Domů Sex & vztahy Kluci Jaké to je bydlet s klukem? Moje zkušenosti… ...

Jaké to je bydlet s klukem? Moje zkušenosti… 3.88/5 (8)

1

Já bydlím s mým klukem. Je to byt mých rodičů. Chtěli jsme trochu soukromí. Každý den nás kontrolují. Je to byt v paneláku. Ale k zpět k tématu.

Vždycky jsem se těšila, až s ním budu bydlet. A není to tak skvělý. Ale má to i své plusy? Nebo bys měla bydlet sama? Začnu mínusy.

Bordel-že jsi měla v pokoji bordel? To jsi neviděla, jaký bordel dělají kluci. To abys tam non-stop pobíhala s mopem a koštětem a utěrkou a kdo ví s čím ještě. Hází svoje trenky všude kolem.

Nepomůže-možná jsi rodičům pomáhala a možná ne. A jestli ne, a rodiče byli naštvaní, a ty jsi nechápala proč tak vyšilují, tak s přítelem doma to pochopíš. A když už pomůže, tak to udělá špatně, aby to víckrát nemusel dělat. Tak​ to dělá můj kluk.

Prkýnko nahoře-když jde na záchod. Snad každý kluk nechá nahoře prkínko nahoře. Přiznejte se, která z vás má přítele, co nezvedá prkínko. I kdybych mu to před záchod napsala krví, stejně by ho nechal nahoře.

Žrout-jí a jí a jí…To charakterizuje mého přítele. Já koupím mrkev, jogurt, sýr a salám a zůstane tam jenom mrkev. Jednou mi vyjedl celou ledničku. To je i plus, zhubnete.

Má to i plusy?

Je to přeci láska-miluješ ho. Proč s ním netrávit víc času? Bydlení s ním je nejlepší prostředek.

Horor-když se bude bát hororu, tak se k němu přitulíš.

Sex-rodiče by vás rušili. Ale u vás doma jen vy a romantická atmosféra. A pak se políbíte. Pak víckrát. Udělá ti cucflek a půjdete do postele. On tě svlékne a ulehnete do vaší postele. A začne to. Nazvala jsem to ,, zásun bez rušení,,.

Ale rozhodnutí nechám na tobě. Sice je víc mínusů, ale když ho fakt miluješ, tak se sestěhujte. A ta pohoda… Klid a napiš mi, jestli bydlíš s přítelem.

Čauky

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Já bydlím s mým přítelem. Je to divný. V noci stál asi hodinu před lednicí. A ráno po mně hází nivu nebo hermelín. Je to asi blb, ale můj blb💋

Diskuze je uzavřena.