Pravdivé příběhy smutné lásky 4.27/5 (11)

Vítejte u nové mini článkové série o různých druzích lásky a všechny jsou pravdivé. Tady to je první díl o smutných láskách. Možná vás nějaké rozbrečí. Jestli jste smutné povahy, tak tohle nečtěte.

Tenhle příběh je z roku 1547. V jedné chudé rodině žila krásná dcera jménem Klára. O dva domy dál žila trochu bohatší rodina se synem Tomášem. Bylo jim jen 14 let. Tom a Klára se jednoho dne srazili. Mezi nimi to problesklo. Podle Kláry. Dávala mu dárky, milovala ho. On s ní začal chodit, aby ho neotravovala. Jednou šli po louce a oloupil je bandita. Bohužel je zabil. Říká se, že spolu byli všechny další životy (na reinkarnaci nevěřím, ale je to v tom příběhu). Až do roku 1876. Emu (reinkarnace Kláry) kousl upír. Proto již nezemřela, tudíž v dalším Alexandrově (reinkarnace Toma) neměl tu pravou, žádnou druhou polovičku. A proto navěky​ až do teď žije poloprázdný. Pak v roce 2003 nechal chytit svou duši a navěky ji nechal uvěznit v komoře temných utrpení. Protože si pamatoval všechny jeho životy, pamatoval si i rok 1896, kdy zemřel sám. A Emu zabil rozřícený dav. Tohle je podle mě moc pohádkové, ale fakt jsem brečela.

Tenhle příběh se odehrává v Americe v roce 1763. Jeden kluk Jonathan miluje jednu holku Sue. A Jonathan má nevlastního bratra Adama. Oba ji milují. Sue řekla, že Jonathana nemiluje a on se šel zabít. A Adam a Jonathan vypadali stejně. A myslela si, že Jonathan je Adam, kterého nemiluje. A od Adama se všechno dozvěděla. Kvůli němu se zabila taky. S Adamem to šlo z kopce. Miloval ji a nesnášel ho. Byl jako Picassova malba, napůl zlý, napůl hodný. Napůl je šťastný, napůl nešťastný. Svědomí mu nedalo a on se nechal mučit. Nechal se uvěznit na 167 let. Proč se nechal jenom mučit? Nikdo nepochopil logiku jeho myšlení. Dodnes jsou Jonathan a Sue spolu a straší v bývalém domě Jonathana a Adama a jejich rodiny. A bylo jim 12 let.

U toho z Ameriky jsem ani nebrečela, spíš je smutné, že to takhle dopadlo. Ale aspoň zůstali spolu. Je to trochu kruté. A v dalším díle této mini série, budou Pravdivé příběhy strašidelné lásky.

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Ten první mě dojmul….

  2. Bea (fakt pravá)

    Dost drsný a krutý…

  3. ano je

TOPlist