Domů Krása & Péče Recenze Curapil tablety recenze a zkušenosti – top péče o tvoje vlasy ...

Curapil tablety recenze a zkušenosti – top péče o tvoje vlasy 5/5 (4)

5

Curapil

9.7

Hodnocení

9.7/10

Plusy

 • vysoká koncentrace účinných látek
 • vyživuje nejenom vlasy, ale také nehty a pokožku hlavy
 • množství spokojených ohlasů na internetu

Mínusy

 • neslouží jako náhrada pestré stravy

Zdravé a krásné vlasy jsou snem mnoha z nás. Ovšem ne vždy je cesta k nim přímá a jednoduchá. Je totiž třeba přijít na to, co právě nám v dosažení této „koruny krásy“ brání. Je to snad špatně vyvážená strava? Nedostatek vitamínů a minerálů? Nebo snad rodinné dispozice a odpovídající genetická zátěž? A co stres a další negativní faktory z našeho běžného života?

Dopátrat se důvodu, kvůli nimž je naše kštice tak nevzhledná, je leckdy složité. Proto se vyplatí vsadit na řešení, které dokáže potlačit několik problémů naráz. Pokud na něj chcete vsadit i vy, pak se seznamte s přípravky Curapil.

✅Z vlasů lze poznat stav, v jakém se vaše tělo nachází

Nemá-li žena krásné vlasy, pak jakoby jejímu vnějšímu sympatickému já něco chybělo. A nezachrání to ani povedené líčení nebo drahé šaty. Fluidum přirozené krásy je zkrátka nezbytné – pokud chybí, nelze ho ničím nahradit.

Ale vlasy leckdy našim dobře míněným snahám brání. Zrcadlí totiž v sobě stav našeho organismu – a to ne vždy právě příjemným způsobem. Suché, polámané, roztřepené nebo naopak mastné – vypovídají o mnohém a je jen na nás, zda se jim naučíme naslouchat. Nebo ještě líp, zda našemu tělu poskytneme vše, co potřebuje,aby se přestalo „vybíjet“ právě na vlasech.

Lesklé silné a husté vlasy nám tak obvykle zajistí ta správná výživa, byť v některých případech nemusí stačit ani ona. Setrvalý stres nebo genetická zátěž či nějaké vážné onemocnění jsou dostatečně pádnými faktory, které zhatí i tu nejlépe míněnou snahu. Ovšem troufneme si říct, že něco podobného se týká jen menšiny z nás.

curapil

✅Zlepšete svoji stravu cíleně – jen kvůli svým vlasům

Takže když teď víte, o co se hraje, můžete s tím také efektivně něco udělat. Nejspíš vám nepomůže, pokud se uchýlíte k sebe obviňování nebo depresím. Místo toho si nastudujte tak trochu zásady zdravé stravy a celý proces nastartuje tím, že svým vlasům poskytnete výživu přímo na míru. S tím vám může pomoci právě Curapil.

Curapil patří mezi osvědčené prostředky na našem trhu, které se specializují právě na vlasy. A k dispozici nejsou jen tablety, ale i kondicionér nebo šampon. Vše samozřejmě v přírodním kabátku s důrazem na použití těch nejkvalitnějších ingrediencí. Pojďme se tedy s Curapilem seznámit blíže!

✅Curapil tablety recenze

Curapil je vlastně doplněk stravy, určený k výživě vlasů. Ovšem pod tímto názvem můžete najít i e-shop, samozřejmě s příponou cz. Provozuje ho společnost SCE s.r.o. se sídlem v Opavě. Curapil se snaží jenom vrátit vlasům jejich zdraví a krásu, ale při dlouhodobém užívání se snaží rovněž zlepšit stav vaší pokožky na hlavě. Ano, to je právě místo, odkud vyrůstají vlasové folikuly a z nich samozřejmě poté vlasy.

Želízkem v ohni je právě Curapil doplněk stravy, ovšem pro posílené jeho účinků je k mání i řada „vnější péče.“ Například již zmíněné kondicionéry a šampony. To však není všechno. V e-shopu je dostupná i kosmetika, určená jak pro ženy, tak i pro muže. A co si můžete pořídit?

 • DOPLŇKY STRAVY
 • KOSMETIKA
 • ORGANICS
 • AKČNÍ BALÍČKY
 • DÁRKY
 • TRIČKA

Takže ve vašem košíku mohou skončit třeba přípravky z řady Curapil Men, vlasové přípravky pro regeneraci i pro profesionální péči, fixátor make-upu, regenerační séra, vyživující spreje a oleje, bambucké máslo nebo rovnou celé dárkové sady.

A ceny? Ty se pohybují různě – od pár stokorun až po tisíce. Curapil tablety se nacházejí asi na zlatém středu. Za 60 tablet pro zdravé, krásné a husté vlasy zaplatíte cca 700 Kč. A rozhodně nejde o velkou investici, protože podle recenzí pomohl tento produkt hned 92 % zákaznic.

✅Co vlastně Curapil tablety obsahují?

Unikátní kombinace vitamínů a minerálů – ovšem toho slovní spojení se vyskytuje snad u každého lepšího doplňku stravy. Tak po čem sahá konkrétně Curapil?

 • výtažky z topinamburu,
 • kvasnice
 • a aminokyseliny.

A to samozřejmě v každé tabletě. Stačí jen užívat a plnit si tak svůj vlasový sen pěkně krok za krokem. Stačí jedna tableta denně, takže vám balení vystačí na dva měsíce – což je za tu cenu rozhodně super.

✅Síla bylin pro vaše vlasy

A proč právě tyto složky? Důvodů je celá řada. Pojďme se společně podívat na ty, které vašim vlasům obzvláště prospějí.

?Topinambur hlíznatý

Můžeme ho znát jako chutnou zeleninu, ovšem ve skutečnosti toho tahle zvláštní americká slunečnice umí mnohem víc. Jeho hlízy jsou totiž zdrojem inulinu a mohou nám dodat mnoho minerálních látek. Pro vlasy je velmi důležitý fosfor, draslík, vápník, křemík nebo hořčík. Ovšem neprospívají jen naší kštici, stejnou měrou z nich bude těžit i naše kůže nebo nehty. A abychom nezapomněli, tahle pětice má skvělý vliv i na naše vnitřní orgány. Vděčné vám budou zejména játra a ledviny.

?Pivovarské kvasnice

V přípravku Curapil najdeme odhořčené pivovarské kvasnice. Jde o perfektní zdroj bílkovin, vlákniny a řady minerálních látek. Kvasnice doplňují do tablet to, na co by topinambur sám nestačil. Zejména měď, fosfor, zinek a železo.

A nesmíme zapomenout ani na aminokyseliny L-Methionin a L-Cystein. U Curapilu se získávají z čistě rostlinných zdrojů, nebojte se. A o co vlastně jde? Jejich role je velmi důležitá. Vlasům totiž slouží jako stavební materiál. Takže pokud je chcete podpořit v růstu, měli byste jim dopřát právě pořádnou proci těch správných aminokyselin. Kromě toho prospějí i vašim nehtům a budou se podílet na mnoha pozitivních procesech v našem těle.

Kompletní složení přípravku Curapil: Topinambur hlíznatý sušený, sušené pivovarské kvasnice, L–methionin, L–cystein, pantothenát vápenatý, extrakt kopřivy dvoudomé, selenové kvasnice, citronan zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, biotin, mannitol, bambusová vláknina, extrakt z červené řepy, stearan hořečnatý.

Ovšem důležité není jen složení, ale také množství látek, které denně přijmete. Zajím vás, proč Curapilu stačit denně užívat jen jednu tabletku, zatímco obdobné přípravky doporučují za tu samou dobu třeba čtyři? Tajemstvím je právě jeho složení a maximální koncentrace účinných složek.

curapil

✅Curapil – dávka na jeden den

Účinná látka: Množství:
Sušený topinambur hlíznatý 250 mg
Sušené pivovarské kvasnice 100 mg
L-methionin 50 mg
L-cystein 50 mg
Vitamín B5 35 mg
Extrakt kopřivy 30 mg
Selen 40 μg
Zinek 3 mg
Vitamín B6 5,50 mg
Biotin 2 000 μg

Schválně – zkuste si porovnat složení jiných přípravků na trhu. Třeba i těch, které jste na vlasy užívali v minulosti a ony vám – tak nějak kulantně řečeno – nepomohly. Zakopaný pes totiž může být právě v denní dávce potřebných živin.

✅Curapil recenze

Proč právě Curapil? Už někdy během léta mě postihly problémy s padáním vlasů. Těžko říct, jaký byl důvod. Tipla bych to na velký stres, který dnešní dobu provází. Neustále řeším nějaké problémy s rodinou – uklidňuju, navštěvuju (je-li to bezpečné), vařím, posílám chybějící finance. Asi to také znáte. Ale co naplat, příbuzným je zkrátka třeba pomoci. Mám se tedy rozhodně co otáčet, takže někde se to zkrátka a dobře projevit muselo.

Ne, že bych měla peněz na rozhazování, ale přece si nenechám zničit svá léta pěstované dlouhé vlasy kvůli hloupému koronaviru? Ne, nesnažím se to zlehčovat, berte to jen jako takový povzdech… A právě na Curapil se mi povedlo najít řadu pozitivních recenzí z mnoha zdrojů.

Takže po nějakém čase stráveném na internetu jsem skončila právě u Curapilu. Slibovala jsem si od něj hodně, koneckonců 92 % spokojených zákaznic není zrovna málo, že? Tak proč by nemohl pomoci také mě? Preventivní prohlídka v září víceméně vyloučila, že by za mými problémy stála nějaká nemoc, takže nezbývalo, než se do testování pustit.

Pro úplnost: délka doporučeného testování je cca 120 dní, takže u mě je to aktuálně „jen“ nějakých 90 (září, říjen, listopad), ale to vůbec nevadí, protože výsledky jsou rozhodně poznat už teď.

Koneckonců jeho složení doslova nabité účinnými látkami má k tomu ty nejlepší předpoklady. Razím heslo, že vitamíny a minerály nikomu neublíží, a když je navíc všechno tak krásně přírodní…

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

❓Curapil recenze po měsíci

Musím uznat, že e-shop Curapil.cz reaguje rychle. Kúru jsem objednala v pondělí večer a ve středu už jsem mohla užít první tabletku. Žádné podmínky to nemá. Snad jen zapít Curapil pořádnou sklenicí vody, protože tabletka je malinko větší. A vůbec díky vodě všeobecně všechny minerály a vitamíny lépe působí – to vám potvrdí v každé lékárně.

Jinak se ale za první měsíc nic moc nestalo. Tedy pokud nepočítám svoje řasy, které se mi po jednom nepovedeném maškarním experimentu tak trochu polámaly a vůbec prořídly. Na jednu stranu, co by člověk neudělal pro pěkný kostým, že jo… Ale na tu druhou. Ale nejsem si jistá, jestli dávat silnější a pevnější (oproti stavu PŘED) řasový porost za „vinu: právě Curapilu. Pomáhala jsem si totiž i jinak – nanesením ricinového oleje každý večer, což je moje osvědčená metoda. Ovšem životní cyklu řas je o něco kratší, takže alespoň co do hustoty by to už nějaký ten přínos být vidět mohl. Tedy nehodnotím, nechávám na zvážení každého čtenáře.

❓Curapil recenze po dvou měsících užívání

Také vás při česání rozčilují nejrůznější tenké vlásky, které se ne a ne zařadit namísto, ovšem co by za ně ženy s problémy s vlasy daly. Ano, patřím mezi ně a tak, může s radostí ohlásit, že se u mě začínají vyskytovat! A to v míře opravdu nebývalé. No opravdu. Můžu to posoudit, protože o tom přehled docela mám. Se svými vlasy jsem se totiž důkladně seznámila po brigádě na letním táboře. Tušíte správně – vši. Ve vlasech po zadek. Hrůza. Ale zvládla jsem to. Tak mě napadá, jestli všechny ty zábaly a další drastické kúry také nemůžou mít s kvalitou nebo spíš nekvalitou mých vlasů souvislost. Ale to už je teď vlastně jedno.

Důležité je, že se začíná objevovat spousta malých nových tenkých vlásků opravdu po celé ploše hlavy. Paráda.

❓Curapil recenze po třech měsících užívání

A jak to celé pokračuje? Perfektně. V kartáči už nezůstává tolik nových vlasů a co jsem se měřila, tak po třech měsících mám nárůst o báječné tři centimetry. Vlasy jsou i tak nějak příjemnější na dotek – už nejsou tak hrubé nebo šupinaté či jak bych to řekla. Lépe se mi češou, což jsem si ověřila, když jsem si jednou zapomněla ošetřit kondicionérem.

Vůbec z nich mám lepší pocit, i na fotkách vypadají líp :) A taky mě tolik nesvědí hlava, když si trochu posunu mytí. Znáte to – občas prostě nevyjde všechno přesně podle plánu. To připisuju tomu, že se mi lepší i pokožka hlavy. Jinak to dokázat nemůžu – na lupy ani maštění jsem nikdy moc netrpěla.

❓Curapil recenze čtvrtý měsících užívání

Takže tedy najíždím čtvrtý měsíc, ale už teď můžu říct, že to rozhodně nebyla špatná investice. Koneckonců – jsou to nějaké tři stovky na měsíc a kdybyste za ošetřením vlasů dorazily do nějakého lepšího salónu, zaplatily byste mnohem víc. Takže dojedu čtvrtý měsíc a uvidím. Jsem v pokušení koupit si další balení a asi to udělám. A dost možná sáhnu i po šampónu a kondicionéru. Ty jsem kvůli objektivitě recenze používat nechtěla, ale když vidím, co Curapil umí, nejspíš do nich půjdu. Počkám kolik peněz mi přinese Ježíšek a kdo ví – možná do košíku i něco přihodím ona i ta kosmetika vypadá dobře.

❓Curapil zkušenosti

A jaké zkušenosti mají s tímto produktem jiné uživatelky? Propátrali jsme internet a tady vám některé překládáme.

Je to opravdu zázrak, já se léčím 17 let se štítnou žlázou a vlasy mi nehorázně po hrstech padaly. Doktoři říkaly, že je to neřešitelný problém díky štítné žláze. Tet beru Curapil druhý měsíc a vlasy přestaly padat, tak najednou to jde. Teď jsem si objednala další balení, at zobu dál a narostou mi vlasy do délky. Jak narostou mě, tak to už snad každému))))). Vlasy jsou můj mindrák číslo 1,takže tet se mi konečně blýská na lepší časy))).

Kotýsek, Emimino.cz

Curapil duo používám necelý měsíc a už snad po týdnu jsem pocítila změnu. Rostou nové vlasy, méně padají a celkově jsou mnohem lepší. Jsem moc spokojená tak si ještě objednám i šampon, kůru atd. I bambucké máslo je skvělé. Jsem moc spokojen

Valerie Lancigerová, Facebook

Můžu jenom doporučit ;) Beru cca 2 měsíce a už vidím rozdíl. Vlasy tolik nepadají, nemastí se a i délka hodně pokročila. Nehty jsem měla vždy pevné, tak nemůžu posoudit.

Anyys, Emimino.cz

Curapil-tablety beru poctivě každý den cca 4 měsíce a mohu jen doporučit, za mě nejlepší doplněk na vlasy a nehty za příznivou cenu. Změnu jsem pozorovala zhruba 2-3 měsíc, kdy mi vlasy začaly méně padat, rychleji a více růst. Nehty bych také řekla, že mám pevnější a rychleji rostou.

Nyní se těším až vyzkouším CurapilDUO. Perfektní je také Curapil-sérum, které používám každý den vlasy působí živěji a hlavně nedělá efekt neumytých/mastných vlasů. Šámpón mám rovněž ozkoušený a používám střídavě s jiným kofeinovým šampónem, tak jak mi to vyhovuje:) kondicionér mě úplně neoslovil, mám po něm né úplně příjemný pocit ve vlasech, takže používám spíš masku od jiné značky, ale tohle už dost záleží na preferencích každého, co mu více vyhovuje.. takže za mě TOP

Alena Rumi, Facebook

✅Curapil DUO jako novinka

Závěrem se musíme zmínit ještě o novince – je jí Curapil DUO s dvojím složením. Obsahuje navíc přírodní výtažky, které podporují zdraví vlasů, nehtů i pokožky hlavy. Takže pokud hledáte nějaký booster pro svou kštici, s klidem můžete zkusit třeba ten od osvědčené značky. České osvědčené značky, jak jsme možná zapomněli v úvodu zmínit.

✅Curapil výhody a nevýhody

Výhody

 • přírodní složení
 • vyživuje nejenom vlasy, ale také nehty a pokožku hlavy
 • obsahuje řadu minerálů a aminokyselin
 • česká značka
 • snadné užívání
 • dávkování – stačí jedna tableta denně
 • vysoká koncentrace účinných látek
 • dostupnost různých variant
 • množství spokojených ohlasů na internetu
 • skvěle fungující e-shop – dodávky bývají opravdu rychlé
 • vhodné i pro těhotné a kojící ženy – výrobce ovšem doporučuje vždy užívání konzultovat s lékařem

Nevýhody

 • trochu vyšší celková cena za balení (rozpočítáno to vychází jen na nějakých 300 Kč za měsíc)
 • neslouží jako náhrada pestré stravy (to koneckonců žádný doplněk neumí)
 • opravdu velký výběr v e-shopu – nikdy totiž nevíte, co vám v košíku skončí navíc :)

A to je vlastně vše. Přírodní pomoc pro krásné a zdravé vlasy z české provenience – přesně to jsme vám chtěli dnes představit. A to přímo v naší osobní recenzi. Toužíte mít také zdravé a krásné vlasy nebo přemýšlíte nad tím, o co požádat Ježíška? Curapil je rozhodně skvělým tipem na všech frontách.

A k dispozici nemáte jen tablety, ale i sérum, šampon, kondicionér – nebo dokonce balíčky sestavené samotnými kadeřnicemi. Stačí si jen vybrat péči, která bude vašim vlasům vyhovovat nejvíce.

PODÍVAT SE NA CELOU NABÍDKU CURAPIL

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 KOMENTÁŘE

 1. Super, ta tabletky mi posílily vlasy. Po porodu jsem myslela, že mi vypadají vlasy a tohle mě zachránilo.

 2. když jsem chtěla dlouhé vlasy, nechala jsem si napojit klipy clipinhair. Kdybych čekala než mně narostou, nedočkala bych se

Diskuze je uzavřena.