Domů Trendy & Fashion Šperky od Silver.Ag Zatím bez hodnocení.

Šperky od Silver.Ag Zatím bez hodnocení.

2

Šperky jsou ozdobou každé ženy a dívky, o tom snad už nikdo nemůže pochybovat a není proto divu, že existuje spousta internetových obchodů, které ti mohou nabídnout právě šperky, ať už v levnější či dražší variantě. Často mají dívky strach, objednávat si toto zboží (hlavně pokud za ně chtějí utratit vyšší částku) z e-shopů. Bojí se toho, že při objednávce nastanou problémy, firma je podvede, domů jim nic nepřijde a zkrátka na to doplatí a o peníze přijdou.

I proto Vám čas od času přináším speciál o tom, kde můžete nakupovat bezpečně, protože obchod znám a doporučuji. I tohle je případ e-shopu se šperky, který najdeš na adrese www.Silver.Ag.

Čím je tento obchod vyjímečný? To, co bych nejprve chtěla napsat je určitě ta věc, že v pravém horním rohu si můžeš bez problémů vybrat a překliknout ze kterého jsi státu, tedy kam ti zboží mají odeslat. Během vteřinky se tedy dozvíš, jakým způsobem můžeš šperk uhradit, za jakou dobu ti přijde balíček a automaticky se mění měna, ve které cena šperku je.

Výběr zde máš naprosto úžasný – pestrý a přiznám se, že kdybych měla neomezeně peněz, devadesát procent věcí bych si koupila. Opět poukazuji na mé závislačení na motýlech – v e-shopu jsem našla hned několik šperků s tímto motivem, za které bych vraždila, jen abych je mohla všechny mít. Přehledně si v levém menu můžeš najít druh šperku, který hledáš, samozřejmě už z názvu obchodu můžeš poznat, že se specializuje hlavně na stříbro, najdeš tam ale také i šperky z jiných materiálů (např. zlato nebo diamanty).

Co se týče průměrné ceny šperků, tak je na únosné výši. Je naprosto jasné, že někomu to může přijít drahé, je nutné si ale uvědomit, že platíš doopravdy za kvalitu, která při řádné péči vydrží dlouhou dobu a samozřejmě za design, který nás dívky u většiny položek donutí říct „ááách“. Najdeš tam jak drahé, tak i levnější šperky – myslím, že si vybere každý. Mimo to se šperky Silver.Ag prodávají napříč celým světem a mají 15 let tradice.

Pokud jsi z České republiky, zboží ti domů přijde Českou poštou. Vzhledem k tomu, že e-shop expeduje objednávky 1x týdně, zásilku budeš mít doma během 5 – 10 dnů. To platí pro dobírku (platíš až při převzetí balíčku), při platbě předem budeš mít šperk doma o něco dříve. Cena poštovného, které si na stránkách můžeš najít je 115 Kč/dobírka a 59 Kč/platba předem.

Co tě určitě bude zajímat je, že pokud se netrefíš do velikosti šperku (např. prstenu), můžeš ho zaslat zpět – eshop ho zdarma vymění a pošle zpět ve správné velikosti. Navíc pokud jsi nejsi jistá nebo potřebuješ pomoc ohledně nákupu šperků nebo s výběrem dárků, všimni si okénka – chatu, kde ti odborník může poradit.

Také bych Vám ráda sdělila, že obchod se šperky www.Silver.Ag bude při příští soutěži, která se zde brzy objeví, naším sponzorem. Budeš tedy moc vyhrát krásný šperk + slevové poukázky!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSmývatelné barvy na vlasy
Další článekRimmel Lasting Finish
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. tak to jsou nádherné šperky :) taky kdybych měla neomezený rozpočet tak bych taky snad vykoupila všechno :D , a už se moc těším na soutěž o něco tak krásného :)

Diskuze je uzavřena.