4.12.2011 Zatím bez hodnocení.

Pro dnešek mám pro Vás krátkou zprávičku o tom, co blog čeká a nemine.

Okolo osmé hodiny dám na facebook blogu odkaz na chat (pravděpodobně ho přidám i sem), kam můžete přijít a popovídat si, o všem, co vás jen napadne. Budu se snažit udělat si čas a být tam, co nejdéle to půjde, takže pokud chcete slyšet odpověď na nějakou Vaši otázku, určitě přijďte.

Druhá věc, která Vás čeká, jsou nové články. Už dnes jste si mohli přečíst článek o tipech na vánoční dárky pro ženy, v plánu mám co nejdříve (během následujících dvou dnů) udělat tipy pro muže. Co se týče Vánočního speciálu, určitě tu ještě potkáte tip na kreativní balení dárků a určitě i nějaký ten fotonávod na líčení ke slavnostní večeři.

Jinak… byli jste se už podívat na Vánočních trzích na Staroměstském náměstí? Mám v plánu zajít se tam podívat v úterý, těším se:)

Těším se na Vás dnes v osm hodin večer v chatovací místnosti. Těsně před 20:00 na facebook a sem hodím odkaz, přes který se dostanete do místnosti.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Na Vánočni trhy bych se ráda taky podívala, ale bohužel bydlím až v Ostravě :(

  2. Na chat se moc těším, jinak na Stromák se bohužel nedostanu :((.

  3. Ahoj, já na se asi taky půjdu podívat v nejbližší době na Staroměstské náměstí..Moje mamka tam pracuje, takže se tam asi za ní stavím a okouknem to tam..:))

  4. Už se hrozně těším na ty tipy pro muže, vůbec nevím co dát taťkovi..

  5. Haaanííík-Batty Lady

    Ten chat je dobrý nápad :))

  6. Na těch trzích jsem byla za odměnu za práci pro stonožkové hnutí a je to tam krásné. Koupila jsem si krásné, ručně vyřezávaná naušnice a mají tam toho opravdu hromadu. Těm, co bydlí poblíž doporučuju se tam zastavit :).

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist