Domů Sex & vztahy Kluci Tipy na vánoční dárky pro muže Zatím bez hodnocení.

Tipy na vánoční dárky pro muže Zatím bez hodnocení.

8

Ať už tatínek, přítel, brácha, strýček nebo dědeček – muži vždy patřili do našich řad, do našich domácností a srdcí a proto se nevyhneš kupování dárků právě pro mužskou část tvé rodiny a blízkých. Často to pro dívky nebývá zrovna lehký úkol – určitě je lehčí kupovat dárek pro stejné pohlaví než pro osobu, která je v podstatě tolik odlišná, ale zkusím ti dát pár tipů, které bys mohla využít a potěšit tak některého ze svých blízkých.

Opět bych chtěla upozornit, že samozřejmě stejně jako u žen, je potřeba vybírat dárky, které se budou líbit a potěší, každému se totiž nemusí líbit věci k počítači, každý nemusí mít radost ze šperku.

Pro vtipálky a IT

Pokud máš tatínka, přítele nebo bráchu, kteří rádi nosí originální trička, určitě ocení dárek v podobě potisku, který bude vtipný nebo bude mít co dočinění s IT oborem (hlavně pro počítačové a mobilní maniaky). V dnešní době si můžeš vybrat z velké varianty potisků a samozřejmě i velikostí a barev.

Trička s Androidem, s Applem, Googlem – to vše se dá sehnat, otázkou ale je kde? Nejčastěji je můžeš zakoupit na internetu, pohybují se v ceně okolo 200 – 300 Kč, což zas není tak strašné, pokud je to z kvalitního materiálu a s doopravdy originálním nápadem.

Kalendáře, filmy, hry

Pokud znáš někoho, kdo je blázen do her, určitě není na škodu mu koupit hru, kterou stále nemá a třeba o ní i mluví. Sice se hry dají stáhnout, ale spousta kluků ocení, když mají doma originální verzi, klidně i sběratelskou edici. To samé platí i u filmů.

Dobrým nápadem jsou také kalendáře se zajímavými fotkami. Určitě jeden z těch lepších je oficiální playboy kalendář, kde jsou fotky kvalitní a který kluk se rád nepodívá na pěknou a odkrytou holku, navíc v praktickém balení?:) Takový kalendář se dá sehnat okolo 250 – 350 Kč.

Klasika

Klasikou myslím dárky, které všichni bereme v potaz a některé z nás je doopravdy koupí a jiné slečny je raději oželí a nechají v obchodě.

Konkrétně mám na mysli plyšáky, šperky (řetízky, náramky, prstýnky) nebo fotorámečky. Vcelku dobře vypadající alternativou fotorámečků jsou ty digitální, do kterých nahraješ fotky a můžeš si je vystavit jako malé lcd monitory, kde se ti promítají vzpomínky, ať už jedna nebo více. Není to úplně špatný dárek ani pro přítele nebo tatínka.

Dárkové sady

Zde můžeš koupit jak sadu kosmetickou – koupelnovou, kde najdeš parfém, deodorant či sprchový gel, tak není marná ani varianta s holícími potřebami. Vcelku pěkné sady má značka Gillete, u které se nemusíš bát ani o kvalitu.

Co se týče místa pořízení, seženeš je v drogériích a supermarketech, není ani od věci vyčkávat, jestli na sady nebude sleva, bohužel před Vánoci většinou toto zboží ve slevě nebývá. Každopádně je to ale praktický dárek.

Pro starší 15ti let

Pokud už máš přítele, je Vám oběma patnáct a chceš ho nějak potěšit, k dispozici máš velkou zásobu „lechtivých“ dárků. Mluvím o poutech, prodávají se i stolní hry, knížky, jedlé spodní prádlo, čokoláda na tělo a jiné erotické vychytávky a pomůcky.

Toto zboží můžeš samozřejmě koupit v sexshopech napříč celou republikou, ale chápu, že spousta dívek se tam stydí zajít (né, žádný strach, není to vůbec hrozné:), takže můžeš objednávat z internetu.

Vína, doutníky

Pro dědečky a tatínky, kteří mají rádi velký styl, se hodí jak vína, tak doutníky. Obojí můžeš koupit v krásných dárkových balení, které nemusíš ani balit do balícího papíru, stačí jen dát pod stromeček.

Pokud ti ještě není 18ct, určitě není problém poprosit maminku, babičku nebo starší sestru, aby ti dárek koupily nebo šly na nákup s tebou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článek4.12.2011
Další článekJak pečovat o své ruce?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

 1. Pěkný článek, dobrý tipy.. Jinak to „Pro starší 15ti let“ mě pobavilo :D Já bych tohleto nikomu nedala, ale tak někomu se to třeba hodí :D

  • Já tohle praktikuju běžně, mám ráda dárky, které mají využití, pobaví:) Třeba taková pouta, od přítele jsem před rokem k svátku dostala třeba knihu (ve smyslu kamasútry) a takovou hru. Hodně mě to pobavilo, protože jsem to vůbec nečekala:) Ale je to vážně pro ty starší, protože málokterá mladší holka si dokáže představit, že by to někomu dala, nedej bože, že by to šla jenom koupit:)

 2. Přijde mi to fajn, hezké nápady :)
  Dělám si z přítele už aspoň půl roku srandu, že mu koupim pouta – občas by se hodily O:) :D
  Ale nějak mě nenapadlo, že je teď fajn příležitost mu je koupit…
  Chtěla bych se zeptat jestli nevíš (asi víš :D) kolik tak přibližně stojej?:)
  Do sexshopu jsem ještě nikdy nešla – no co vše je jednou poprvé… :)
  Ale všimla jsem si, že občas mají na dveří napsáno vztup až od 18ti… 18 mi neni je v tom nějaký problém?

  • Já jsem tam zavítala už před 18ti a nikdy žádný problém nebyl, ale tak asi záleží obchod na obchodu, celkově si myslím, že pokud se nebudeš chovat hloupě nebo dělat problémy, tak proč by tě měl kdo vyhazovat? Na většině z nich ani upozornění (od 18ti let) není, takž je to dost spekulativní:)

   Jinak ty pouta – já jsem je kupovala přes net asi za 150 Kč, záleží na tom, jestli budou od nějaké značky, jak moc kvalitní, jestli s klíčkem nebo jen s „čudlíkem“, z jakého materiálu apod.

 3. Bohatý výběr kvalitních dárků k různým příležitostem, pro ženy, muže, rodiče, děti, sourozence, přátele… novinky ve všech cenových kategoriích, moderní, značkové, elegantní styl, technologie… jsem našla na těchto webových stránkách. Doporučuji.

 4. Můj kluk sbírá kartičky Pokémonů. Je to dnes oblíbený. Dejte je svýmu klukovi.

Diskuze je uzavřena.