Domů Sex & vztahy Kluci Věci která holky rády nosí, ale klukům se nelíbí Zatím bez hodnocení.

Věci která holky rády nosí, ale klukům se nelíbí Zatím bez hodnocení.

0

Věci, co holky strašně rády nosí a klukům se strašně nelíbí

Holky mají svůj vlastní vkus a některé věci, které si oblékají, se klukům prostě nelíbí. Následující seznam uvádí 9 položek, které jsou mezi dívkami oblíbené, ale mohou na kluky působit nepříznivě:

 1. Velké sluneční brýle – Holky je milují pro jejich styl a ochranu očí před sluncem, ale klukům se občas zdají přehnaně velké a nepraktické.
 2. Kozačky nad kolena – Holky je nosí, aby vypadaly trendy a zvýraznily své nohy. Nicméně mnoho kluků si stěžuje, že je kozačky nad kolena považují za nevkusné a nemoderní.
 3. Punčochové legíny – Mnoho dívek nosí punčochové legíny, protože považují za sexy a pohodlné. Avšak někteří kluci je vnímají spíše jako nepotřebnou vrstvu mezi nohavice a kůži, která nemá žádný praktický účel.
 4. Umělé nehty – Mnoho holek si nechává nasadit umělé nehty, aby vypadaly elegantněji a sofistikovaněji. Nicméně mnoho kluků má raději přirozený vzhled nehtů a umělé nehty je nechávají chladnými.
 5. Příliš mnoho make-upu – Holky se rády líčí a používají make-up, aby zvýraznily svou krásu. Avšak kluci preferují přirozený vzhled a příliš nadměrný make-up na nich působí jako maska, která zakrývá skutečnou osobnost.
 6. Křiklavé barvy – Některé dívky milují odvážné a křiklavé barvy oblečení. Klukům se však občas zdají takové kombinace barviček příliš výrazné a odrazující.
 7. Kárované vzory – Mnoho holek nosí oblečení s károvanými vzory, protože je považují za moderní a stylové. Bohužel, někteří kluci je vidí spíše jako uniformu pro farmáře, což na ně vůbec nepůsobí atraktivně.
 8. Vysoké podpatky – Vysoké podpatky mohou dělat z dívek vypadat elegantně a sexy. Ale kluci si často stěžují, že se kvůli nim holky chůzí jen pomalu a mohou mít problémy s pohybem.
 9. Minišaty – Mnoho dívek nosí minisukně a minišaty, aby ukázaly své krásné nohy. Kluci si však často myslí, že je to příliš odhalené a nemají rádi, když jsou dívky příliš odvážné.

Tento seznam se nevztahuje na všechny kluky a holky, každý má svůj vlastní vkus. Nicméně, berte ho jako zajímavou diskuzi o tom, jak se na některé módní trendy může nahlížet z různých perspektiv.

 

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

 

1. Boyfriend jeans

Boyfriend jeans nabízí maximální pohodlí a s vhodnými doplňky zároveň i styl, jako ze stránek Vogue. Proto je nosíme. Vysvětlete to ale někomu, pro koho je sledování zadek v obepnutých džínách jednou z hlavních radostí vedlejšího dne.

2. Turecké kalhoty

Tzv. „nasravačky“. Kalhoty, do nichž se v zadek pohodlně vejde třikrát, jsou to, co boyfriend jeans v bledě modrém.

3. Krátké vlasy

Pokud na to máte obličej, krátké vlasy jsou jasná volba. Každý den můžete vypadat jinak a navíc, výrazným ostříháním svým vlasům dost ulevíte. Rádi to ale udělejte a nečekejte to tomu svému dopředu, jinak totiž uslyšíte asi něco jako „Hmmm, a fakt to musí být?“. Oni ty havy prostě milují, no.

4. Maxi sukně a šaty

Když je 30 a více stupňů, povolující dlouhá sukně je prostě mnohem lepší, než upnuté mini. No jo, jene v tom nejsou vidět nohy. Ani zadek. Ani pupík. Vlastně jste pro ně prostě kóka, která na sebe hodila pytlové šaty.

5. Rudá rtěnka

Dokonalá šeřička, zvaná elegancí minulých, to, co z pusy udělá femme fatale. Takhle vidíme rudou rtěnku my. Pro muže je to nebezpečná pecka, která obarví a už nepustí, když nám chtějí dát pusu.

Rud

6. Čelenky

Když si holka nandá obyčejnou, praktickou čelenku, pro kluka to znamená jediné – teď bude něco dělat, sportovat nebo uklízet, za chvíli bude zpocený a celkově takový umatlaný. Když je na ní ještě nějaká mašlička nebo ozdoba, riskujete, že mu začnete připomínat mladou školačku.

7. Piercingy

Pokud vůbec nemáte mezi příznivce body modifikací nebo do party punk, piercingy v obličeji kluci obecně tak nějak neberou. Neplatí to u intimních piercingů, ale tam je ten význam celkově tak trochu jiný, že jo.

8. Rolky

Co na tom, že rolky ve skutečnosti opticky zvětšují prsa, když reálně nejsou ani trochu vidět?

9. Lodičky

Kramflek, obzvlášť, pokud jsou v nich pěkné nohy, se mužům samozřejmě líbí. Zalíbení ale opadne s každým dalším zakoukáním, že dlouho už jít prostě nemůže. Nakonec svoji dámu nese na zádech do taxíku,

 

láska kluci

FAQs o nošení brýlí u holek

1. Proč holky rády nosí brýle?

Holky často nosí brýle kvůli různým důvodům, například:

 • Brýle mohou dodat jejich vzhledu určitou eleganci a styl.
 • Brýle mohou pomoci korigovat jejich zrakové vadu.
 • Brýle mohou být také módním doplňkem, který dokáže jejich outfit zvýraznit.

2. Co klukům na brýlech nelíbí?

Kluci mají různé důvody, proč se jim brýle nelíbí:

 • Někteří kluci si myslí, že brýle jim kazí vzhled.
 • Někteří kluci nechtějí připouštět, že by mohli mít zrakovou vadu.
 • Někteří kluci se prostě brýlí chtějí vyhnout a dávají přednost jiným typům vidění.

 

NEJLEPŠÍ SÉRUM PRO DELŠÍ ŘASY V AKCI

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – kluci

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno