Domů Trendy & Fashion Módní tipy 3x Outfit na perfektní rande

3x Outfit na perfektní rande

16

Setkání s klukem je důležité snad pro každou dívku, která na schůzku jde. Možná se jedná o potencionálního přítele s kterým strávíme hrozně moc budoucího času a jsme nervozní? Děsně moc…

Nevíš co si obléknout na sebe? Není divu… Je to jeden z nejčastěji řešených problémů – které často ani řešení nemají, protože každá slečna má v šatníku něco jiného a také nikomu nesluší všechno, proto to chce být velice obezřetná při výběru oblečení – toť dámské oblečení.

Nemám ráda, když se pod různými kousky oblečení píše cena a značka (i já to ale někdy dělám). Proč? Protože potom jde fantazie většiny dívek do háje a jen slepě kopírují co je na obrázku.

Inspirovala jsem se opět jarní kolekcí H&M, snad inspiruje i tebe, na první rande:)

1. Romantická….

2. Jako z orientu

3. Sportovní…

 

 

 

 


 

Předchozí článekKdyž prsa bolí…
Další článekPlodné x neplodné dny
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

16 KOMENTÁŘE

  1. což o to, věci sou ta fakt pěkný, slazený, ale tak nějak si nedokážu představit, že by šla nějaká 13tka na rande třeba v těch prvních botách, bejt tim klukem tak se jí asi leknu :D na 13ti letou dívku se mi zdá v pohodě spíše až ten 3. outfit..jinak je to ale vážně moc hezký, i když bych řekla že to oblečení je spíše na tebe.. ale to je jen můj názor :)

  2. To druhe je mi nejblizsi, citila bych se v tom uvolnene a sva. Jednicka neni taky spatna ale na rande bych nevolila jak boty tak top. A v treti verzi bych si tak sla zahrat basket. :))Takze ja jsem pro dvojku.!!

  3. Mě ty obrázky nejdou otevřít je tam bílo a vlevo nahoře křížek….:-(((

Diskuze je uzavřena.