Domů Sex & vztahy Kluci Tipy na správný flirt ...

Tipy na správný flirt 5/5 (1)

7

Pokud jste četli můj starší článek „Flirtování“, který je spíše do obecna, určitě vás zaujme i tento, kde se pokusím uveřejnit pár tipů. Samotnou mě to nenapadlo – Článek na přání.

Po přečtení staršího článku už víte, co je to flirt, jak se dá flirtovat a také s kým vším se dá flirtovat. Ovšem kdy je ta správná doba?

Jak už jsem psala, musíte na to mít náladu, chuť, musíte se cítit hezky, ne jako zmoklá slepice. Pokud jste tak strašně nervozní, že se klukovi ani nemůžete podívat do očí, nejlepší je prostě to trénovat. Zní to vtipně – ale zkuste buď už to zmíněné zrcadlo nebo jiné kluky, před kterými nejste tak nervozní (ty ošklivé:D). Zkuste se usmát na ně, zaflirtovat si – uvidíte jak reagují, otipujete si co se jim většinou líbí a poté můžete „zaútočit“ na toho svého vysněného.

První rada je, abyste flirtovala jen když u sebe nebude mít partu kamarádů – kluci (a i holky) prostě reagují a chovají se jinak, když jsou s nimi kamarádi. I když se mu budete líbit, tak vás takhle může poslat do háje, jen aby ze sebe udělal frajera. Ale tak nemusíto platit u všech, ale nejlepší je pokud ho odchytíte aspoň trošku samotného.

Nejlépe se samozřejmě flirtuje ve škole, kde krom hezkých pohledů můžete i zavést řeč. Na co? Na jedinou věc, kterou ZATÍM máte společnou – NA ŠKOLU. Můžete se třeba zeptat jestli neví, kde je nějaká učebna, nebo, že nemůžeš najít nějakého učitele. Prostě se snaž navázat trošku řeč, aby vůbec věděl, že žiješ.

Flirtovat nemusíš jen s klukem po kterém už dlouho koukáš. K zábavě spousty holek patří i flirtování venku s cizími. Např. když vyrazíš na nákupy, nebo když jen tak prostě sedíš na lavičce (je tu i možnost, že si k tobě přisedne uí:D). Zkus se jen tak bezpředmětně hezky usmát, pokud ti to vyjde, tak se ti zaručeně zvedne sebevědomí.

Co se týče flirtování po písmenkách – což je teď hodně oblíbené a můžete si v tom být i jistější a možná vám to i půjde lépe, tak to se stačí jen naučit pár hezkých větiček. Pokud se jedná o kluka ve škole na kterého máte kontakt, a třeba už si píšete, tak můžete napsat: „Dneska jsem tě ani nepotkala ve škole, škoda“ – jednoduchá věta, která mu ale dá najevo, že ho ráda potkáváte. Pokud už se znáte více, tak se nebojte ani použít větu „Jsi fajn, mám tě ráda“ – neobjasňujte to, ať si to vyloží po svém:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekBojíš se pololetního vysvědčení?
Další článekProblémy se silnou menstruací
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Přesně něco takového jsem potřebovala :) Když čtu podovbné články v časopisech, většinou jsou moc odvážné a už napoprvé po holce chtěj nějaké doteky a tak, na což nejsem připravená. Ale tenhle je tak akorát pro mě :) Pak mám ještě dotaz – v časopisech typu Bravíčko píšou, že co se týče pohledůů, je docela k věci se na NĚJ koukat, a jakmile ON pohled zpozoruje, rychle uhnout očima. A takhle třeba i několikrát. Ty naopak píšeš (v minulém článku), že uhýbání očima působí na kluky trapně. Tak co mám teda dělat?

    Na závěr bych Tě ráda poprosila o jeden článek – příliš silná menstruace a co s ní. Díky moc .)

  2. Ahoj, no záleží na tom jak těma očima uhýbáš – pokud se na něj díváš jen když on se nedívá, tak si toho ani třeba všimnout nemusí – kluci jsou občas pomalejší:) je hezké, když se usměješ aby si tě všiml a teprvé poté očima uhneš:) určitě článek napíšu

  3. ahoj prosím nemohla bys tady dát nejakej článek jak bejt pro kluka nedostupná ?:D

  4. Několikrát jsem se zkoušela na pěkného klučinu usmát, nebo si k němu sednout např. v autobuse, ale nikdy se mi to nepovedlo :D Pak si třeba řeknu: ,,já jsem blbá!“ :D Ale to už je většinou pozdě..Co s tím? :)

  5. Ahoj …. já fakt nevím jak ti mám poděkovat máš tyhle stránky strašně pěkný! Hodně jsi mi svýma článkama pomohla =) … prostě ti moc děkuju jsi skvělá a umíš úplně suprově psát i o věcech o kterých je nám trapný si povídat … taky ti moc děkuju za všechny užitečný rady =)

Diskuze je uzavřena.