Problém s asymetrickým poprsím? Zatím bez hodnocení.

Hrozně často se tu objevovaly dotazy a případy, co s nesouměrným hrudníkem, že jedno ňadro je větší než druhé a stále dokola. Nedávno mi docvaklo (když se jedna slečna ozvala do článku na přání), že tu vlastně žádný takový článek není a že bych se měla polepšit a něco vymyslet, protože to vypadá, že podobný problém trápí velké množství mladých slečen.

Naše prsa dáváme denně na odiv, ať už nosíme velké výstřihy nebo ne – zkrátka je to něco, co vždy přitahovalo pozornost a i proto se tahle “vada” tolik řeší.

… a teď objektivně!

Nechci nijak zmenšovat důležitost, jakou tomu přikládáš, to bych vážně nechtěla, ale zkrátka z vlastní zkušenosti vím, že když se na určitou část nebo chybičku našeho těla zaměříme až moc a neustále se na ni soustředíme, připadá nám přímo obrovská, že si jí každý musí všimnout, každý kvůli ní na nás bude koukat skrz prsty.

Dobře, určitě je jasné, že problém s rozdílnou velikostí či tvarem prsou tu bude, když tě na něj někdo upozorní a ty se mu o tom sama nezmíníš. Pokud si ale toho nikdo nevšiml a řešíš to pouze ty, tak to pravděpodobně tak hrozně vážně nebude a spíš si jen ty z toho děláš velkou hlavu a moc se zkoumáš a hledáš chyby. Zaměř se raději na něco, co je na tobě hezké a co jiní mohou obdivovat, den bude hned hezčí.

Nic není souměrné

Určitě jsi už ze spousty zdrojů četla, že lidské tělo není dokonale souměrné – často je pravá polovina o trošičku jiná než ta levá, proto není zrovna neobvyklostí mít prsa odlišná. Jak už jsem ale řekla v předchozím odstavci, často jde jen o nepatrný rozdíl, kterého si všimneme jen my.

Dospívání

Pokud rozdíl doopravdy vidíš, nemusíš hned panikařit, že se to nikdy nespraví. Tělo se mění, vyvíjí a když jsi mladá slečna, je jasné, že změny, které budou probíhat tě ještě hodně pozmění a tvá prsa nezůstanou stejná. Často mají problém s asymetrií právě slečny, které dospívají nebo jim prsa teprve rostou – v drtivé většině případů se pak vše srovná na nepatrný či žádný rozdíl.

Podprsenky

Spodní prádlo umí v dnešní době zázraky. Pokud chceš asymetrii zakrýt a vylepšit tak celkový dojem, určitě sáhni po podprsence s manipulovatelnými vycpávkami. Potom můžeš jednoduše velikost a množství vycpávek měnit a regulovat tak i tvar tvých prsou. To samé jde i u plavek.

A co s přítelem?

Další problém, z kterého mají dívky strach je určitě ten, že si kvůli tomu nikdy nikoho nenajdou, nebo je přítel kvůli tomu nechá, až je poprvé uvidí nahé, což je určitě hloupost.

Nechci říkat, že se to nikdy nestalo, to bych si vážně netroufla, ale když se budete mít rádi, proč by tě měl kvůli takové drobnosti opouštět? Ty bys ho také opustila, kdyby ses podívala na jeho penis a zjistila bys, že není úplně rovný, ale je o půl centimetru jinak? To vážně pochybuji:) Vě většině případů jde jen o maličkost, které si kluci stejně nevšimnou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Pěkný článek :)

  2. Diky, moc jsi mi pomohla ;)

  3. A jaké si vybrat plavky aby třeba jedna polovina neodstávala a z druhé prso nevylízalo?
    A aby to nešlo moc videt?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

BreastExtra+ pro větší a pevnější poprsíTO CHCI
TOPlist