Výmluvy, když zapomeneš domácí úkol+soutěž 5/5 (1)

Po delší době jsem tu s novým článkem. Bohužel začala škola a s ní i domácí úkoly, které buďto nemáš nebo si je zapomněla. Dnes ti ovšem řeknu výmluvy, když úkol nemáš.

Je sice lepší říct pravdu, ale když už s tebou učitel ztrácí nervy, tak to jinak nejde. Jo a vyhlásím soutěž. Více se dozvíš na konci článku.

Já ho zapomněla

I když ho máš ve škole, ale není hotový tak můžeš použít jednoduchou větu ,,Já ho zapomněla doma“ Nikdo ti přeci nemůže nic říct, když si to zapomeneš doma.

To ségra

Nejjednodušším řešením je, svést to na sourozence. Třeba ti to vzal, pokreslil, polil nebo jinak zničil. Ovšem pokud máš mladšího sourozence, protože když mu je 18, tak ti to neuvěří.

Deprese

Prostě můžeš říct, že zrovna prožíváš těžké období. To ti odpustí a zprostí tě z úkolů i třeba na týden. Ale potom se tak musíš chovat.

Pravda

Toto trochu spadá do výmluv, a hlavně do fíglů. Řekneš prostě: ,,Pane učiteli, mohla bych vám lhát, že mám úkol, ale na to si vás moc vážím.“ Z tohoto nebude mít slov.

Pes

Máš psa? Výborně. Toto je sice velice známý trik, ale málokdo má koule mu to říct: ,,Pes mi sežral domácí úkol“

Soutěž

K tomuto tématu už dost a přejdeme k soutěži. Jedná se o kreslící soutěž. Můj e-mail je barbie.lilie@centrum.cz. Na něj mi napíšeš že máš zájem. Já ti pošlu téma, na co máš něco nakreslit. Ty to následně vyfotíš a pošleš mi to. A dole v rohu na obrázku musí být tvůj nick/jméno

Jak by měl vypadat e-mail?

Ahoj, měla bych zájem. Je mi (tvůj věk) a můj nick/jméno je (tvoje jméno/nick). Jaké je téma? 

Tak to by bylo vše. Určitě se ptáš, co je výhra, že? Bude celkem pět vítězek a ostatní dostanou odměnu za zúčastnění. Můžeš se přihlásit do 27.9.2018 a poslat obrázek do 5.10.2018. Doba je sice kratší, ale aspoň to bude rychleji. Výhry budou podle umístění. Zúčastni se, určitě to stojí za to. A neboj, jednou za dva dny jdu na e-mail, takže si toho všimnu.

Těš se na další článek 😃

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist