Domů Trendy & Fashion Módní tipy Neschovávej jaro v tvém šatníku! Zatím bez hodnocení.

Neschovávej jaro v tvém šatníku! Zatím bez hodnocení.

6

S tímhle článkem určitě nebudou spokojeny dívky, které naprosto milují černou barvu a tmavé barvy celkově. Zaměřím se totiž na jarní barvičky a jejich nošení, které podle mě k jaru prostě patří a je škoda ukrývat krásné barevné oblečení v tvé skříni s oblečením, nebo si místo krásného veselého trička koupit smutnou černou tuniku.

V jarních, pastelových barvách totiž vynikne nejeden obličej, nejedna pleť, nejedny vlasy. Pokud stále nosíš jen černou, která v tvém šatníku převládá, možná bude pro okolí příjemnou změnou, když si vezmeš na sebe něco více „jarního“ a ukážeš, že i to ti sluší.

V té správné barvě můžeš naprosto změnit svůj styl, svůj vzhled a také se dá změnit první dojem, kterým na lidi působíš, chce to jen to správné jarní dámské oblečení.

A jaké jsou barvy jara? Po shlédnutí pár módních kolekcí si nelze nevšimnou bílé a oranžové, které u mnoha návrhářů převládá nad ostatními barvičkami. Bílou a oranžovou tedy určitě nic nezkazíš.

Na jaře také působí krásně typické jarní motivy, jako jsou květinové vzory, motýlí kresby a proč si na sebe nevzít i ten zvířecí motiv, který je poslední dobou hodně oblíbený.

Pokud se ale nechceš vzdát své černé barvy, co alespoň zvolit veselé doplňky, jako jsou výrazné boty, brýle, náramky, naušnice a celková bižuterie?

Z jarních kolekcí známých značek mě určitě velice oslovila kolekce obchodu H & M, kde najdeš jak veselé barvy, květiny, motýly ale i ty zvířecí motivy. Za některé šaty bych vraždila (např. šaty se zvířecím vzorem jsou úchvatné)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekCo způsobuje akné
Další článekCo tě na „něm“ zaujme?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

6 KOMENTÁŘE

  1. Barvy miluju, mám doma snad jen jedny černé kalhoty a jinak nic, samá zelená, žlutá, růžová, modrá, oranžová… xD Hele a odkud je prosím ten žlutý top úplně nahoře? To je taky z háemka? x)

Diskuze je uzavřena.