Neschovávej jaro v tvém šatníku! Zatím bez hodnocení.

S tímhle článkem určitě nebudou spokojeny dívky, které naprosto milují černou barvu a tmavé barvy celkově. Zaměřím se totiž na jarní barvičky a jejich nošení, které podle mě k jaru prostě patří a je škoda ukrývat krásné barevné oblečení v tvé skříni s oblečením, nebo si místo krásného veselého trička koupit smutnou černou tuniku.

V jarních, pastelových barvách totiž vynikne nejeden obličej, nejedna pleť, nejedny vlasy. Pokud stále nosíš jen černou, která v tvém šatníku převládá, možná bude pro okolí příjemnou změnou, když si vezmeš na sebe něco více „jarního“ a ukážeš, že i to ti sluší.

V té správné barvě můžeš naprosto změnit svůj styl, svůj vzhled a také se dá změnit první dojem, kterým na lidi působíš, chce to jen to správné jarní dámské oblečení.

A jaké jsou barvy jara? Po shlédnutí pár módních kolekcí si nelze nevšimnou bílé a oranžové, které u mnoha návrhářů převládá nad ostatními barvičkami. Bílou a oranžovou tedy určitě nic nezkazíš.

Na jaře také působí krásně typické jarní motivy, jako jsou květinové vzory, motýlí kresby a proč si na sebe nevzít i ten zvířecí motiv, který je poslední dobou hodně oblíbený.

Pokud se ale nechceš vzdát své černé barvy, co alespoň zvolit veselé doplňky, jako jsou výrazné boty, brýle, náramky, naušnice a celková bižuterie?

Z jarních kolekcí známých značek mě určitě velice oslovila kolekce obchodu H & M, kde najdeš jak veselé barvy, květiny, motýly ale i ty zvířecí motivy. Za některé šaty bych vraždila (např. šaty se zvířecím vzorem jsou úchvatné)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Zavináč ;)

    Jo, ty šaty se mi taky líbí :)

  2. Ta sukně mi přijde nádherná. Od kud je? :)

  3. Jedna holka beze jména

    Barvy miluju, mám doma snad jen jedny černé kalhoty a jinak nic, samá zelená, žlutá, růžová, modrá, oranžová… xD Hele a odkud je prosím ten žlutý top úplně nahoře? To je taky z háemka? x)

  4. V H&M jsem teď nedávno byla, mají tam krásné věci:-)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist