Domů Trendy & Fashion Módní tipy 5 trendů, díky kterým tě zima bude bavit

5 trendů, díky kterým tě zima bude bavit

0

5 trendů, díky kterým tě zima bude bavitPodzim je tady a blátivé období plné plískanic a brzkého stmívaní je naším denním chlebem. Taky tě deprimuje, že do jara zbývá ještě tak šíleně dlouhá doba a budeš to muset vydržet? A co takhle si to radši užít? S těmihle trendy kousky tě bude bavit chodit ven, i kdyby trakaře padaly.

Frčí červená

Máš v šatníku něco červeného? Tak to neváhej vyndat a kombinovat. Frčí červené bundy, kabáty, ale také šatky a sukýnky. Pokud chceš něco slušného, vsaď na pouzdrový tvar, který nechá vyniknout tvojí siluetě. Ale jestli najdeš ve skříni bláznivě červenou kolovou sukni, i s tou budeš trendy! A pro ty, co jim červená nesluší? Kouzlo spočívá v detailech, takže stačí třeba jen červené rukavice, nebo boty.

Zahalená v kůži

Kožená bunda je letos pořádně trendy. A sekne i normálním holkám. Takže pokud se necítíš jako drsná motorkářka a kožená bunda se ti přesto líbí, neváhej si ji pořídit. Nemusí být jen černá, můžeš zkusit jiné barvy, nebo ji vhodně doplnit nejrůznějšími doplňky. Třeba jemnou romantickou sukní v pastelových barvách, se vzorem či květinami.

Nejen kůže a koženka, frčí i křiváky, bundy se zipem nakřivo. Najdeš je ve všech módních řetězcích a to v mnohých provedeních. Buď klasické křiváky, nebo jakkoliv jinak asymetricky ozvláštněné. Nakřivo nemusí být jenom zip, skvěle vypadají například kabátky s knoflíky po straně, které působí důstojně a přitom originálně.

Co se blyští, je trendy

Trend, který někoho nadchne a jiný o něm nechce ani uvažovat? Flitry! Neměj strach, že budeš vypadat jako od cirkusu, pro tento trend se rozhodli i návrháři světových značek, jako je například Channel, Saint Laurent či Marco de Vincenzo, kteří flitry umístili na boty. Flitrované boty si můžeš koupit i u běžných prodejců obuvi, nebo si je třeba vyrobit sama!

Trendy punčocháče

Pokud miluješ šaty a sukýnky, zpříjemni si zimu nějakými zajímavými punčochami, třeba trendy síťovanými, kytičkovanými, puntíkatými, mřížkatými, zkrátka čímkoliv, co tě napadne. A pokud nemáš ráda sukně? Tak je nech vykukovat skrz tvé oblíbené džíny. Jejich výhodou je to, že tvůj outfit skvěle doplní jak s converskami, tak s kozačkami. Je to jen na tobě.

Hlavně barevně

Podzim a zima nemusí být depresivní, ani ošklivé. Když si je doplníš trendy barevnými kousky, zvedneš náladu nejen sobě, ale také svému okolí. A budeš mnohem radši chodit ven, aby si ten svůj outfit pořádně provětrala!