Domů Sex & vztahy Kluci Chodit s hráčem: 42 tipů, výhod, kladů a záporů vztahu s hráčem ...

Chodit s hráčem: 42 tipů, výhod, kladů a záporů vztahu s hráčem 5/5 (8)

0

Přemýšleli jste, jaké by to mohlo být chodit s roztomilým, šprtským hráčem? Díky těmto důvodům, proč chodit s hráčem, si uvědomíte, o co jste dosud přicházeli!

Chodit s hráčem

Pokud jste se setkali s opravdu roztomilým hráčem nebo dívkou a chcete vědět, zda byste se s nimi měli dostat do vztahu, existuje poměrně málo důvodů, které vás přesvědčí, že chodit s hráčem je to, kde je to.

Skuteční zarytí hráči jsou typem, který do svého hraní investuje. Mnozí z nich navštěvují herní srazy a komiksové cony a tráví čas sledováním podcastů a skenováním online fór pro nové hacky a cheaty. Ale tato úroveň odhodlání je patrná i v jejich vztazích.

Každý hráč je jiný, někteří mohou strávit vážně dlouhou dobu hraním všech různých typů her na svém počítači, zatímco jiní si jen rádi objednají pizzu a hrají na svém Xboxu nebo PlayStationu ve svém volném čase. Ale jednu věc mají všichni společnou? Skvělé vlastnosti pro vztah.

Dejte jim šanci a brzy zjistíte, že vážní hráči jsou jedni z nejlepších přítelů a přítelkyň.

Jak si získat hráče, který vás má rád

Stejně jako všichni lidé, i hráči mají své zájmy. A pokud se snažíte upoutat pozornost kluka nebo dívky, která miluje videohry, nejlepším způsobem, jak to udělat, je projevit nadšení pro jejich zájmy.

Teď neříkáme, že si máte koupit jejich oblíbenou videohru a porazit ji zepředu dozadu * i když to je jistě zaujme*, existují jiné způsoby, jak můžete projevit nadšení a zájem o hry, které mají rádi.

Ptejte se jich na jejich oblíbené hry nebo typy her a ptejte se proč a na jejich oblíbené bitvy nebo sekvence. I když o videohrách nic nevíte, můžete o nich vést poutavou konverzaci, aby vaše hráčská láska věděla, že ji (a její koníček) považujete za přitažlivou.

A pokud jste náhodou také fanatik do videoher, je to skvělé! Mluvte o svých oblíbených hrách, navrhněte, že si s nimi někdy zahrajete, a smysluplně diskutujte o vašem společném zájmu.

Jak poznat, jestli vás má hráč rád

Zjistit, zda vás má hráč rád, je mnohem jednodušší, než se může zdát. Pokud se zajímáte o někoho, kdo je zarytý hráč, je pravděpodobné, že většinu času tráví hraním her nebo o nich mluví. Takže chápeme, že může být matoucí poznat, zda se jim líbíte.

Pro hráče mají videohry prioritu. Pokud s tímto chlapcem nebo dívkou mluvíte už nějakou dobu a vidíte posun v jejich prioritách, berte to jako skvělé znamení. Pokud zjistíte, že odložili své hry, aby s vámi mohli trávit čas, určitě se jim líbíte!

Možná, že tento hráč, o kterého se zajímáte, není příliš posedlý videohrami, takže poslední příklad pro vás nefunguje. No, pokud vám váš hráč navrhne, abyste s ním sdíleli svůj zájem, je to další skvělé znamení, že se mu líbíte.

Videohry jsou pro někoho, kdo je hráčem, velmi intimní a osobní. Takže ať už vás pozvou na konvence s nimi, navrhnou společné hraní her, otevřou se o svých zájmech, nebo dokonce odloží hry, aby si s vámi promluvili, je to znamení, že vás hráč má rád!

Tipy pro randění s hráčem

Pokud jste někdo, kdo nehraje mnoho videoher, a hledáte tipy, jak se spojit se svým hráčem, máme pro vás řešení.

1. Hrajte s nimi hry

Může se to zdát zastrašující, ale slibujeme, že tomu tak není. Nemusíte být mistrem v hraní her, ve skutečnosti bude pro vašeho hráče pravděpodobně příjemnější, když vás naučí lana své oblíbené hry. Společné hraní videoher je pro páry zábavný způsob, jak se sblížit.

2. Zbavte se stereotypu

Podívejte, všichni víme, že pro hráče existuje stereotyp. Lidé si myslí, že mají nadváhu, jsou introverti a že jsou osamělí. No, zbavte se těchto mylných představ, pokud chcete chodit s hráčem.

Nejenže jsou tyto stereotypy subjektivní a ve většině případů nesprávné, ale jsou také zraňující.

3. Hraní her neurčuje celou jejich osobnost

Oblíbeným zájmem vašeho hráče mohou být videohry, ale mějte na paměti, že je víc než jen stroj, který hraje videohry. V jejich životě existují i jiné aspekty, kterým se s nimi můžete věnovat, jinak by si mohli myslet, že se o ně zajímáte jen proto, že hrají videohry.

4. Nebuďte neopatrní v blízkosti jejich vybavení

I když nerozumíte životnímu stylu hráčů nebo jejich vybavení, měli byste je respektovat. Vyvarujte se neopatrného zacházení s jejich vybavením, ať už jde o klávesnici, monitor, konzoli, ovladače nebo náhlavní soupravu.

Součástky a vybavení pro hráče jsou velmi drahé a těžko dostupné. Mohlo by se stát, že nakonec rozbijete něco, co se najde velmi vzácně! Požádejte svého hráče o pomoc, pokud chcete používat jeho vybavení, pokud sami nejste hráčem.

5. Mohou mít online osobu

Pokud váš hráč hraje online nebo hry pro více hráčů, je pravděpodobné, že má online postavu. To znamená, že se mohou na internetu prezentovat jinak než ve skutečném životě. Nebojte se, je to zcela normální! [Read: Annoyingly common misconceptions about online dating]

Internet nám umožňuje cítit se s cizími lidmi pohodlně tak, jak to v reálném životě nedokážeme. Váš hráč tedy může při hraní her online s jinými lidmi působit výstředněji. To však neodráží to, kým je v reálném životě.

6. Pečujte o ně, když hrají hry

To, že osoba, se kterou jste, hraje videohry, neznamená, že zmizela z povrchu zemského. Někteří hráči si při hraní videoher užívají společnost ostatních. Možná se dokonce přistihnete, že jim připravujete občerstvení nebo jim fandíte.

7. Smiřte se s tím, že tráví čas hraním her

Pokud hledáte hráče, nemůžete být šokováni tím, že tráví spoustu času hraním her! Hraní her je časově náročný zájem a koníček, kterému se mnoho lidí rádo oddává. Pokud váš partner otevřeně hovoří o svém hospodaření s časem, musíte to respektovat.

Všechny vztahy vyžadují kompromis. Pokud narazíte na nějaké problémy ohledně toho, jak váš hráč tráví svůj čas, jasně s ním komunikujte. Nutit je, aby si vybrali vás nebo hry, není pozice, do které byste je měli stavět!

Výhody randění s hráčem

Neberte nás však za slovo. Čtěte dál, protože důvodů, proč se zbavit pochybností, je víc než dost, a zjistěte, proč byste měli chodit s hráčem.

1. Budete vědět, kde je najít

Pokud jste se někdy museli vypořádat s partnerem, který někdy zmizí na několik hodin, není to něco, čeho byste se museli obávat, když chodíte s hráčem.

Hráči a hráčky jsou obvykle tam, kde jste je nechali: před obrazovkou. To může ve vašem vztahu vytvořit silný pocit bezpečí a vždy budete mít někoho, s kým můžete trávit čas na noc.

2. Chtějí vyhrát

To znamená, že váš hráčský přítel nebo přítelkyně udělají cokoli, aby si získali vaše srdce, a jakmile ho získají, ujistí se, že si ho udrží. Nebudou brát prohru na lehkou váhu, a proto se k vám budou chovat jako ke královně nebo králi, aby se ujistili, že jste šťastní. Chtějí, aby vyhrály obě strany.

3. Budou za vás bojovat

Hráči jsou zvyklí na určitou úroveň boje nebo výzvy ve hře a tato mentalita bojovníka se přenese do vašeho vztahu. Nebojí se hádek ani konfliktů a vždy budou bojovat, aby udrželi vztah při životě.

4. V srdci jsou to děti

Všichni hráči jsou v srdci opravdu velké děti, což znamená, že budou hraví a přízemní. Budou rádi žertovat a dělat společně zábavné věci. Netřeba dodávat, že váš vztah nikdy nebude příliš dusný nebo nudný.

Když chodíte s hráčem, brzy si uvědomíte, že cokoli, do čeho investují svůj čas nebo peníze, je něco, v čem doufají, že uspějí. To se týká i jejich vztahu s vámi. Budou chtít, aby vše fungovalo, a nebudou první, kdo opustí skvělou věc, dokud ji mají.

6. Řídí se pokyny

Pokud si myslíte, že se do videoher můžete vrhnout bez návodu nebo výukového programu, mýlíte se. Hráči se ve videohrách neustále řídí pokyny a instrukcemi, takže očekávejte, že tuto schopnost využijí i v reálném světě.

7. Nevzdávají se

Hráči jsou zvyklí věnovat hodinu za hodinou herního času, aby se dostali na vyšší úroveň, úspěšně dokončili nájezd nebo porazili náročnou část hry.

To pro vás znamená, že nejsou odchodoví. Málokdy nechají váš vztah trpět, pokud pro to mohou něco udělat, takže se vás jen tak nevzdají.

8. Jsou technicky zdatní

Pokud nejste nejchytřejším nástrojem v krabici, pokud jde o technologie, váš hráč nebo dívka bude obvykle vědět něco o technických věcech.

To znamená, že pokud jde o instalaci nové televize nebo opravu problému na počítači, obvykle na to přijdou bez větší námahy.

9. Mají dobré komunikační schopnosti

Pokud váš hráč hraje kooperativní nebo online hry, je pravděpodobné, že se zdokonalil v komunikačních dovednostech. Váš hráč pochopí důležitost komunikace a její efektivitu ve hrách i v reálném životě!

10. Jsou trpěliví

Hráči jsou zvyklí trávit hodiny o samotě nad hrou, takže nejsou typem, který by byl netrpělivý, když na vás čeká. Mají tolik zábavy, kterou se mohou zabavit, že si obvykle ani neuvědomují, že od vaší nepřítomnosti vůbec nějaký čas uplynul.

11. Chápou vaši potřebu prostoru

Hráč pochopí potřebu svého partnera po prostoru, protože ho potřebuje také. Když s vámi stráví nespočet hodin, potřebují čas, aby dohonili čas, který zmeškali ve své vybrané hře. Nebude jim vadit, když si vezmete pár hodin nebo dní pro sebe.

12. Umí to s dětmi

Hráči jsou v srdci dětmi, takže byste měli očekávat, že i ten váš to bude s dětmi umět. Nejenže mohou sdílet stejný zájem jako děti, ale mají trpělivost, nadšení a kreativitu. To všechno jsou vlastnosti, které jsou ideální pro interakci s dětmi.

13. Zvládnou více úkolů

Multi-tasking je skvělá vlastnost a většina hráčů to umí na jedničku.

14. Vědí, jak používat ruce

Stejně jako multitasking, i tato vlastnost je skvělá *pro v ložnici i mimo ni.* Hráči tráví většinu času na klávesnici nebo ovladači, takže jsou dobře vybaveni rukama. To může být rozhodně vaší výhodou.

15. Jsou inteligentní

Hráči jsou neuvěřitelně chytří, protože musí celý den řešit problémy a dělají to pro zábavu! Z tohoto důvodu jsou vybaveni velkými mentálními schopnostmi a myslí na strategii.

Další výhodou je, že dokáží chrlit nejrůznější zábavná fakta, která se naučili ve hře!

16. Jsou nenároční na údržbu

Hráči ve skutečnosti nepotřebují mnoho k tomu, aby se udrželi, jen nějaké jídlo, pití a umývárnu poblíž. S těmito lidmi nepřijdete na mizinu, s výjimkou případů, kdy je třeba jim koupit nějakou novou technologii.

17. Dokážou vytěžit maximum z toho, co mají.

Pokud chcete chodit s hráčem, vězte, že jsou odborně vynalézaví a vědí, jak využít to, co mají, aby udělali svou práci. To se může promítnout do opravy kusu nábytku nebo zajištění péče o vás v ložnici.

18. Vědí, jak rozhodovat

Hráči skutečně znají dokonalou rovnováhu mezi tím, kdy je třeba mít vše pod kontrolou a kdy je třeba uvolnit otěže a být v klidu. To z nich dělá opravdu flexibilního partnera, který dokáže být klidný a vášnivý správným způsobem, když je vyprovokován.

19. Mají smysl pro humor

Pro hráče je běžné, že mají šíleně rychlý rozum a skvělý smysl pro humor. Díky tomu se každý den s nimi bude lišit od toho následujícího. Váš vztah bude plný smíchu a společné zábavy.

20. Jsou opatrní v lásce

Dá se říci, že hráčský přítel nebo přítelkyně jsou obvykle opatrní, aby neublížili osobě, se kterou jsou. Vědí, že vztahy nemají resetovací tlačítko, takže udělají, co mohou, aby se vše napravilo hned napoprvé.

21. Dokážou zůstat vzhůru celou noc

To je užitečné, pokud před testem taháte celou noc a chcete společnost. Nebo pokud pracujete na nepravidelné směny a potřebujete někoho, kdo může pracovat kolem. Hráči jsou mistři v tom, jak zůstat vzhůru, když potřebují.

22. Je snadné získat pro ně dárky

Nakupování pro někoho, kdo miluje videohry, je snadné, protože už víte, že se mu bude líbit cokoli, co souvisí s jeho oblíbenou hrou. Pokud právě vychází nová hra a oni se nemohou dočkat, až si ji pořídí, je to perfektní nápad na dárek. Nebudete se muset trápit s oblečením nebo šperky.

23. Dbají na detaily

Hráči vědí, že detaily jsou ve hře velmi důležité. Nevěnování pozornosti nebo přehlédnutí cenné informace může znamenat rozdíl mezi úspěchem nebo neúspěchem v misi nebo úkolu. Díky tomu budou pozorní a všímaví, pokud jde o vaše nálady a potřeby ve vztahu.

24. Budou pracovat na tom, co chtějí

Překonávání výzev a získávání odměn je běžnou součástí videoher. Hráči vědí, že aby získali to, co chtějí, musí vynaložit potřebné úsilí. V této skupině nejsou žádní flákači!

25. Jejich chyby je posilují

Pokud chodíte s hráčem, ví, že chyby jsou součástí učení. Z tohoto důvodu se budou snažit neudělat stejnou chybu dvakrát.

26. Jsou extrémně loajální

Mnohem raději hrají své hry, než aby si hráli na randění. A pokud s nimi někdo náhodou flirtuje online, oplatí jim to pouze v případě, že druhý hráč má vzácný předmět, který chtějí. Mimo hru však tato flirtovací povaha vůči ostatním mizí.

27. Rádi zkoumají

Hráči rádi zvyšují úroveň a posouvají se k novým aspektům své hry. Tento hlad po objevování je skvělý, pokud jde o sex – nebo jen o společné objevování nových míst.

28. Dokážou být překvapivě společenští

I když si možná myslíte, že hráči tráví čas pouze doma se svými hrami, možná vás překvapí, že mnoho z nich se také rádo účastní kongresů!

Když se vydáte na konvenci na jedno ze svých rande, očekávejte, že budete ohromeni tím, jak zajímavá a zábavná je herní komunita.

29. Společné hraní her může být skvělou párovou aktivitou.

Je to skvělý způsob, jak strávit čas se svým přítelem nebo přítelkyní hráčem. Na výběr je tolik typů her, které mohou navodit náladu na celý den. Cítíte se soutěživí? Spolupráce? Můžete najít hry, které se hodí do každé kategorie.

Nejlepší na tom je, že nemusíte být hráčem, abyste se mohli oddávat hrám. Váš hráč nebude posuzovat vaše dovednosti, a pokud něco, rád vás naučí, jak na to.

Nevýhody randění s hráčem

Stejně jako všichni, i hráči mohou mít nevýhody. Níže jsou uvedeny některé z důvodů, proč se nemusíte shledat kompatibilní s hráčem nebo hráčkou.

1. Ne vždy nejzdravější životní styl

Někteří hráči mají tendenci být poustevníky. Můžete zjistit, že jsou tak soustředění na hraní, že zapomínají vařit správné jídlo, dostatečně spát nebo pečovat o svůj vzhled. Jejich životní styl je nezdravý a nezdá se, že by jim to vadilo.

2. Špatné hospodaření s penězi

Není nic špatného na tom, když tu a tam utratíte peníze za videohru. Váš hráč však může mít problém s utrácením, pokud jde o herní měny a nové verze videoher.

Protože videohry mají v jejich životě přednost, nemusí mít problém vyprázdnit peněženku, aby si koupili cool skiny postav nebo nejnovější herní konzoli.

3. Můžete si osvojit některé z jejich špatných návyků.

Pokud si váš hráč potrpí na špatné návyky, můžete si je osvojit i vy. Víme, nemusí to být zcela vaše vina, je těžké se držet dál od špatných návyků, když jsou normalizovány lidmi kolem vás. Nicméně je to podvod, na který si musíte dát pozor!

4. Mohli by být izolovaní

Pokud má hráč posedlost nebo závislost, mohl by být izolovaný. Pokud vše, co dělají. skutečně je jejich videohry, nebudou se zajímat o jiné lidi, myšlenky nebo kultury mimo jejich vlastní zkušenosti. V podstatě se nebudou zajímat o nic a nebudou nikoho poslouchat, pokud se to nebude týkat jejich her.

5. „Poslední hra“ znamená další hodinu

Váš hráč se může starat o svou hru více než o splnění úkolu, který si řekl, že udělá. Pokud uslyšíte svého hráče křičet „jen poslední úroveň“, vězte, že to ve skutečnosti nebude poslední úroveň. A že je to jeho výmluva, aby odložil své povinnosti.

6. Závislost je vysoce pravděpodobná

Závislost na videohrách je skutečná a je velmi pravděpodobné, že se váš partner stane závislým. Pokud zjistíte, že váš hráč má zápory, které jsme uvedli výše, je to pravděpodobné.

To, zda je někdo závislý na videohrách, poznáte podle toho, jak moc je upřednostňuje před všemi ostatními aspekty svého života. Pokud zjistíte, že se na seznamu priorit vašeho hráče nacházíte níže než videohry, je pravděpodobné, že může mít závislost.

Přestože hráči mohou být zábavnými partnery, nezapomeňte, že váš partner by vás měl vždy upřednostňovat před svými zájmy, stejně jako to děláte vy pro něj.

 

Myslíte si, že hráči jsou ztroskotanci bez společenského života? Přemýšlejte znovu! Možná budete překvapeni, jak zábavné je chodit s hráčem!

Líbilo se vám, co jste právě četli? Sledujte nás!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.