15.12.11: Inovativní Zatím bez hodnocení.

Udělala jsem menší změnu, která se některým bude líbit více než těm dalším – ale to je asi, jak už to tak bývá, u všeho.

Nedávno jsem přemýšlela nad věcí, že poslední dobou přispívám vcelku málo osobními články, těmi, které jsou doopravdy 100% zaměřené na mou osobu nebo názory. Nepovažuji to za špatné, pro někoho to totiž není vůbec zajímavé ani lákavé, ale někoho to naopak zajímá, takže jsem hledala možnost, jak to skloubit dohromady. A mám to…

Pokud tu „šmejdíte“ často, možná už jste si všimli malinké změny, která proběhla na hlavní stránce. Úplně dole zde nyní najdete výpis nejnovějších článků z rubriky (Foto)Návody a Moje zápisky z nichž ta druhá je klíčová. S fotonávody se nic nemění a stále je tu budete moc sledovat a číst.

Články z rubriky „moje zápisky“ se ale od nynějška nebudou zobrazovat v hlavním výpise článků, tedy tam, kde primárně koukáte, jestli jsou nebo nejsou nové články, ale budou se Vám zobrazovat ve dvou možnostech:

1. V případě, pokud si vjedete do rubriky Fotonávody&Ostatní a zavítáte přímo do Moje zápisky

2. V případě, když se na hlavní stránce podíváte úplně dolů, kde najdete nejnovější články z rubriky Moje zápisky.

Tam budete moci sledovat články o tom, co mě baví, o tom co mě trápí, na co myslím, co sleduji, co chystám, osobní fotky apod. Myslím, že je to docela dobré pro ty, kteří nechtějí být zahlceni autorským blogem a neutrpí tím ani ti, kteří takové články mají rádi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Skvělý nápad, Luci.

  2. Super napad!! :)

  3. Ahoj Mers, chci se jenom zeptat k čemu se používá bronzer a rozjasňovač?
    Nevím,kdy to nanášet :)
    Mám bronzující kompaktní pudr -ten se používá na celý obličej pro lehce opálený vzhled,ale samotný bronzer..?:)

    • Ahoj, bronzující pudr se používá klasicky jako pudr, neměl by tedy být nijak extra výrazný, abys vypadala přirozeně. S klasickým bronzerem se většinou jen lehce popráší líčka, popř. se s ním dá pěkně vystínuje obličej:)

  4. skvělý nápad, takové články mě baví :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist