Domů Rodina & Škola Cestování Kam jet v létě? ...

Kam jet v létě? 4.57/5 (14)

1

Tenhle článek rozdělím na 3 části. První jsou skvělá města, další země a poslední místa.

Města

  • Praha-tu vám nedoporučím. Proč? Praha je trochu hodně ohraná. Ale nikoho nechci urazit. Jestli se vám Praha líbí, tak klidně.
  • Poděbrady-je to krásné město. Můžete tam koupit třeba zmrzlinu s příchutí Snickers nebo Oreo. My tam byly. Byly jsme v muzeum filmů. Bylo to trochu pro děti a taky trochu dražší.
  • Pardubice-je tam opravdu velký Aquapark. Je tam i plno hezkých míst. Můžeš tam zajít i na známé dostihy.

Státy

  • Ekvádor-pochopitelně je to hodně daleko. Je to až v jižní Americe. My tam byly před týdnem a užily jsme si to. Rozhodně doporučuji.
  • Rusko-v Rusku není dvakrát teplo. Proto je to skvělé místo na ochlazení v létě. A Moskva je moc hezká. Byly jsme tam před rokem.
  • Německo-proč tam jet? Jestli jsi mladší, tak určitě zavítej do Legolandu.
  • Slovensko-takové známe místo. Rozhodně zkus jet do Bratislavy a nebo vyšplhej na Vysoké Tatry.

Místa

Ukážu vám místa v celém světě, které určitě navštivte.

  • Sněžka-tohle místo dobře známe. Je v Česku a opět jsme tam byly. Je moc hezká. Jdeš po cestičce v lese podle šipek. Zaparkuješ v Peci pod Sněžkou.
  • Muzea po celém světě-nevim, co k tomu dodat. S Vendy jsme nebyly ve všech muzeích, ale ve všech v Česku.
  • Havajské pláže-ach. My si šetříme na výlet na Havaj. Pojedeme tam nějak v srpnu. Abys tam jela, tak musíš mít pár korun navíc.

To je k tématu vše. Je mi jasné, že se tady objeví otázky typu: Proč jsi tak dlouho nic nepsala? To jsi holka jednoho článku?

Já nejsem ten typ holky, co píše každý den. Byly jsme na cestě kolem Česka. Teď už budu psát články normálně. Teď jich vydám víc, jelikož mám plno nápadů, tak je musím využít. Můžete ode mne čekat hlavně (foto)návody, recenze a Moje zápisky. Budu psát i do jiných kategorií. Ráda bych se nějak rozloučila, ale nevím jak, tak asi jen AHOJ…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPravdivé příběhy smutné lásky
Další článekJak zjistit že jsi adoptovaná?
Ahoj. Vítej na blogu Pro slečny. Jsem blogerka a jmenuju se Sabina. Přezdívku Sabi mi dal můj bratr. Je mi 21 let. Mýmu bratrovi je 16 let a jmenuje se Filip. Blogerkou jsem chtěla být, abych byla jako Mersmerize. A jeden takový detail-jsem lesba. Doufám, že mě nebudete odsuzovat. V nejbližší době si hodlám zařídit vlastní blog. Až bude, tak vám napíšu jak se jmenuje. Moje holka se jmenuje Vendy a je jí 20 let. Nevím proč zabíhám do detailů. Bydlím v Loučné Hoře. Jestli tam někdy pojedete, tak nevím co. Bydlím s mojí holkou. Nechci být nudná. Těším se, až budu oblíbená. Trochu se bavím s Lindou.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.