Trendy jara 2013 Zatím bez hodnocení.

Marc+Jacobs+Spring+2013+Details+znRPm3RTXj_lSkutečně pochybuji, že všechny dívky sledují nejnovější módní trendy a podle nich obnovují šatník, nakupují a vyhazují staré oblečení  – v tomhle ohledu je určitě důležitější, jak se v daném oblečení cítíme a jak nám padne, jak sluší. Je přeci nelogické vzít si na sebe něco, co je sice neuvěřitelně in, ale necítíme se v tom dobře – to byl měl být základ. Módní trendy, návrháři a přehlídky nás ale vždy budou doprovázet, budou nám ukazovat to, co zrovna „letí“ a čím se obchody s módou možná inspirují. Pokud tě taková módní inspirace zajímá, shrnula jsem pár bodů, které jsou teď na jaře ty nejvíc „in“. Sama uznáš, že některé z nich k jaru prostě patří!

Výrazné barvy 

Podle mě není jaro bez nějaké té veselé a výrazné jarní barvy. Žlutá, zelená, různé bláznivé barevné kombinace – pokud se ti to líbí, proč nebýt barevná? Občas je smutné, když se podíváš na ulici a vidíš, jak všichni nosí jen odstíny hnědé, šedé a černé a jaro je právě dobou, kdy by se to mělo změnit.

Proužky 

Proužky se objevovaly snad u každé módní přehlídky. Nejvýraznější a i nejlépe podané mi přišly proužky a vzory Marca Jacobse, který nejen že vzal proužky, ale hodil je do takové klasiky jako je černá a bílá.

Kontrasty 

Stejně jako proužky, hodně oblíbené jsou kontrastní barvy (již zmíněná kombinace černé a bílé) a různé ostré vzory, kombinace tmavé a světlé.

Marc Jacobs Spring Collection

Marc Jacobs Spring Collection

Maxi sukně 

Tenhle trend mě společně s výraznými barvami zaujal nejvíc a je podle mě nejlépe nositelný. Sukni totiž může nosit každá dívka (pokud se v ní dobře cítí), stačí si vybrat jen dobrou délku, střih a barvu. Navíc je to hrozně příjemný oddych od klasických jeansů a nudných kalhot.

christian-dior-spring-2013-51

Dior Spring Collection

dior-spring-summer_2354110a

Dior Spring collection

Trendy šedesátá 

Styl Briggite Bardot nebo třeba takové modelky Twiggy. V tomhle módní trendu dominují čelenky, výrazná bižuterie, syté barvy, kostky a pruhy, různé geometricky zajímavé střihy nebo sukně do Ačka.

Louis-Vuitton-Spring-Summer-2013-Collection-15

Louis Vuitton Spring Collection

Z řetězců:

New Yorker 

I když New Yorker a jeho módu nějak extra nemusím a nepatří k mým oblíbeným obchodům, u něj mě nejvíc zaujala slíbená jarní kolekce a první fotografie, které byly vydané. Fotografie s výraznými legínami, svetrem a výraznou bižuterií mě skutečně okouzlila.

new_yorker_image_material_spring_2013_spring2013_am_1

Orsay 

A z druhého soudku – orsay naopak patří k mým oblíbeným obchodům, mám ráda atmosféru v prodejnách a vždy mě nejvíc zaujme ženskost, kterou orsay oblečení má. Na jaro/léto se hodně prosadily jednoduché šaty, úzké pásky, jarní, ale lehce tlumené barvy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

 1. Anonymka, kterou znáš :)

  Proužky, mentolová barva, .. to se mi líbí letos nejvíc, a ani jsem nevěděla, že to bude patřit mezi trendy :).

 2. Mě teda třeba štve, u Orsay, a poslední dobou u kompletně všech obchodů, ta vyblitost barev. Přijdu do obchodu, a tam samé ,,vyblitiny“, žádná sytá barva. Zrovna v sobotu jsem šla nakupovat s cílem pořádných barev, přesně jak jsi napsala v článku, ale zase jsem odešla s hnědou, černou a šedou. Protože tam nebyla žádná normální barva :-(

 3. Věci pěkné, jen většinou nové věci stojí moc peněz a taky mi málokdy sednou…a to nejsem tlustá, jen mám větší prsa…třeba v Tally Weijl najít něco co by mi bylo a skoro nadlidský výkon. A v Orsay poslední dobou taky :(

 4. Co se týče proužků a 60. let, přijde mi, že se s tím každý rok návrháři vytasí jako s neuvěřitelnou novinkou, ale příští rok tento postup opakují zas a další zas. Pokud se nemýlím, 60. byla oblíbená tak před 4 roky, ale přesto pořád vidím nápisy jak se opt vrací do módy a objevuje se starý styl atd. Už mi to trochu leze krkem…

 5. Lianna Ellusive

  Minimálně ty třetí šaty od Orsay se mi moc líbí:-)

 6. Tak z tohoto článků se mi libí snad všechno, ovšem ty šaty z Orsaye… Hmm… A léta šedesátá… Mám slabost pro retro věci, no.:-)

 7. Fraise Massepain

  Doufám, že z trendů nikdy nevyjdemůj nejoblíbenější obchod! ^^ H&M

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist