Romantický piknik s přítelem je ideální pro letní romantiku Zatím bez hodnocení.

Ach, všechny známe piknik. Je to vhodná volba pro letní lásku. A jak uspořádat skvělý piknik? To si povíme dnes. A byla bych moc ráda, kdybych se stala vaší novou blogerkou.

Jakou deku?

Rozhodně ne zelená, ne nějaká obyčejná. Zkus nějakou s různými vzory. Já osobně preferuji se srdíčky nebo s čímkoliv jiným.

Vybrané chování

Hlavně nejez jako prase. Chovej se slušně, jez slušně a všechno dělej slušně. Netvrdím, že musíš být jako princezna, ale zase nemusíš být jako prase.

Jaké jídlo a pití?

Nedoporučovala bych něco sladkého, protože by se vám tam mohl objevit jeden známý problém: mravenci. A musíš se smířit s tím, že vás bude obtěžovat i jiný hmyz. Pití v něčem uzavřeném (flaška, termoska), protože sklenice by se vám mohla vylít a nebo do to spadat různý hmyz a kdo ví co ještě.

Jaké oblečení?

Nějaké neformální. Třeba letní šaty, sukně a tak. Účes nemusíš mít nějak načančaný, jelikož kluci si toho moc nevšímají. Ani si nemusíš vzít makeup, nebo můžeš zkusit jarní líčení (protože se hodí do přírody). Jinak ani makeup bych si nebrala. Je to čistě na tobě, jako všechno ostatní.

Mám si vzít šperky?

Ne, šperky nejsou nutné, jelikož ve slunečních paprscích se budeš třpytit dost. Ale fakt to není zapotřebí. Mám jednu zásadu: do přírody jen přírodně.

Mini receptík

Na piknik je typické jídlo sendvič. A my se teď koukneme na recept na můj oblíbený sendvič. Je to recept od mé praprababičky.

Potřebuješ:

Zeleninu, dva chleby (nebo tousty), máslo, vejce, pepř, sůl

Postup: Nejdříve uděláme omeletu. Máslem namažeme chleby a dáme do toho zeleninu. Do vnitř dáme i omeletu. Osolíme, opepříme, osmažíme na pánvi na oleji a přidáme tajnou ingredienci: to, co chceš (ta nejlepší tajná ingredience a jen tak nikdo se ji nedozví). Moje tajná ingredience je párek nakrájený na kolečka.

A ještě pár rad na závěr:

  • vhodné místo je na louce
  • deku po pikniku vyper
  • přijďte tam rovnou spolu, ať se tam nehledáte
  • nikdy nenech organisovat piknik kluka
  • nezapomeň na piknikový košík

Řekla jsem ti co nejvíc rad a snad se ti hodí. Rozhodně můžeš zkusit i piknik s kamarády.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Terry je celkem fajn

    Kvalita především. Super článek, jako ty a tvoje profilovka Barbie

TOPlist