Recenze: Jak na modeling Zatím bez hodnocení.

Určitě si pamatujete, když jsem před pár měsíci publikovala recenzi knihy Jak na kluky, která byla vydána pod záštitou Kámoška.cz. Myslím, že kniha měla skvělé ohlasy a pomohla spoustě slečnám, které se v tom klučičím světě ještě úplně neorientovaly. Teď však server kámoška.cz společně s Lucií van Koten Kunešovou přichází s novou elektronickou knihou, zaměřenou na modeling  – Jak na modeling.

Už když jsem se dozvěděla, že knihu napsala Lucie, hned mě nápad na knihu a i kniha samotná, zaujala o něco víc. Lucku znám díky jejímu blogu (který u mě můžeš najít v oblíbených) a jsem ráda, že se toho neujal někdo, kdo modeling vlastně ani pořádně nezná nebo s ním má minimální zkušenosti. Lucka je modelka – češka, která v současné době žije v Itálii a před nedávnou dobou se vdala a její manžel je holandské národnosti. Už to je zajímavé ne?

Ale zpět ke knize… Jak na modeling můžeš zakoupit výhradně v elektronické podobně, přes sms zprávu, což je určitě na jednu stranu ohromné plus, a i z tohoto důvodu (žádné náklady na tisk) je to poměrně levná záležitost a za knihu zaplatíš jen 99 Kč.

Jsi si jistá, že je modeling pro tebe to správné? Vydržíš jeho mínusy a užiješ si výhody, které nabízí? Nebude se ti stýskat, nebudeš se stydět a budeš sem tam umět říct NE? Upřímně si na tyto otázky odpověz, tvé vnitřní nastavení totiž podvědomě formuje tvůj život. Jsi připravena?

Při mém prvním kontaktu s knihou asi úplně první myšlenka byla, že bych zvolila jiný přebal – obal, ale to je jen menší detail, protože ten tady teď nehraje roli. Kniha je přehledně řazená do kapitol, v kterých autorka postupuje pěkně po pořadě, od věcí, které by modelka měla umět, rad a návodů, jak se jí můžeš stát až k vrcholnému modelingu. Najdeš tam i typy modelek a do jaké „branže“ by ses hodila právě ty. Je fajn, že se Lucka nezabývá jen samotným modelingem, ale i péčí o postavu a pokud knihu zakoupíš, můžeš si přečíst zajímavé rozhovory, např. s fotografem Ivanem Štefkem či s ředitelkou modelingové agetury Belle Prestige. Na konci knihy tě čekají životopisy těch nejzajímavějších modelek a jejich životní příběhy a jako bonus slovníček pojmů a kapitola „Modelkou přes postel“.

To, co se mi na knize líbí nejvíce je, že ji napsala slečna (už vlastně paní), která s modelingem má zkušenosti, kapitoly a rady prokládá svými příběhy a tipy. Navíc se nezaměřuje jen na jednu sféru modelingu, ale mapuje ho celý. Tedy od klasického modelingu, fotomodelingu až k té reklamní sféře.

Smiř se s tím, že nejsi dokonalá a pak postupně přejdi k tomu, proč jsi úžasná.

Kniha Jak na modeling je určitě jedna z těch nejnovějších a tedy i nejaktuálnějších knih z tohoto oboru. Je napsána velice čtivě, bez zbytečností nebo nepoutavých pasáží. Pokud i ty přemýšlíš o tom, že by ses ráda v budoucnu modelingem živila, nebo tě jen zajímá, jak to tam chodí, doporučuju ti knížku si koupit a číst.

Knihu Jak na modeling můžeš zakoupit na stránkách: http://www.jaknamodeling.cz/ za 99 Kč.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Zní to zajímavě. :)

 2. Keď si tu knihu stiahnem, bude to zadarmo?

 3. Milá Mers:-)

  Děkuji Ti za krásnou recenzi. Uf, to se mi ulevilo! Takhle si jednou projíždím Tvým blogem, zjišťuji co je nového (tenhle blog taky patří mezi mé favority) a najednou tahle recenze…:-)

  Takže ještě jednou děkuji a doufám, že bude knížka k užitku.
  A jinak přeji pořád hodně prima čtenářek tohohle prima blogu:-)

  Luc.

 4. Ahoj! Tak ted je ta soutěž o ty vonavé tkaničky a je k tomu tato e-kniha,kdybych nevyhrála tak si na ni asi ušetřím. Není drahá. Zajímá mně.

 5. Kde najdu tvé oblíbené?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist