Domů Trendy & Fashion Módní tipy Plesová sezona začíná. Co místo šatů zkusit overal? ...

Plesová sezona začíná. Co místo šatů zkusit overal? 4.8/5 (10)

0

Sezona zimních plesů začíná. Je to vždy velká událost, na které musí být všechno perfektní. Vlasy, nehty, malování, boty, šaty,… Ale co místo šatů zkusit něco jiného? Co třeba overal?

Už dávno neplatí, že jsou overaly jen letní záležitostí. V dnešní době najdeš na internetu spoustu elegantních overalů, ve kterých můžeš na ples vyrazit, aniž bys někoho pohoršovala. Já ti jich v tomto článku pár ukážu a třeba načerpáš nějakou inspiraci na outfit, kterým každého okouzlíš a budeš za hvězdu večera.

Ale pozor! Pokud je na pozvánce napsaný dress code, musíš se rozhodně řídit jím. Mohlo by se ti jinak stát, že by tě ani nemuseli na ples pustit.

 

Obrovskou škálu overalů všek střihů a barev najdeš na stránce tamsin.cz.

 

 

Nebojíš se ukázat? Tak zkus tento saténový overal, ve kterém jistě zazáříš! Objednat ho můžeš na stránce bonprix.cz.

 

Kombinacé černé a bílé je klasika a to i u overalů. Tento kousek dostaneš na stránce i-moda.cz.

 

Krajka se hodí ke každé slavnostní příležitosti, takže tento overal se na ples skvěle hodí. Koupit ho můžeš na stránce orsay.cz.

 

Overal přece nemusí být jen černý, aby byl elegantní. Tento zakoupíš na zoot.cz.

 

Co na overaly říkáš? Zkusíš tento rok udělat výjimku? Nebo už máš nějaký svůj oblíbený plesový overal? Určitě nám dej vědět do komentářů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPlaváním ke krásné postavě a bez stresu
Další článekJaká předsevzetí si nejčastěji dáváme do Nového roku?
Celým jménem se jmenuji Kateřina, přezdívku Katuš mi dali moji kamarádi a mně se zalíbila, takže ji používám dodnes. Je mi 18 let a studuji všeobecné gymnázium. Můj plán do budoucna je tedy jasný. Vysoká škola. A protože bych chtěla studovat žurnalistiku, bylo pro mě psaní na tento web jedinečnou příležitostí. Navíc mi vždy dodáte notnou dávku inspirace a energie. Ve svém volném čase ráda čtu, vařím, cestuji a vlastně dělám ráda tak moc věcí, že bych je mohla vypisovat do večera. Proto i moje články nejsou zaměřené na jedno téma, ale píšu tak nějak o všem.