Domů Sex & vztahy Kluci Dárky pro tvého přítele?

Dárky pro tvého přítele?

7

Za celý rok je tolik příležitostí, kdy je vhodné dát příteli dáreček, až je to občas na obtíž – svátek, narozeniny, Vánoce, výročí nebo i Valentýn. Sama si říkáš, že pro tebe bude sehnat dárek hračka a že on má tedy o starost méně, ale co pro něj? Co mu koupit? Tady je pár tipů, které tě doufám budou inspirovat a zavedou tě na tu správnou cestu:)

Pokud chceš něco „na okrasu“ myslím, že klukům přijde vždy vhod oblečení. Můžeš mu poradit se stylem, trošku mu ho vylepšit, ale bacha na to, aby jsi mu nevybrala mikinu, tričko nebo trenýrky ve stylu, který prostě není jeho, nebo se mu nelíbí. Vždy se dívej co nosí a podle toho se aspoň trošičku orientuj.

Vhod určitě přijdou jak vtipné trenýrky, tak možná i mikina či tričko:

I kluci jsou občas marniví a i když mnoho jich tvrdí, že žádné šperky nosit nebudou, pár jich to možná i uvítá. Vcelku populární věcí v dnešní době jsou mužské prstýnky z oceli nebo ze stříbra, které pořídíš např. ve stříbrnictví nebo na internetu cca od 100 – 300 Kč.

Pokud mu chceš dát nějaký dáreček, který mu bude 100 % připomínat tebe, je originální rámeček na fotku, klidně přímo s nějakou tvojí „šik“ fotkou, kterou si může dát na stůl a pořád se na tebe dívat.

Pokud už chceš něco originálnějšího, co jen tak každý nemá, možná zalíbení najdeš v takové „hračičce“ (doufám, že nikoho neurazím) – v Powerballu. Co to je? Je to věc, připomínající míček, kterou roztočíš a plynule otáčíš zápěstím a tím ho udržuješ v chodu. Je to sice trošku návykové, ale pokud si chce tvůj kluk vypracovat svaly na rukou, tak ho tenhle dárek rozhodně potěší. Objednat ho můžeš např. na alza.cz a cena se pohybuje dle toho, zda powerball má digitální displej s počítadlem, svítí atd. Cca 400 – 1500 Kč.

Poslední dárek, který bude asi jedním z té kategorie nejoriginálnější, je mravenčí farma/kolonie. Určitě si říkáš co to je za kravinu, ale i já jako holka musím říct, že je to vcelku zajímavý i když mě mravenci nijak zvlášť neberou. Je to menší plastová nádobka, která je vyplněná spešl gelem, který slouží jako potrava pro normální mravence. Může být podsvícená, aby večer tvořila v pokoji krásnou atmosféru a mohla jsi na mravence lépe vidět. V čem je ta pointa? Mravenci se gelem prokousávají a tvoří si tam takový svůj hrad, domeček nebo prostě svůj domov. Vidíš každý jejich pohyb a jen tak každý doma to nemá. Pořídíš to např. na alze.cz nebo na oficiálních stránkách mravenciakvarium.cz. Zaplatíš od 500 – 1000 Kč.

Předchozí článek5 míst, kde se můžeš seznámit
Další článekJak mu vše říct
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Ten powerball si koupil můj brácha parkrát sem si ho pučila a nakonec sem mu ho sebrala a není den kdy bych ho neměla v ruce…:D strašně návyková hračka…:DD

  2. Přesně na to jsem se dneska ptala přítele, který mě donutil sem ten tip dát:D:D Prý to trvá dlouho a do tý doby stejně chcípnou:D:D Ale co jsem pochopila tak si můžeš na doplňko koupit nový :))

  3. ti mravenci nejsou špatní, asi si to koupím sobě :D:D:D stejně nemám přítele.. :( :D vypadá to fakt zajímavě :D

  4. Ahoj ,chtěla jsem se vás zeptat.Můj bratranec má za 6 dní narozeniny a já jsem vymyslela,že bych mu dala nějakej hrníček s nápisem: Můj nejlepší bratranec (jeho jméno) od (a podepíšu se ručně) ? Nemyslíte,že to bude hloupé?

  5. Ten powerball je super, potvrzuju. A k počítači se to hodí na cvičení dlaně a prstů. Jinak nějak nejdou obrázky nebo to mám jen já problém?

Diskuze je uzavřena.