Oslav „svátek nakupování“ s Plnou Peněženkou! Zatím bez hodnocení.

Že v obchodě občas dostanu nějaký  bonus nebo slevu,  na to už jsem si zvykla. Ale že z KAŽDÉHO nákupu získám vždy část peněz nazpět, tak na to si budu zvykat nejspíš ještě dlouho. Je to ale příjemné zvykání, to ti povím! PlnáPeněženka.cz  je v Česku dobře fungujícím cashback portálem, který mi při nakupování v mých oblíbených e-shopech vždy vrátí nějaké peníze zpět. A díky tomu si nákupy užívám ještě víc než předtím.

Co je PlnáPeněženka.cz?

Možná, že teď nevěřícně kroutíš hlavou. Ale já vážně nemluvím z cesty, když říkám, že při nakupování ti jen tak někdo vrátí peníze nazpět. Řeknu ti, jak to funguje. Cashback portál PlnáPeněženka.cz je obchodním partnerem nejrůznějších e-shopů, kterým skrz sebe přivádí nové zákazníky. Za jejich nákup získá provizi. Její menší část si ponechá na své provozní náklady a propagaci a tu větší vyplatí tomu, kdo v e-shopu skrz účet PlnáPeněženka.cz nakoupí. Samozřejmě se musíš prvně zaregistrovat a poté přes tento účet nakupovat v e-shopech, které cashback podporují. Ale nemusíš se bát. Takových e-shopů je víc než stovka! Mezi nejznámější patří Mall.cz, Bonprix.cz, Aliexpress.com a další české i zahraniční obchody. Možná se ti honí hlavou otázka: kdo rozdává jen tak peníze navíc? Jsou to peníze, které mají e-shopy určené na marketing, a tak je namísto do reklam rády věnují svým novým i stálým zákazníkům.

Využij naplno Aliexpress day – pátek 11. 11. 2016

Nevím jak ty, ale já budu tento pátek slavit. Nemám svátek, ani narozeniny… budu slavit svátek nakupování. A jak jinak než nakupováním! Na Aliexpress.com bývají každoročně obrovské slevy (tzv. Aliexpress day), tak toho chci tentokrát využít a s předstihem si sehnat vánoční dárky pro své blízké. Ušetřit tam v tuto dobu můžeš až 50% z ceny výrobků. O dopravu se nemusíš bát – ta bývá zdarma. A pokud na to půjdeš chytře, nakoupíš přes účet PlnáPeněženka.cz, kde dostaneš část svých peněz zpět. Skvělé, že?

02

Tak už víš, jak mít neustále plnou peněženku? Tak se zatím měj a na „Aliexpress day“ AHOJ!

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist