Domů Trendy & Fashion Módní tipy Victoria Secret Fashion Show Zatím bez hodnocení.

Victoria Secret Fashion Show Zatím bez hodnocení.

3

Máte svojí oblíbenou fashion show? Přiznávám, že do nedávné doby jsem tyhle akce nijak moc nesledovala, když jsem náhodou na nějaké video nebo pořad narazila, tak jsem pár minut vydržela, ale celkově mě na to nijak neužije. Až nedávno jsem narazila na celou fashion show značky Victoria Secret (z roku 2011), která mě neuvěřitelně zaujala.

Victoria Secret je značka s doopravdy velkou tradicí – značku spodního prádla a plavek zná snad každá dívka na světě, která má alespoň malinký přehled v oblasti módy a oblečení. Každý rok VS shromáždí své vyvolené modelky (také přezdívané Angels = andělé, andílci) a ukáže, na čem designéři a návrháři celý rok pracovali. Show doprovází spousta vystoupení známých celebrit a nějaké ty „backstage“ záběry.

Celá kolekce z roku 2011 mě vážně zaujala. Pokud se na show podíváš, určitě si řekneš: „A kdo tohle jako může nosit?“ – plavky a spodní prádlo jsou většinou totiž doplněny spousty vychytávkami (křídla, pláště a jiné bláznivé kousky), které jsou prakticky nepoužitelné – pokud se ale na model podíváš blíže a odmyslíš si všechny zbytečnosti, zbyde ti základní kousek modelu, který je promyšlený a moc pěkný – to, co je tam navíc má pouze inspirovat a ozvláštnit celou přehlídku.

Navíc, hrozně mě baví koukat se na všechny ty pěkné holky a inspiruje mě to, něco se sebou dělat, cvičit a jíst trošku zdravěji. Mezi moje oblíbenkyně patří určitě Adriana Lima a Alessandra Ambrosio – to jsou podle mě jedny z nejkrásnějších žen, které se mi na přehlídkách líbí nejvíc. Navíc – i přes to, že všichni andílci mají štíhlé, vypracované postavy, imponuje mi, že se o nich nedá říct, že by byly anorektičky nebo bulimičky, jak je tomu i u jiných přehlídek, kde jsou modelky samá kost a kůže, tady to do těch extrémů díky bohu nejde, na to bych se totiž nemohla ani dívat.

Celou show z roku 2011 si můžete pustit v následujícím videu:

A moje nejoblíbenější kolekce:

Aquatic Angels

I put a spell on you

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTriumph: Výrobce kvalitních plavek
Další článekKonečně dlouhé vlasy!
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Koukala jsem jen na ty dvě kratší videa, ale určitě se mi líbí, jak jsou modelky uvolněné (nebo tak alespoň vypadají) – není to jen prkenná chůze po molu, otočka a zase pokračování zpět, ale celá přehlídka je taková živá. :)

  2. Adriana Lima je nejkrásnější žena na světě, podle mě:D Musim se na ty jejich ppřehlídky, fotky atd neustále dívat, závidím jim tak trošku :D

Diskuze je uzavřena.