Domů Sex & vztahy Kluci 5 míst, kde se můžeš seznámit ...

5 míst, kde se můžeš seznámit 5/5 (1)

2

Kluci jsou všude a když říkám všude, tak tím myslím naprosto všude! Jen si jich chce více všímat. Bohužel, někde se „loví“ hůře, ale někde zase lépe. Chce to mít jen vychytaná ta správná místa, kde můžeš tvého budoucího prince potkat.

Škola

V tomhle ústavu se nachází takových kluků až ti občas mohou přecházet oči – hlavně co se týče ZŠ, tak tam je to, ve srovnání s holkama, 50 na 50. Výhoda školy je, že ho můžeš potkávat každý všední den, i když je z jiné třídy, tak s ním můžeš na chodbě navázat rozhovor. Určitě ho nějaká tvá kamarádka bude znát a bude o něm vědět pár pikantních informací, které můžeš snadno využít ve svůj prospěch!

Místo bydliště

Bydlíš v paneláku a máš krásného, neodolatelného souseda? To je přeci skvělý! Je spousta témat o kterých se před dveřmi můžete bavit a máš to tak často „vedle sebe“ – to je v určitých situacích prostě super.

Zájmové kroužky

Ať už chodíš na kroužek muziky, tance, zpívání, kytary či něčeho jiného, vždy tam na nějakého pana úžasného můžeš narazit. Chce to jen začít nějaké ty svoje oblíbené činnosti začít provozovat a navštěvovat kroužky. Můžeš tam nenápadně navázat řeč o své (a zřejmě i jeho) oblíbené činnosti a máš napůl vyhráno.

Bázény, koupaliště

Ať už veřejné venkovní nebo zakryté i tam chodí pár kluků, kteří by určitě stáli za  hřích. Vem kámošku a vyrazte si nejen procvičit tělo, zformovat si postavu, ale také se poohlídnout po „vhodných objektech“:)

Diskotéky, kavárny

Ať už pokukováním k vedlejšímu stolku, kde sedí pár hezkých kluků nebo tančením můžeš zaujmout tak, aby si tě právě ON všimnul. Určitě si ale dej pozor, hlavně na diskotékách, abys to nepřehnala s alkoholem (u mladých slečen to je spíše směšné) a potom neplácala nějaké kraviny a zbytečně se neztrapňovala – možná bys toho později litovala

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSprávný věk na toho správného kluka?
Další článekDárky pro tvého přítele?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj…. Holky chodí skoro každý týden na diskotéku a já bych moc chtěla jít s nimi, ale každá už má svého kluka a tak tam jsou spolu, jenže já ještě nikoho nemám. Bylo by super, kdybych se tam s někým seznámila, ale bojím se toho, že jsou tam všichni opilí a budou se chovat hnusně apod… Jako že nepoznám jak se chová normálně. Nechci aby mě pak někdo pozval ven a vyklubal se z něj bůhví kdo :( Nevím co mám dělat… Díky.

Diskuze je uzavřena.