Domů Ostatní 15.12.11: Inovativní Zatím bez hodnocení.

15.12.11: Inovativní Zatím bez hodnocení.

5

Udělala jsem menší změnu, která se některým bude líbit více než těm dalším – ale to je asi, jak už to tak bývá, u všeho.

Nedávno jsem přemýšlela nad věcí, že poslední dobou přispívám vcelku málo osobními články, těmi, které jsou doopravdy 100% zaměřené na mou osobu nebo názory. Nepovažuji to za špatné, pro někoho to totiž není vůbec zajímavé ani lákavé, ale někoho to naopak zajímá, takže jsem hledala možnost, jak to skloubit dohromady. A mám to…

Pokud tu „šmejdíte“ často, možná už jste si všimli malinké změny, která proběhla na hlavní stránce. Úplně dole zde nyní najdete výpis nejnovějších článků z rubriky (Foto)Návody a Moje zápisky z nichž ta druhá je klíčová. S fotonávody se nic nemění a stále je tu budete moc sledovat a číst.

Články z rubriky „moje zápisky“ se ale od nynějška nebudou zobrazovat v hlavním výpise článků, tedy tam, kde primárně koukáte, jestli jsou nebo nejsou nové články, ale budou se Vám zobrazovat ve dvou možnostech:

1. V případě, pokud si vjedete do rubriky Fotonávody&Ostatní a zavítáte přímo do Moje zápisky

2. V případě, když se na hlavní stránce podíváte úplně dolů, kde najdete nejnovější články z rubriky Moje zápisky.

Tam budete moci sledovat články o tom, co mě baví, o tom co mě trápí, na co myslím, co sleduji, co chystám, osobní fotky apod. Myslím, že je to docela dobré pro ty, kteří nechtějí být zahlceni autorským blogem a neutrpí tím ani ti, kteří takové články mají rádi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekThink Different
Další článekEssence: Nail fashion sticker
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

5 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Mers, chci se jenom zeptat k čemu se používá bronzer a rozjasňovač?
    Nevím,kdy to nanášet :)
    Mám bronzující kompaktní pudr -ten se používá na celý obličej pro lehce opálený vzhled,ale samotný bronzer..?:)

    • Ahoj, bronzující pudr se používá klasicky jako pudr, neměl by tedy být nijak extra výrazný, abys vypadala přirozeně. S klasickým bronzerem se většinou jen lehce popráší líčka, popř. se s ním dá pěkně vystínuje obličej:)

Diskuze je uzavřena.