který mi bude stát po boku a milovat mě.
  Tak kde zatr, sakr jsi můj princi? :))

 21. Asi před týdnem jsem skončila asi po 7 měsících svůj první vztah a musím říct, že bez kluka je všechno mnohem jednodušší a pro mě aspoň radostnější a pozitivnější. :D Asi po prvním měsíci co jsme se dali dohromady jsem byla skoro pořád smutná a nešťastná. Kluci jsou pro mě jenom kamarádi, a další dobu to pro mě asi i tak zůstane. :)

 22. Ahoj, jak to tu ctu, docela me to zaujalo :)
  Je mi 14 a pul, nemam zadnyho kluka, s klukama ve tride se moc nebavim, ale po fb si hodne rozumime.. u me je to ale hlavne asi tim, ze po prababicce spatne slysim, tkze jim moc nerozumim a opakovat nejake holce temer vsechno petkrat opravdu kazdeho myslim prestane bavit i kdyz zas tak oskliva nejsem ani tlusta, kluci o me proste vypada to nejevi zajem a kdyz uz tak jsme jen hoodne velci kamaradi a i to nekdy pomuze :)

 23. Mě je 17 a ještě sem neměla kluka :/ ..no a když se o tom bavíme s holkama ve třídě(jakož sem na profesi, kde jsou jenom holky), tak jim řikám, že už sem měla, o prázdninách, ale nerozvádim to. Nejsem ošklivá, ba si mzslim opak, chodim do fitka, starám se o svůj vyhled, ani si nemzslím, že bzch bzla nějak blbá, nebo nezábavná, prostě sem šíleně stzdlivá a když mě nějakej kluk na ulici oslový, tak dělám že o něj nemám zájem, asi se bojím vyjádřit :/

  • Ahoj, ,myslím, že by jsi se měla s klukama normálně bavit- nejsou to přece žádná monstra :-) :-) a když s nima budeš kamarádit tak potom zjistí, jaká jsi doopravdy moc fajn holka:-) možná to bude chvíli trvat ale myslím že by to mohlo stát za to:-) :-) :-)

   PS: když to nevyjde, tak je zkus sama oslovit někam ven nebo tak:-) :-)

 24. Ahoj! Mám jeden dotaz, ještě jsem neměla kluka a pusu jsem dala na tvář dvoum kamarádům při gratulaci k narozeninam, a tak by mě zajímalo, jestli jste si dali nejdříve pusu a pak chození nebo naopak? :)

 25. ahoj:) je mi 13, a jsem v 7. třídě.:) chtěla bych se tě na něco zeptat, líbí se mi jeden kluk z vedlejší školy, je taky v 7. třídě a je mu taky 13, jenže 25.1 s ním mám jít do kina, ale nejdem sami – jde ještě denča(moje skoro nejlepší kámoša- baví se sním), a filip(taky můj spolužák – baví se sním) no a dneska ve škole jsem se dozvěděla,že já se mu nelíbím, teda jako jeden kluk od nás ze třídy se sním hodně baví, a prý nejsem jeho typ:( a potom jsem se ještě dozvěděla, že mu ten kluk od nás ze třídy ukazoval různý fotky a byla jsem tam já, a kryštof (tak se jmenuje ten kluk, co se mi líbí) říkal, že se mu nelíbím, ale usuzoval jenom podle fotky-,- jo a jsem zrzka a mám pihy, ale jenom po rukou, a na obličeji, sice jdou vidět, ale málo, tak se tě chci zeptat jestli, když mě nikdy neviděl naživo, tak jestli se mu můžu líbi, nebo jestli to už je dávno ztracený?:)
  – budu ráda, když mi na to odpovíte i vy ostatní:))! děkuju:)))))

  • Ahoj Valčo, můžu ti říct, že můj bývalý přítel by se mi na fotkách taky nezalíbil, ale na živo to bylo úplně o něčem jiném. Lidé se do sebe zamilovávají pomocí feromonů, které dotyčný ucítí, takže ještě není nic ztraceno =) Navíc ho můžeš okouzlit třeba svým chováním, povahou atd.

   PS: Kdybys ještě potřebovala poradit, klikni na mé jméno ;)

    • ahoj:) s tím klukem jsem si chvilku psala na fcb, a napsal mi, že mám strašně krásný vlasy, a že jsem celkem pěkná:oo a potom jsem se taky dozvěděla, že to nebyla pravda, že to o mně říkal!:)))
     – zítra večer vám napíšu, jak to kino dopadlo:)

 26. Ahoj, je mi 13 a líbí se mi strašně jeden kluk, ale já mu ne. Myslíš, že mám u něho šanci nebo ne? Předem všem díky za odpověď ;-)

 27. V dubnu mi bude 15 a pořád jsem ještě neměla kluka a všechny moje spolužačky a i moje NK jo, hrozně se za to i stydím. Moje NK říká, že ji to nijak nevadí a že to není divné, ale stále si vedle ní připadám divně a stydím se (teďka má kluka). Je to divné, že jsem stále kluka neměla? A jaký věk je tak neideálnější?

  • Ahoj, myslim ze to je normalni moje kamaradka taky jeste nemela kluka ale bude ji ctrnact, ja jsem nejakeho mela ale asi v paty tride znas to takova detska laska a od te doby nic (taky mi bude 15:-)), myslim ze si pred kamaradkoz nemusis pripadat divne ty lidi to prece nemuzou vedet kdyz vas vidi vedle sebe, nejidelnejsi doba je podle me tak v tech patnacti, sestnacti a vys to uz je takova ta prava laska nemyslis? A jen tak pro zajimavost jak budes slavit patnactiny?

 28. Mě je, milé dámy, 20 bude 21 a kluka jsem měla, 3 roky a pak teda taky a to jen 2 měsíce přičemž jsem se posléze vrátila k tomu předešlému ale jen na chvíli. Od té doby (tj. rok a půl) jsem sama. Nemyslím si, že bych byla ošklivá, míry modelky taky nemám ale tlustá taky nejsem, jsem akorát. (tj. 180 cm 63 kg což není nadváha ani omylem :)) mám i dost dlouhé a husté vlasy, což je jedna z mých předností a i asi jediná, protože to ostatní mi až tak nej nepřipadá ale v celkovém dojmu si myslím že ,,ošklivka Katka“ vyloženě nejsem. Můj problém je kde? No nejspíš v tom, že sice občas někam zajdu vlastně docela často ale prostě nepotkávám nikoho kdo by za to stál. Přijde mi, že všichni, co za to stojí už někoho mají. Popřípadě mě zrovna nechtějí. Ale co, vždycky jsem počítala s tím, že jednoho krásného dne, až budu mít práci a svůj byt si budu žít jak já chci a hezky sama a myslím si, že je pořád lepší být se samotou smířená, než doufat v zázrak podle mě jsem si to svoje krásné už bohužel vybrala a přijde mi, že už to na mě nikde nečeká…třeba časem a třeba nikdy, stavět se na hlavu nebudu, zvládám samotu velmi dobře. Přičemž sama nejsem skoro 90% svého času, ono to ani nejde na bytě s 4 přáteli z nichž s jednou kamarádkou sdílím pokoj.

 29. Je mi 14 a už dlouho jsem nemněla žádného kluka , holky kolem mně střídají kluky jako ponožky , ale na každou holku čeká nějaký kluk !

 30. Mě bude holky v létě 16 a zatím jsem vždycky skončila jen u chození ven. Nejsem skareda, jsem hubena, dá se říct i chytrá(:D), ale chyba je ve mě. Vim to, vždycky to ukoncim ještě než by to mohlo někam vést. Bojím se vztahu. Nechci aby to tak bylo, ale bohužel je. Navíc mě ve 13 jeden kluk hodně hodně moc zlomil srdce (docela vtipný slovní spojení:D:/) Po tom co se to stalo už nic není jako dřív. Prostě už se bojím zamilovat. To je ta největší překážka. A bojím se, že nepřekonatelná. Navíc si ještě nejsem úplně tak jistá svou orientací. Nikdy jsem se s nikým nelibala a často kvůli klukům brečím a tak. Život je tezkej. Nevím jestli má vztah pro mě vůbec nějakou cenu ikdyz jak jste psaly např na toho valentyna je to smutný no:) takže se netrapte, že nemáte kluka. Určitě ho mít ještě budete:) zato já si tím nejsem sama u sebe jistá:/ přeju hodně štěstí všem:)

  • Ahoj, mám to hodně podobný (taky mi v létě bude 16), já bych kluka chtěla, ale u mě je problém, že jsem dost stydlivá a bojím se kohokoliv oslovit… je to těžký :(

   • Já jsem taky stydliva a často a fakt hodně se červenám když se například bavím s klukem co se mi líbi nebo tak. Ale to bych být tebou moc neresila. Stejně až zacneš s někým chodit Taj si na sebe po chvilce zvyknete a stydět se nebudeš. A klukům to přijde roztomilý když se holka stydí nebo červená. Ale nesmí se stydět moc. Taky jsem bývala doost stydliva, ale už nejsem tak moc prostě to nějak přestalo. Možná proto že jsem se prostě odhodlala a oslovila jsem jako první kluka co se mi líbil. Normálně na to zabral, ale samozřejmě jak je u mě zvykem bylo jen pár venku a pak jsem to ukončila. Nebo možná proto že jsem se víc začala bavit s klukama jako s kamarádama. Jestli se moc s klukama nebavis zkus se s nema taky začít víc bavit aby sis zvykla na klucici společnost a pak užse třeba tolik stydět nebudeš:) všechno je podle mě o zvyku

 31. Mně bude 16 20. dubna a kluka jsem měla naposledy, když mi bylo 10. Já vím, zní to hrozně divně. Já jsem prostě asi až do 13 byla úplně jiná. Nedokážu to pochopit. Byla jsem taková bezstarostná, ukecaná a ne tak strašně hubená, jako teď. Myslím, že mi to tak slušelo víc.. A vůbec jsem se před klukama nestyděla.(dokonce ani nahá). A pak přišla puberta. Všechny holky začaly šílet, hormony s nima začaly mávat a mně se stal pravý opak. Byla jsem pořád smutná a nevěděla proč a dodnes mám problém se dívat úplně komukoli do očí, protože se ze mě stala neuvěřitelná stydlivka. Občas se setkám s tím, že se na mě nějaký kluk v trolejbuse dívá. A já se mu ani nedokážu podívat do očí, protože by mi začaly slzet a tak se dívám do země a nejspíš to vypadá jako můj nezájem, nebo dokonce pohrdání a přitom se prostě jen stydím. Podívat se klukovi do očí je pro mě větší výzva, než skočit z okna. No. Teď jsem to možná přehnala, ale k pravdě není daleko. :(

  • Ahoj, dříve jsem měla stejný problém. Žádnému klukovi jsem se nedokázala podívat do očí, nesnášela jsem dokonce, aby se mě někdo vůbec dotknul či se ke mně přiblížil na kratší vzdálenost (je mi dvacet, znám to z dřívějška ;).
   Můžu tě ale ujistit, že až se objeví kluk, který tě bude mít fakt rád, tak tyto hranice bez problémů překonáš. Jen se musí objevit ten správný kluk, který ti s tím pomůže. Ten, který o tebe vážně stojí, se přece nenechá takovou maličkostí odradit, navíc to může vzít jako výzvu :-)

 32. Mě je 12 a chtěla bych kluka ale prostě není….:)libí se mi typ kluka frajera ale hodného a nezavisleho na drogach,alkoholu a cigaretach.hospodsti chlapy jsou děs:(

 33. Ahoj, dříve jsem měla stejný problém. Žádnému klukovi jsem se nedokázala podívat do očí, nesnášela jsem dokonce, aby se mě někdo vůbec dotknul či se ke mně přiblížil na kratší vzdálenost (je mi dvacet, znám to z dřívějška ;).
  Můžu tě ale ujistit, že až se objeví kluk, který tě bude mít fakt rád, tak tyto hranice bez problémů překonáš. Jen se musí objevit ten správný kluk, který ti s tím pomůže. Ten, který o tebe vážně stojí, se přece nenechá takovou maličkostí odradit, navíc to může vzít jako výzvu :-)

 34. Ahoj… ZA měsíc mi bude 16 let.. Píšeš zde že „Možná jsi přespříliš dětinská, možná kluky nevědomky odmítáš a „odpálkováváš je““ // Dřív sem si myslela že kluci mají rádi veselé holky… takový ty uřehtaný :D No… vlastně dřív sem to ani tak neřešila… ale prostě jsem to já… bláznivá,vysmátá, praštěná a prostě magor… Bojímse že tohle na mě kluky odradí…. Jednou sem strašnej drsňák… pak zase romantická… a pak sem zase vysmátej idiot :( // No a můj komentář najednou ztratil svoji pointu :D Prostě…. jen by mě zajímalo… jestli to má taky tak někdo jako já?… :)

 35. Ahoj, mě je 14 a neměla jsem nikdy žádného kluka. Ani nevím jestli by mě někdo chtěl strašně moc bych chtěla mít kluka, ale proto že nejsem hezká ani nejsem hubená, tak nikoho nemán :-(

 36. Já se nestavim na hlavu, ale deptá mě pocit, že jsem neměla v životě ještě nikoho ani tu dětskou lásku. Svou první pusu jsem dostala až v devitce navíc ten kluk byl opilý takže žádná sláva. Teď jsem na střední a nikdo se o mě nezajímá. Což mě opravdu přivádí k otázkám typu co je se mnou špatně, protože hezká jsem. Nejsem namyšlená, ale vím, že hezká jsem dostal holek mi závidělo a všechny kamarádky se diví jak to, že nikoho nemám, že jsem super holka a to mi neřikaj jen kamarádky, ale i dobří kámoši. Sama nevím proč a často mě to dostalo do kolen. Je mi 15 a vim, že mám čas… jen prostě už chci MIT druhou polovičku chybí mi láska a ten pocit jistoty, pocit že vas někdo miluje, že tady pro někoho jste a máte důvod žít. Do společnosti chofim často takže tady problém nevidím. Vyjadřovat se taky umím.

 37. Nejhorší na tom je že je mi 13, zatím jsem chodila jenom s jedním klukem a byl to totální děvkař… :/ a myslím si že v obličeji vypadám celkem dobře (ok, mám nějaké to akné, ale nic strašnýho) a moje postava taky není nejhořší (výška-162, váha 45kg, dlouhé nohy ale menší prsa, mám prsa, ale jenom A)… a docela mě štve že mnohem škardší kámošky mají hezké kluky… p.s. nechci aby toto vyznělo jako urážka mých kámošek ani jako sobecké „narcisovství“. Ella

 38. Ahoj, mě je 17 a taky jsem neměla žádný vztah :-( občas si říkám jak by bylo dobrý někoho mít, ale (teď si o mě budete myslet, že jsem divná) myslím že by nemělo smysl s někým být třeba jen týden, protože to vidím u svých kámošek, pomalu každý týden někoho jinýho :-) takže to beru pozitivně na každýho z nás někde čeká ideální kluk.. Takže holky nevěšte hlavu já si počkám klidně do 20 a ať na mě lidi koukaj divně, už jsem si zvykla :-D

 39. Ahoj Mers, máš skvělé články a jde vidět, že už máš nějaké zkušenosti… :) Mě je sice ještě málo (13) a žádnýho kluka jsem neměla. To by ani tak nevadilo, ale já nemám ani žádné kluky jako kamarády… :( Jak jsem nastoupila do nový školy tak jsem jim asi ( vážně nevím proč) přišla odporná. Přitom já jsem jim nic neřekla ani neudělala… Nemyslím si, že bych byla ňák moc strašná : tlustá nejsem, vlasy a prsa mám taky celkem pěkný, no ňáký ty pupínky v obličeji sice ano, ale jsem jedna z nejchytřejších holek ve třídě – a to ne že bych se ňák vychvalovala, opravdu to tak je. Ve třídě je mnoho horších holek než já a i s nimi se normálně baví a když projdou kolem mě tak slyším jen fůůůj anebo zabiješ mě svojí hnusotou – a to fakt nepřeháním. Je snad něco špatného na tom, že nosím rovnátka anebo že pocházím z dvojčat?
  Prosím poraď mi co dělám špatně nebo proč jsem pro ně tak odporná, dělám něco špatně nebo je to jen čistá závist ???? :(

 40. Super článek?
  Mě úplně vytáčejí malý holky, třeba ty 10-tiletý, které si pořád stěžují, že nemají kluky. V jejich věku byl můj největší problém to, co budu dneška kreslit nebo s čím si budu hrát. Ale i 12-tiletý. O co vám jde? To si připadáte cool, když s někým chodíte? Prostě to nejsem schopná tohleto pochopit.
  Je mi 14, nemám kluka, nikdy jsem žádného neměla a je mi to úpně volný. Radši si počkám na toho pravého, klidně i dalších několik let, než abych hned šla po první hezký klukovi, kterého potkám.
  Nemít kluka není konec světa, některé holky by si to měly uvědomit. -__-

 41. Ahoj, holky myslíte si, že jsem divná, když jsem ještě neměla kluka a je mi už skoro 15? Prostě jsem o kluky neměla zájem a teď kdy mám se mi žádný z okolí nelíbí.
  Jo líbí se mi jeden, ale bydlí daleko navíc na mě kašle :( .. Ale ve třídě si všichni myslí, že je divné ve 14 letech nemít ani jednoho kluka. Co myslíte vy??

  • Není to divné. Mně je 17 a nič, veď každý má svoj život.

 42. Ahoj, já jsem taky nikdy neměla kluka, je mi 14, jsem jediná ze třídy, holky už jinak nějakého kluka měly, kamarádky říkají že to vůbec nevadí, že mám být ráda, že toho pak litovaly, ale i tak. No a teď se mi líbí jeden kluk, všichni říkají, že já jemu taky, ale nwm. Už jsem mu to chtěla hodněkrát říct, ale bojím se, poraďte, mám nebo nemám mu to říct???

 43. Ahoj, chci mít kluka ale nevím jak to udělat, poradíš mi? Děkuji a to mi je 9 let a chci mít kluka. děkuji ahoj

 44. Já chodím na kroužek kde jsou např. 11 letý holky… mě je 12.
  Ty holky už se tam vytahujou že maj kluky, ale nevim jestli se to v 11 dá brát jako vztah. Mě sice taky někdy mrzí že nemam kluka, ale nedivim se.
  A navíc bych si radši ještě počkala. Stejně se ty mladší holky vychloubají a přijdou si cool.

 45. Ahoj, je mi 11 a už sem měla kluka kterému bylo 13. Nejdřív sme byli kamarádi kteří si říkali všechno. Líbil se mi a moc ale on o mně nejevil zájem, to taky proto že měl holku se kterou chodil 3 měsíce. Jednou večer sme si psali a řek mi že se s ní rozešel. Bylo mi to líto, ale na půl sem byla šťastná že mám možnost ho zbalit. Řek mi že ji viděl s jiným klukem a líbala se s ním. Po týdnu na ni zapomněl a řek mi jestli bych nechtěla jít ven, já sem souhlasila. Šli sme ven do parku. Smáli sme se a pak mi dal pusu, mně so to líbilo. Zčervenal a řekl mi že se rozešel se svou holkou protože sem se mu líbila já a to že jí viděl s jiným si vymyslel. Dala jsem mu facku a zdrhla sem. Doma sem se koukla do mobilu a !ěla sem 3 zmeškané hovory a 2 esemesky, hned mi bylo jasné od koho to bylo ale ignorovala sem ho. Na druhý den ve škole se mě zeptal proč sem utekla, já sem mu řekla že udělal vekou chybu, on se otočil a odešel. Po čase sem se s ním zase začala bavit, jednou sme si psali a on mi napsal že mě miluje a jestli s ním chci chodit, dlouho sem přemýšlela a nakonec sem mu odpověděla že jo. Pak sem šla spát a už sem se těšila do školy. Ráno sem vystoupila z autobusu a on tam na mě čekal, mile mě to překvapilo. Dal mi pusu a chytil mě za ruku, do školy sme to měli od zastávky asi tak 5 minut. Před školou na nás všechni koukali. On mi řek ať si jich nevšímám. Ve třídě o přestávce mě chytil kolem pasu a říkal že sem nádherná, všechni si toho hned všimly a začaly se ptát jestli spolu chodíme. Nám nezbývalo nic jinýho než jim to říct. Chodili sme spolu měsíc a půl a já si užívala jeho dotyky, polibky atd. Pak se se mnou rozešel, hrozně mě to mrzelo, ale nedalo se nic dělat. Navrhla sem mu že bys me mohli být zase kámoši a on souhlasil. Po týdnu sem si sedla na jeho místo v lavici protože seděl vedle mojí kámošky, a tak sme si spolu povýdala a pak přišel on a začal na mně šahat, aspoň mě to tak přišlo ale on mi řek že to je jen masáž. Řekla sem mu ať toho nechá a on toho nechal. Po chvilce ke mně zase přišel a začal mě lehtat, to !i zas tak nevadilo, ale pak mi sáh na zadek a do toho zazvonilo na hodinu a ja šla na svoje místo a už se se mnou nebavil. Nevím jestli to něxo znamená ale mám otázku, dělal to proto že chce se mmou zase chodit?

 46. Ahoj, já nevím Endy, proč jste se vůbec rozešli? Píšeš, že nešlo nic dělat. No tak bylo vám spolu asi dobře ne? Jestli je to typ kluka, který chodí chvilku s touhle, podruhé zase chvilku s jinou, tak o něj bych zas až tolik nestála. Ale je to můj názor, samozřejmě vůbec do toho nevidím a na tvou otázku, ano, může to znamenat, že se mu pořád líbíš, přitahuješ ho, a proto chce s tebou znovu chodit. Možná ho váš rozchod mrzí, ne? Zatím se měj: ) Andrea

 47. Jednou jednoho dne, ať chcete nebo ne, dojdete k tomu k čemu každý člověk tohoto světa. Vývin nás všech záleží na našich rozhodnutích. Každý chce prožít něco výjimečného a spousta dojde jen k nutnému. Jsme nejhorší tvor této planrty, ovšem vzhledem k času, ti co po nás přijdou nebudou mít ani páru, že jsme tu byli. Jsme jen milníkem v historii, nic po nás nezbude.

 48. Ahoj, já jsem taky ještě s nikým nechodila. Připadám si trapně, když vidím jak všichni kolem mě někoho mají a já nic. Vím, je mi teprve 14, ale snadno se řekne, ale těžce udělá a vysvětlí mýmu mozku. Nevím co mám dělat, protože mě to sžírá a pořád musím přemýšlet nad tím proč nikoho nemám?

Diskuze je uzavřena.