Domů Tělo & Zdraví Životní styl Přírodní kosmetika ...

Přírodní kosmetika 4.67/5 (3)

5

Co si představíš pod pojmem přírodní kosmetika nebo ještě lépe BIO kosmetika? Spousta mladých dívek v dnešní době netuší, o co se jedná a přitom je to tak samozřejmé jako kosmetika z drogérií nebo z jiných obchodů. Pokud jsi stále nenašla značku kosmetiky, která ti vyhovuje (ať už co se týče pleti, dekorativní kosmetiky nebo celého těla), či máš citlivou pokožku a chtěla bys kosmetiku, která ji nepodráždí a bude obsahovat minimum chemie, možná právě nejlepší volbou bude, si prohlédnout přírodní řešení, které můžeš zakoupit levně v eshopech.

Internetové nakupování patří k mému oblíbenému, protože už se v internetových obchodech orientuji někdy i víc než v klasických kamenných obchodech a hlavně zde můžeš najít zboží několikrát levnější než je tomu u klasického prodeje. I to se týká přírodní kosmetiky, nad kterou jsem nedávno přemýšlela, když jsem zavítala do jednoho stánku, kde jí hrdě vystavovali. Cena se ale pohybovala okolo 1000 a výš a to mě spolehlivě odradilo.

Jeden z internetových eshopů, který ti mohu doporučit je např. novakosmetika.cz, kde najdeš spoustu přírodních výrobků prospěšných tělu za poměrně nízké ceny. Značky jako Ahava, Biolane nebo Saloos ti nabízejí přídavky do koupele, pleťové masky, balsámy, odličovadla nebo vosky na tvář a tělo. Výhodu samozřejmě mají v tom, že obsahují minimum chemie a chemických přídavků a jsou vhodné i na používání jednou za čas, když máš chuť pečovat o své tělo a udělat si očistný rituál. Stejně tak zde můžeš najít i dekorativní kosmetiku, možná i takovou, o které jsi ještě ani neslyšela.

I z toho důvodu jsme se rozhodli právě s touto stránkou uspořádat soutěž a ty tak v brzké době budeš moci vyhrát kosmetické potřeby z této stránky. Doufám, že vás blízká soutěž zaujme (bude tu uveřejněna, co nejdříve), zúčastníte se a nebudete toho litovat a doporučuju se na stránku podívat a projít si alespoň nějaké výrobky, které se podle mě vyplatí nejen z hlediska péče o tělo, ale i díky nízkým cenám.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNail art pen: Zdobící pero
Další článekRecenze: ELF kosmetika II.
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

5 KOMENTÁŘE

  1. Pro mě je jednoznačně nejlepší přírodní kosmetika Lush, doporučuju! :))

Diskuze je uzavřena.