Domů Ostatní 4.12.2011 Zatím bez hodnocení.

4.12.2011 Zatím bez hodnocení.

6

Pro dnešek mám pro Vás krátkou zprávičku o tom, co blog čeká a nemine.

Okolo osmé hodiny dám na facebook blogu odkaz na chat (pravděpodobně ho přidám i sem), kam můžete přijít a popovídat si, o všem, co vás jen napadne. Budu se snažit udělat si čas a být tam, co nejdéle to půjde, takže pokud chcete slyšet odpověď na nějakou Vaši otázku, určitě přijďte.

Druhá věc, která Vás čeká, jsou nové články. Už dnes jste si mohli přečíst článek o tipech na vánoční dárky pro ženy, v plánu mám co nejdříve (během následujících dvou dnů) udělat tipy pro muže. Co se týče Vánočního speciálu, určitě tu ještě potkáte tip na kreativní balení dárků a určitě i nějaký ten fotonávod na líčení ke slavnostní večeři.

Jinak… byli jste se už podívat na Vánočních trzích na Staroměstském náměstí? Mám v plánu zajít se tam podívat v úterý, těším se:)

Těším se na Vás dnes v osm hodin večer v chatovací místnosti. Těsně před 20:00 na facebook a sem hodím odkaz, přes který se dostanete do místnosti.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTipy na vánoční dárky pro ženy
Další článekTipy na vánoční dárky pro muže
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

6 KOMENTÁŘE

  1. Na Vánočni trhy bych se ráda taky podívala, ale bohužel bydlím až v Ostravě :(

  2. Ahoj, já na se asi taky půjdu podívat v nejbližší době na Staroměstské náměstí..Moje mamka tam pracuje, takže se tam asi za ní stavím a okouknem to tam..:))

  3. Už se hrozně těším na ty tipy pro muže, vůbec nevím co dát taťkovi..

  4. Na těch trzích jsem byla za odměnu za práci pro stonožkové hnutí a je to tam krásné. Koupila jsem si krásné, ručně vyřezávaná naušnice a mají tam toho opravdu hromadu. Těm, co bydlí poblíž doporučuju se tam zastavit :).

Diskuze je uzavřena.