Domů Tělo & Zdraví Hubnutí KetoDiet recenze a zkušenost – cena, výsledky

KetoDiet recenze a zkušenost – cena, výsledky

10


[one_third_last]KetoDiet recenze a moje zkušenost  – Určitě to znáš. Postě potřebuješ na začátku léta shodit pár kilo do plavek, ale času a příležitosti se prostě nedostává. Všichni ti radiči velkého množství pohybu nebo drastických diet totiž zapomínají na jeden podstatný fakt.

 

Květen a červen jsou totiž zároveň obdobími, kdy se snažíme maximálně vyladit svoje výsledky ve škole, případně si najít brigádu a podobně. Na obcházení posiloven nebo nikdy nekončící kolečka po parku tak příliš času nezbývá. A všechny ty rychlodiety, které slibují úbytek 5 kilogramů za týden tě zase oberou i o ten poslední zbytek energie, co máš. A to rozhodně není dobrá situace, když zrovna potřebuješ zabrat ze všech sil:

 

Měla bys vědět. Nechci, aby to vypadalo, že zmíněné rychlodiety v jiných obdobích roku podporuji. Nesou ani dobré, ani zdravé – přijdeš tak nanejvýš o nějakou vodu a svalovou hmotu, což je průšvih. Vcelku rychle ztracená kila zase nabereš zpět. Tedy nic, o co bys stála.

Jak jsem podlehla kouzlu proteinů

O proteinové nebo bílkovinové dietě už jsem tu psala. Je to prostě můj oblíbený styl stravování. Musí se samozřejmě brát s rezervou, protože jíst takhle celý rok rozhodně není zdravé. Ale jako taková motivace a nakopnutí to rozhodně funguje.

 

Není ale vždycky snadné sestavovat si vlastní jídelníček na míru. Někdy se inspirace prostě nedostává, jindy je hlavním problémem čas. Něco zdravého si ještě ukuchtím, ale otravné jsou ty každodenní nákupy, zajišťující domů kvalitní zeleninu mléčné výrobky nebo maso. U mě to znamená vytáhnout po náročném dni ještě pět pater tašky s nákupem. A když na něco zapomenu , dám si celé kolečko znovu. Takže když chci vážně zhubnout, vracím se ke své osvědčené klasice – KetoDietě z rukou profíků.

 

Můžu si vybrat, kolik k chci zhubnout

Dovedla mě na ni vlastně kamarádka. Ta měla jeden čas fakt velkou nadváhu, takže když začala kupovat pásky na kalhoty a stěžovat si, jak na ní teď všechno plandá, zbystřila jsem. Prý už měsíc jede v proteinových nápojích, kašičkách, pudincích a omeletách.

 

To jsem tedy zbystřila. Je to vůbec zdravé? Vždyť to nemůže mít všechny ty důležité vitamíny a tak. Ale návštěva stránek Ketodiet.cz mě přesvědčila o opaku. Všechna jídla totiž navrhoval výživový odborník, stejně jako jednotlivé dietetické plány. Můžeš si totiž vybrat dietu přesně na míru podle toho, kolik potřebuješ zhubnout.

 

 • Dietní plán KetoDiet Basic je určený pro mírnou nadváhu – ten jsem měla já. Tak 3-5 kilo dolů je optimum. A potrvá ti to asi šest týdnů, a bude to zdravé a natrvalo, pokud se nevrátíš zase k nezdravému jídelníčku.

VÍCE INFORMACÍ

 • Dietní plán KetoDiet Medium ti pomůže od střední nadváhy. Bude ti to trvat devět a můžeš si kombinace jídel volit úplně podle sebe.

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

 

Proč právě KetoDiet?

Abych pravdu řeka, setkala jsem se s KetoDiet už dřív. Do fitka totiž občas někdo přinesl proteinové tyčinky právě s tímhle logem. A vůbec je sortiment KetoDiet hodně široký, to se s jinými dietami skoro nedá srovnávat. Dostupné jsou:

 • Proteinové nápoje
 • Proteinové smoothie
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové polévky
 • Proteinové palačinky a omelety
 • Proteinové těstoviny
 • Proteinové kaše
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové tyčinky
 • Sušené maso JERKY
 • Proteinové chipsy
 • Sirupy KetoDiet
 • Vitamínové doplňky
 • Příchutě

Hlavně za možnost samostatného zakoupení příchutí dávám velké plus. Dají se totiž použít i kamkoliv jinam, třeba při pečení nebo na ochucení mléka, které mi jinak samotné nechutná. Takže i po skončení diety si klidně můžete pár pomůcek nechat.

banánový protein – můj oblíbený

Jak vypadá dieta KetoDiet?

Já si všechno přehledně objednala na internetu, a to přímo u výrobce tady, abych neplatila nic navíc. Dá se tam všechno povybírat přesně tak, jak chci, včetně dárečků k objednávce, což bývá svačinový box nebo šejkr. Hned vím, kolik zaplatím a můžu si prostudovat složení. Je pro mě důležité, aby všechna jídla měla dostatek vitamínů a minerálů, ale taky třeba Omega-3 mastných kyselin, které hubnutí úspěšné napomáhájí jednoduše tím, že harmonizují metabolismus.

Dieta je vždy rozdělena na tři fáze. V té první si objednáváte jenom jídla KetoDiet, v druhé fázi přidáte něco málo z běžného bílkovinového jídelníčku (tedy zejména zeleninu, kvalitní maso a mléčné výrobky) a ve třetí fázi tvoří jídla KetoDiet jen 28 porcí ze dvou týdnů, zbytek je opět vyvážený jídelníček.

Líbí se mi, že na stránkách mají hodně receptů a rad, jak si připravit chutná proteinová jídla, co jsou hotová vážně šup šup. A některé z nich se stále nahrazují těmi od KetoDiet, takže když víš, že večeři nebo oběd pravidelně nestíháš připravovat, šupneš si ta jídla právě sem.

Můj tip: jednotlivé fáze můžeš objednat najednou neb postupně – třeba jak ti budou přicházet peníze z brigád. Nikdy však nesmíš nastavený režim přerušit, jinak se hubnutí zastaví!

Jaké jsou hodnocení na internetu

Nejdříve se pojďme podívat na recenze na heurece..

Jak vypadal můj jídelníček?

Ale vrátíme se zpátky k mému dietnímu plánu BASIC. V první fázi jsem si mohla vybrat, jestli budu pít jenom koktejly nebo si zvolím kombinaci koktejlů, omelet a polévek. Protože jsem na internetu našla info, že ty koktejly vážně stojí za to a já jsem od přírody mlsá, šla jsem do první varianty. Navíc je příprava hotová doslova během okamžiku.

 

První dva týdny jenom na koktejlech

Hned na začátku jsem najela na osvědčené tipy z diskuzí: nalévat tekutinu na prášek (ne naopak), protřepávat alespoň jednu minutu a nechat odstát. Minimum je 5 minut, ale koktejlům se nic nestane ani pár hodin v lednici – ba naopak. Budou chutnat jako šejkry z Mekáče, a ty já fakt můžu.

Mimochodem musím potvrdit, že koktejly vážně umí zasytit. A měla jsem příchutě matchatea, čokoládu a banán, takže taky super. Dá se to i kombinovat, když máte chuť a trochu nálady na experimentování. A vadit nebude ani pár kostek ledu nebo třeba rozmixované lístky meduňky či špetka skořice navrch. Prostě se s tím dá vyhrát, jak chceš.

Složení a výživové hodnoty KetoDiet

 

Kaše, omelety a polévky aneb jedeme z kopce!

První dva týdny mi metabolismus krásně nastartovaly, ale přece jen už jsem začínala mít chuť i na něco k zakousnutí. V další fázi jsem si proto zakoupila balíček s proteinovými omeletami, kašemi, polévkami a samozřejmě i nápoji. V mém případě mi sloužily i jako dezert, takže kdo tvrdí, že se při dietě nedá mlsat, je na velkém omylu.

Jedno jídlo denně už jsem nahrazovala proteiny z lednice, takže to byla třeba míchaná vajíčka s rajčaty, steak se zeleninou, tvarohová pomazánka s okurkou apod. Hlavně steaky nebo dušené maso byly pro mě doslova darem z nebes :)

 

KetoDiet, skoro se loučím

Poslední dva týdny mě čekal už jen dvě ketojídla za den. Obvykle to byla kaše na snídani a smoothie na odpolední svačinu. Mohla jsem i vybrat v e-shopu úplně cokoliv do počtu 28 porcí na dva týdny, takže pokud by ti víc sedly třeba omelety nebo pudinky, není problém. Ona třeba taková slaninová omeleta neměla chybu a proteinový nápoj cookies si občas dopřeju dodneška. Moje chuťové buňky si totiž myslí, že hřeší, a přitom to vůbec není pravda!

Ketodiet – co jsem potřebovala také vědět a co jsem se dočetla

Jak KetoDiet funguje?

Hubnout budete pomocí jednoho ze 3 snadných dietních plánů, které se liší v délce trvání podle toho, jak velkou nadváhu či obezitu řešíte. Každý dietní plán se skládá ze 3 na sebe navazujících kroků, které zajistí, že budete hubnout postupně a zároveň se naučíte pravidelnosti v jídle. Dietní plán BASIC (pro nižší nadváhu) trvá 3 x 2 týdny, MEDIUM (pro střední nadváhu) 3 x 3 týdny a plán INTENSE (pro vyšší nadváhu) 3 x 4 týdny.

Kolik s proteinovou dietou zhubnu?

Je pochopitelné, že vás zajímá, kolik kilogramů shodíte. Bohužel na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože každé tělo reaguje jinak, a tudíž nemůžeme ani garantovat konkrétní úbytky na váze.

Mohu při proteinové dietě pít kávu?

Ano. Kávu při dietě pít můžete, ovšem bez cukru, případně s trochou mléka (až 2 dcl/den). Sladit můžete stévií nebo náhradním sladidlem a využít lze i příchuťovou tabletku do proteinových nápojů. Za každou kávu si ale dopřejte sklenici vody, abyste dodrželi pitný režim.

Co dělat, pokud v dietním plánu zhřeším?

Pokud se stane, že nad vámi výjimečně jídlo zvítězí, nic si nevyčítejte. To se prostě stát může. Druhý den jednoduše ve svém snažení pokračujte, jako by se nic takového nestalo. Určitě si neříkejte, že jste si hubnutí pokazili a že teď už nemá smysl pokračovat. Naopak.

Jsou proteinová jídla a nápoje KetoDiet bez lepku?

Ano, drtivá většina proteinových produktů KetoDiet je bezlepková. V e-shopu je najdete s ikonkou BEZ LEPKU.

Lze připravit proteinový nápoj předem, nebo musí být „čerstvý“?

Nápoj lze připravit i předem, např. ráno si ho namícháte na celý den. Je ale důležité ho uchovat v chladu a rozhodně nenechávat na přímém slunci (vlastnostmi se podobá mléku). Podobně lze připravit i další z KetoDiet jídel – omelety, pudinky, kaše …

Zhubla jsem nebo ne?

A jak je to tom moje plavkové předsevzetí po šest týdnech s KetoDiet? Musím říct, že perfektně. Dolů šlo všech pět kilogramů nastřádaných poctivě během zimy, a přitom jsem se ani nemusela omezovat ve svých běžných aktivitách. Měla jsem dost energie na všechno možné, nebylo třeba nikde ubírat. A to se mi na téhle dietě asi líbí úplně nejvíc. A jak moc jsi se svou domácí váhou kamarádka ty?

AKCE: KETODIET – nejlevněji ZDE

Aktualizace: 5.8.2023

[author image=“https://proslecny.cz/wp-content/uploads/2019/09/eye-2994567_640.jpg“ ]Nikola – Miluju všechno jakýmkoliv způsobem spojné se zdravím a životním stylem. Ve svém okolí působím jako mentorka svých méně zkušených kamarádek, což mě vážně baví! A stejně skvěle se cítím i tady. Předem se omlouvám všem, kteří neradi čtou, protože se při sepisování článků snažím zabíhat vždy maximálně do hloubky a říct vše podstatné. Doufám, že se mi to daří :)[/author]

10 KOMENTÁŘE

 1. Uvažuji o ní, kamarádky mají dobrou zkušenost, tak to asi taky zkusím?

 2. Ahoj holky, mam svoji 2. menstruaci – (prvni trvala 4 dny, docela slaba, bezbolestna), pak mi 1 mesic vynechala a ted jsem ji normalne dostala po 2. Ted je ale krvaceni k dost silnejsi. Mam ji 4 den a stale neustupuje, vlozka mi vystaci na 3 hodiny. Je to v norme, nebo se mam zacit bat?Krome krvaceni, nemam zadnou bolest ani PMS. Jak dlouho trvala 2. menstruace vam? Diky moc za vsechny odpovedi.

 3. každou dietu je potřebné kombinovat se sportem, nejlepší jě béhání. jen z toho malinko bolí klouby. Je to ovšem dan za peknu postavu

 4. Chuťově skvělá a 5kg za necelé 3 týdny. Jsem mile překvapena.

 5. Ahoj, kde bych mohla na internetu nejlevněji koupit proteinové výrobky? Nechci přímo dietu, stačí mi samostatné produkty. Na ketodiet.cz se mi to zdá moc drahé a vždycky tam utratím dost peněz a mamka už mi za to nadává. Poraďte, prosím. Předem díky za odpověď.

Diskuze je uzavřena.