Trendy pro podzim 2012 Zatím bez hodnocení.

Nejsem žádná fashion blogerka a pravděpodobně ani nikdy nebudu. Módu a oblečení jako takové, mám hodně ráda, ale řadím se spíše do kategorie, která to tolik neřeší, vezme si na sebe to, co se jí líbí a co jí sluší a tím to hasne. I přes to ale čas od času zkouknu nějakou přehlídku, zavítám na stránky návrháře nebo omrknu, co bude „in“ na daný rok či roční období. A proto už je to pár dní, co tu máme oficiální podzim, nedalo mi to a ráda se s Vámi podělím o to, co se tentokrát bude považovat za trendy.

Barvy 

Každý návrhář a každá značka dává přednost nějaké klasické podzimní barvě. Letos je to stále stálice v odstínech červené, oranžové a žluté. Nic nezkazíš ani černou (samozřejmostí je hnědá a hořčicová barvička).

Upřímně to už považuji za jistou samozřejmost a tyhle barvy se mi k podzimu zkrátka hodí. Jak kabáty nebo i laky na nehty – k podzimu to patří.

Líčení 

V líčení vedou červené rtěnky a tekuté linky na horním víčku. Co se týče červených rtěnek, je jasné, že hodně výrazné barvy nesluší každému. Každopádně i červená má několik odstínů a proto si snad každý může najít tu svojí oblíbenou. Moje nejoblíbenější je Essence v odstínu Amost famous, která je doopravdy výrazná studená červená.

Pokud jsi ještě odvážnější, můžeš zkusit tmavě hnědou nebo fialovou.

Vzory

Hodně se objevuje army styl – jak kalhoty, tak i různé bundy s vojenským motivem. Stejně tak vedou kovové doplňky jako jsou cvočky a fantazii se meze doopravdy nekladou. Mohou to být boty, pásky, kalhoty, kraťasy, tak i bundy nebo čepice.

Šperky

Velice módní jsou výrazné šperky a prsteny. Extra populární místo šperku je i „falešný“ límeček, který můžeš potkat snad na každém druhém fashion blogu.

Velikost

Tenhle podzim a zimu platí – čím větší a volnější, tím lepší. Jak boyfriend jeans, ponča nebo různé volné dámské svetry, tak i o něco větší velikosti oblečení teď letí a rozhodně do trendy podzimu patří.

Zdroj obrázků: http://www.veraal-shop.cz/, asos.com

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Pěkný článek Mers :)

  2. Jéé, supr článek! :).. a tu rtěnku mám taky, je fakt super ( obzvlášť v kombinaci s konturovací tužkou od Essence – odstín 10 Femme Fatale) ;)

    • Rtěnka je vážně bezvadná a ráda jí nosím, s konturkou zkušenost nemám (od essence nemám ještě ani jednu:-/) :)

  3. FloSii McCartney

    Army styl se mi nelíbí, ale cvočky zbožňuju! :3

TOPlist